لیست و نام عروسک های نفرین شده واقعی + (داستان و عکس واقعی!)

ما در داخل سایت تن تاپ چندین پست درباره عروسک های نفرین شده مانند آنابل گذاشتیم که متوجه شدیم طرفداران زیادی را به سمت خود کشیده. از طرفی دیگر پیامهایی از سمت شما کاربران عزیز داشتیم که درخواست مطالب بیشتر درباره همین گونه پستها (عروسک های نفرین شده) را داشتید. برای همین ما در وهله اول تصمیم گرفتیم تا لیستی از اینگونه عروسکها را برای شما معرفی کنیم و داستان کوتاهی از گذشته آنها را بگوییم. در ادامه با ما همراه باشید.

 

1. عروسک آنابل – معروفترین عروسک نفرین شده

تفاوت ظاهر عروسک آنابل در فیلم و واقعیت

 عروسک شیطانی آنابل برمی گردد به سال 1970 و زمانی که یک مادر برای دختر دانشجویش یک عروسک هدیه میبرد؛ اما او نمیدانست که چه نفرینی در داخل این عروسک وجود دارد!

او این عروسک را به دخترش هدیه داد و بعد از مدتی، دخترش متوجه شد که این عروسک باعث و بانی مشکلات جدیدی است که در زندگیشان رخ داده و برای همین تصمیم گرفتند تا از شر آن خلاص شوند.

برای همین با اد و لورن وارن تماس گرفتند و آنها هم خودشان را به این خانه رساندند تا زودتر این خانواده از شر این عروسک نفرین شده خلاص کنند. آنها نتوانستند به طور کامل روح شیطانی را از عروسک خارج کنند و برای همین، این عروسک را به موزه شخصی خود در ایالت کنتیکت بردند و الان هم در آنجا نگه داری می شود.

همچنین بخوانید: تابلوهای نفرین شده : بررسی داستانهای وحشتناک 7 تابلو

 

2. عروسک اوکیکو – عروسکی که زنده است!

عروسک ترسناک اوکیکو

عروسک اوکیکو هم مانند عروسک آنابل یک هدیه از سمت برادر 17 ساله به خواهر سه ساله اش بود. این عروسک تبدیل شده بود به بهترین رفیق این دختر بچه 3 ساله و هر جایی که می رفت، این عروسک را با خود می برد.

مدتی نگذشت که این دختر جانش را از دست داد و دقیقا همینجا بود که عروسک ما تبدیل به یک عروسک نفرین شده و شیطانی شد. خانواده این دختر بچه (اوکیکو) به دلیل اینکه اوکیکو بسیار به این عروسک علاقه داشت، تصمیم گرفتند تا این عروسک را در خانه و در یک قسمتی مختص به همین عروسک، نگهداری کنند. اما آنها بعد از مدتی متوجه چیز عجیبی در این عروسک شدند. رشد موی عروسک!

برای خواندن ضربه بزنید
معرفی جعبه دیبوک تسخیره شده توسط شیطان + عکس

به گفته خانواده اوکیکو، این عروسک توسط روح دخترشان تسخیر شده. این عروسک تسخیر شده الان در موزه مونانجی قرار دارد و هر ساله تعداد زیادی توریست را به سمت خود جذب می کند.

 

3. عروسک رابرت – عروسکی تسخیر شده اما واقعی

عروسک شیطانی رابرت

صاحب این عروسک، شخصی بود به نام “رابرت یوجین اتو”. او هم این عروسک را در اوایل دهه بیستم از یک خدمتکار که در شعبده بازی و جادوگری مهارت داشته هدیه می گیرد.

حالا اتفاقات عجیب شروع به رخ دادن کرد. مثلا عروسک جواب سوالات رابرت را می داد! حتی بعضی وقتها هم این عروسک شروع به جیغ زدن می کرد. این داستان ادامه دار بود تا سال 1974 میلادی و زمانی که رابرت از دنیا رفت.

بعد از فوت رابرت، خانواده اش از آن خانه رفتند و عروسک را تنها گذاشتند؛ ولی صاحبان بعدی، خوابهای ترسناکی از این عروسک نفرین شده می دیدند.

اکنون این عروسک در یک موزه و داخل یک اتاقک شیشه ای قرار دارد که کنارش دو تابلو وجود دارد. 1. به عروسک دست نزنید 2. وقتی می خواهید از عروسک عکس بگیرید، از او اجازه بگیرید.

 

نظر شما چیه؟ آیا این داستانها واقعی هستند؟ آیا واقعا عروسک های نفرین شده و تسخیر شده وجود دارند؟ نظرات خودتان را در قسمت کامنتها برای ما بنویسید. ما همیشه منتظر نظرات خوب شما هستیم

مطالب مرتبط

3 دیدگاه‌

  1. ♡Ava☆ گفت:

    تو رو خدا بیشتر در مورد تسخیر شده ها و جن و ارواح بذارین?????

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.