مکانی ترسناک و ممنوعه به نام منطقه اسکین واکر!

سلام خدمت تمامی کاربران سایت تن تاپ. در آمریکا یک مکانی وجود دارد که به طرز مرموزی حافظت می شود. این مکان در ایالت یوتا قرار دارد که گزارشات مختلفی از آن به سمت دولت روانه شده. گزارشاتی مبنی بر مشاهده بشقاب پرنده و همچنین برخورد با بیگ فوت. قبل از اینکه نظامیان به این منطقه یورش ببرند و این منطقه را تصاحب کنند، خبرنگاران، مدتی را در این منطقه زندگی می کردند و توانستند اطلاعات از این مکان اسرار آمیز به دست بیاورند. مکانی که نامش مزرعه اسکین واکر است.

 

مزرعه اسکین واکر در کجا قرار دارد؟

این مکان، یک مکان بسیار قدیمی در کشور آمریکا است. قبل از اینکه آمریکاییها به این مکان هجوم بیاورند، این مکان به دست قبیله ای سرخپوست بود که ناواجو نام داشت.

مردمان قبیله ناواجو

طبق افسانه هایی که در آمریکا پخش شده بود، مردمان قبیله ناواجو می توانستند خودشان را به هر حیوانی که می خواستند تبدیل کنند. در همین منطقه اسکین واکر، تصاویری باستانی که مربوط به 800 سال پیش است وجود دارد که از آن درباره خدایانی عجیب و غریب صحبت می شود.

این تصاویر شاید به گفته بعضی ها، قدیمی و بی پایه و اساس باشند. ولی اسنادی هم وجود دارند که مربوط به همین 200 سال پیش و حضور کلونی های مختلف در این قاره است. یعنی سال 1800 میلادی.

مردمان قبیله ناواجو

در آن دوران که کلونیهای اروپایی به این منطقه هجوم می آوردند، مردمان این قبیله یعنی قبیله ناواجو، تصمیم گرفتند تا از این منطقه بروند؛ همینطور هم شد و فقط تعداد خاصی از آنها که خیلی هم کم بودند، در این مکان ماندگار شدند.

ژنرال کیت کارسون که یکی از کسانی بوده که توسط همین کلونیها به این منطقه وارد شده و همچنین جزو اولین افرادی بوده که درباره قبیله ناواجو صحبت کرده.

ژنرال کیت کارسون

او گفته که اسبهایی که در این مناطق وجود داشتند، اخلاقشان عجیب و غریب بوده و سربازان هم هی دچار استرس زیادی می شدند. او حتی یه بار اعلام کرده که یک بار یک جسم نورانی پرنده را در آسمانهای آن منطقه مشاهده کرده که سربازانش هم شاهد آن صحنه بودند.

برای خواندن ضربه بزنید
قبرستان جن ها در ایران (100% واقعی) - قبرستان جن کجاست؟

همچنین بخوانید: معرفی منطقه 51 جایی برای موجودات فضایی 

 

چه اتفاقاتی در منطقه اسکین واکر افتاد؟

تعداد گزارشهایی که از این منطقه به دست رسیده بسیار بالا است که همه اینها فقط در همین 200 سال گذشته رخ داده؛ یعنی از وقتی که کلونی ها پا به این منطقه گذاشتند.

برای مثال در سال 1882 این منطقه به طور کل رها شده بود. حالا این منطقه خالی از سکنه، جای مناسبی برای گله داران بود. چندین گله دار به این منطقه آمدند؛ اما مدتی نگذشت که مجبور به ترک منطقه اسکین واکر شدند و این در حالی بود که آنها بیشتر از نیمی از گله خود را از دست داده بودند.

مرد گرگ نما

آنها مدعی بودند که موجودی بسیار وحشی که شبیه به گرگ بود، به گله آنها حمله ور شده و گله آنها را خورده.

یک سری از گزارشات درباره همین موجودات بود. یک سری گزارشات دیگری هم وجود داشتند که مربوط به موجودات بیگانه بودند. در سال 1994 تری و گوین شرمن، به مدت چند روز را در حاشیه این منطقه زندگی کردند (با اجازه دولت). آنها در همین حاشیه اسکین واکر، در یک کلبه زندگی می کردند که در همین مدت کوتاه، شاهد اتفاقات بسیار عجیب و غریبی بودند.

کلبه تری و گوین شرمن

آنها در گزارشات خود مدعی شدند که انرژی بسیار عجیب و ترسناکی در منطقه اسکین واکر وجود دارد که ممکن است مردمان را دیوانه کند. این دو، به همراه خود وسایل فیلمبرداری برده بودند و توانستند در این سه روزی که در آنجا اقامت کرده بودند، تصاویری از شیء پرنده بگیرند.

هر باره عده زیادی سعی کردند تا دامهای خود را به این مکان بیاورند که هر باره همه آنها شکست خوردند. می توان گفت که منطقه اسکین واکر، بدترین منطقه برای پرورش دام است؛ به حدی که گفته می شود در 100 سال گذشته، حدود 1000 راس دام در این منطقه تلف شدند.

برای خواندن ضربه بزنید
با افسانه های کلیسای نوتردام آشنا شوید

مزرعه اسکین واکر

حتی در بین سالهای 1900 تا 1980، سه مرگ نامشخص به دولت گزارش شده که یکی از آنها وقتی جسدش پیدا شد، که ماه ها از گم شدنش می گذشت و جنازه اش هم تازه بود!

همچنین بخوانید: 7 تا از مکانهای دیدنی ولی ممنوع + عکس 

 

به دست گرفتن این منطقه توسط دولت

در دهه 1950، این منطقه بیش از پیش مورد توجه مردم قرار گرفت و بیشتر از هر لحظه دیگر، بر سر زبانها افتاد. در همین زمان بود که دولت آمریکا یواش یواش شروع به کشیدن حصار در اطراف این منطقه کرد تا اتفاقات عجیب دیگری در این منطقه رخ ندهد و یا حداقل آنها را کنترل کند؛ شاید هم قرار بود که دولت آمریکا خودش متوجه شود که چه اتفاقاتی در این منطقه رخ می دهد.

منطقه اسکین واکر

در سال 1975 برای همیشه، دیگر کسی حق ورود به این منطقه را نداشت، مگر با اجازه دولت. به گفته برخی از مردم، دولت آمریکا در این منطقه شروع به آزمایشاتی کرده تا متوجه شود که واقعا چه اتفاقاتی در این منطقه رخ می دهد.

برای مثال آنها دامها را در این منطقه رها می کنند و پی جنازه او را می گیرند و تونل هایی در زیر کوهها حفر کردند. گفته می شود در یکی از همین حفرها، اکتشافات بسیار عجیب و غریبی رخ داده که دانشمندان حق نداشتند آن را ببینند.

بعضی از مردم هم اعتقاد دارند که این منطقه به دست سازمان دارپا می باشد و برای همین زیر نظر دولت است و کسی حق ورود به آن را ندارد.

 

نظر شما درباره این منطقه چیه؟ شما فکر میکنید که واقعا موجودات فضایی و مردان گرگ نما در این منطقه وجود دارند یا فقط شایعه هستش؟ نظر خودتان را در قسمت کامنتها برای ما بنویسید. ما همیشه منتظر کامنتهای شما هستیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.