زندگی وحشتناک مادر شیطانی به نام مری بث! قاتل 9 فرزند خودش

سلام خدمت کاربران سایت تن تاپ. امروز درباره یک زن خونخواری با شما صحبت می کنیم که به فرزندان خودش هم رحم نکرد. مادری که گویا از بل گانس هم بدتر بود و 9 تا از فرزندان خودش را به یک شیوه به قتل رساند. این مادر شیطانی فرزندان خودش را با صورتی کبود به بیمارستان می برد و فقط می گفت که هیچ چیزی یادم نیست. در ادامه با ما همراه باشید تا زندگی این مادر شیطانی را با هم بررسی کنیم.

 

زندگی اولیه مری

مری بث تنینگ

این قاتل سریالی در روز 11 سپتامبر سال 1942 در نزدیکی شهر نیویورک به دنیا آمد. او نیز به مانند بقیه قاتلان سریالی و همانگونه که انتظار می رفت، دوران کودکی خوب و خوشی نداشت و به حدی زندگی بر او سخت گرفته می شد که چندین بار تلاش کرد تا خودش را بکشد.

او در سنین جوانی شغل های زیادی را تست کرد که در نهایت در یک بیمارستان در نیویورک به عنوان دستیار پرستار، مشغول به کار شد.

دستگیری مری بث

در همین بیمارستان بود که او با همسر آینده اش یعنی “جول تنینگ” آشنا شد. آنها بعد از مدتی با یکدیگر ازدواج کردند و همانجا بود که نام مری بث، به مری بث تنینگ تغییر پیدا کرد. الان 5 سال از ازدواج آنها می گذشت و مری مادر 2 فرزند بود. می توان گفت که از همین سالها بود که مرگ فرزندان مری شروع شد.

در سال 1971 پدر مری جانش را بر اثر حمله قلبی و البته ناگهانی از دست داد. در اواخر همان سال فرزند سوم مری بث و جول تنینگ به نام جنیفر به دنیا آمد. این کودک کسی بود که در 3 ژانویه 1972 و بر اثر عفونت شدید از دنیا رفت.

هیچکسی حتی دکترها هم فکر نمی کردند که یک نفر باعث مرگ کودک نوزاد معصوم شده باشد؛ چون جنیفر از زمانی که به دنیا آمد کمی مشکلاتی در سلامتی اش وجود داشت و تقریبا میتوان گفت که اکثر وقتها در بیمارستان بستری بود تا اینکه در خانه باشد.

برای خواندن ضربه بزنید
10 تا از تحت تعقیب‌ترین مجرمان دنیا + عکس

فرزندان مری بث

فاصله زمانی بسیار کمی بین مرگ پدر و فرزند بود و همین دو اتفاق ناگوار باعث شد تا مشکلات روانی خاصی برای مری پیش بیاید. مشکلاتی که باعث می شد اکثر وقتها به فکر فرو رود و غمگینانه به زندگی اش ادامه دهد.

همچنین بخوانید: مادام دلفین لالوری: کسی که برده اش را تبدیل به خرچنگ کرد! 

چند روز پس از اینکه جنیفر از دنیا رفت، مری به بیمارستان شهر رفت و ادعا می کرد که جوزف، کودک دو ساله اش مریض است. دکترها هم فورا جوزف را معاینه کردند، ولی علائم مریضی در کودک ندیدند. مری و جوزف به خانه بازگشتند؛ چند ساعت بعد مری دوباره به بیمارستان برگشت؛ ولی این دفعه جوزف دیگر زنده نبود! او اینگونه گفت:

“وقتی که جوزف را از بیمارستان بردم، او را بر روی تخت گذاشتم و به آشپزخانه رفتم. وقتی برگشتم متوجه کبودی هایی بر روی صورت جوزف شدم.”

شش هفته از مرگ دومین فرزند مری گذشت و او دوباره با کودکی دیگر به نام “باربارا” که 6 سال سن داشت به بیمارستان رفت و میگفت که نمی داند چه بلایی بر سر دخترش آمده. پزشکان هم پس از معاینه هایی که بر روی دختر کردند متوجه شدند که دختر دیگر زنده نیست.

عکس بچه های مری بث تنینگ

این تازه اول ماجرا بود و داستان برای بچه های دیگر این مادر شیطانی هم تکرار شد. مدتی گذشت و فرزند دیگری به نام تیموتی (پسر) را به دنیا آورد؛ ولی او هم زیاد زنده نماند و مانند بقیه برادر و خواهرهاش مرد و این در حالی بود که فقط سه هفته به دنیا آمده بود. آنها فرزند دیگری هم به دنیا آوردند که باز هم آن فرزند، در همان سال از دنیا رفت.

این زن شیطان صفت و شوهرش در سال 1978 یک کودک را به فرزندی قبول کردند؛ چون فکر می کردند که شاید دلیل مرگ فرزندانشان یکی از آنها باشد. یعنی ژنتیکی! البته مدتی بعد دوباره مری بث فرزندی به نام “فرانسیس” به دنیا آورد. این کودک یک سال عمر کرد و وقتی او را به بیمارستان برد که مرگ مغزی شده بود.

برای خواندن ضربه بزنید
آلبرت دسیلوا یا خفه کننده بوستون! قاتل 13 زن بوستونی

عکس از مری بث

آنها برای بار هفتم بچه دار شدند و این دفعه اسمش را “جاناتان” گذاشتند که این کودک هم مانند فرانسیس، چند هفته بعد از تولدتش مرگ مغزی شد.

در دوم مارس سال 1981 مری تنینگ این بار کودکی که به فرزند خواندگی قبول کرده بودند را در حالی که بر دورش پتویی پیچیده بود را به بیمارستان برد و او هم مرده بود و مری باز هم ادعا می کرد که هیچ چیزی یادش نمی آید. در تاریخ 22 آگوست سال 1985 فرزندی دیگری از مری به دنیا آمد و این فرزند بیگناه هم همانطوری مرد که بقیه کودکان تنینگ مرده بودند.

 

اعترافات و دستگیری این مادر خونخوار

مری بث در زندان

پلیس دست به کار شد و شروع به تحقیق درباره این زن کرد. پلیس مدعی شده بود که در زمان مرگِ تمامی این کودکان، مری در خانه با فرزندانش تنها بوده و این در حالی بود که هیچ سندی برای اثبات این حرفشان نداشتند.

این مادر شیطانی در طی بازجویی ها اعتراف کرد که “ناتان” و “تیموتی” و “تامی لین” را خودش خفه کرده و بقیه کودکان، خودشان مردند. پس از بررسی پرونده های مری در دادگاه، او فقط به جرم مرگ تامی لین مجرم شناخته شد و به همین دلیل محکوم به 30 سال حبس شد؛ او الان امیدوارانه منتظر است تا مدت زمان حبسش تمام شود تا از زندان آزاد شود.

پلیس طبق بررسی هایی که کرده، اعلام کرد که این زن هر 9 کودکش را خودش به قتل رسانده؛ ولی باز هم فقط به خاطر مرگ تامی لین متهم شناخته شد. حتی خود مری هم اعتراف کرد که 3 تا از کودکانش را کشته؛ ولی باز هم دادگاه این اعترافات را نپذیرفته و فقط یک قتل را به او نسبت داده.

مری بث تنینگ

شوهر این مادر شیطانی هم بی تفاوت به اتفاقاتی که برای فرزندانش می افتاد و بدون هیچ شکی به همسرش دوباره برای بچه دار شدن تلاش می کرد. قضیه جالبتر هم می شود اگر بدانید که در دادگاه تجدید نظر، مدت زمان حبس مری از 30 به 20 سال کاهش پیدا کرده و این در حالی است که همسرش به مری شکی ندارد!!

برای خواندن ضربه بزنید
دانیل کامارگو باربوسا کسی که 71 دختر نوجوان را به قتل رسانده

 

شما فکر میکنید که این زن چند نفر از فرزندانش را کشته؟ آیا همسرش هم در کشتن فرزندانشان دست داشته؟ دادگاه چرا فقط 20 سال حبس برای او اعلام کرده و نخواسته به اعترافات مری بث توجه کنند؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.