مشاهده یوفو 100 درصد واقعی توسط کاپیتان لونس کوین!

همیشه ما داستانهایی از دیده شدن بشقاب پرنده و با ملاقات افرادی با موجودات فضایی را برای شما شرح دادیم. ولی این بار قرار است تا افرادی را به شما نشان دهیم که موجودات فضایی را ملاقات کردند و یک سند زنده برای اثبات وجود موجودات فضایی هستند. این افراد خلبانانی بودند که در حین پرواز در آسمان با شی ناشناسی رو به رو شدند که آنها را بشقاب پرنده خطاب کردند و داستان آن را برای رسانه ها تعریف کردند.

این داستانها توسط یک فرد عادی و یا روانپریش گزارش نشده؛ این گزارش ها توسط خلبانان ارتشی و نظامی بوده و آنقدر مهم بوده که دولتها هم شروع به بررسی گفته های آنها بکنند. همچنین باید بدانید که خلبانان تست های هوشیاری متعددی پشت سر می گذارند تا بتوانند در نهایت یک روزی خلبان شوند و این نشان دهنده اهمیت بالای این گزارشات است. در ادامه با ما همراه باشید.

هلیکوپتر و یوفو

اولین گزارش برمی گردد که به گزارش یک هلیکوپتر آمریکایی که به گفته خودش به طرز وحشتناکی به یک یوفو نزدیک می شود. سرهنگ “لورس کوین” و خدمه خودش در سال 11 شب 18 اکتبر سال 1973 در حال پرواز بر آسمان ایالت اوهایو بود. آنها در حال پرواز بودند که ناگهان خدمه هلیکوپتر، متوجه نور قرمزی می شود که به موازات آنها حرکت می کند.

سرهنگ لارنس کوین

ناگهان آنها متوجه می شوند که این شی با سرعت بسیار زیادی به سمت آنها حرکت می کند؛ تا حدی که گفته بودند چیزی نمانده بود تا این شی ناشناس به هلیکوپتر برخورد کند. سرهنگ لورس کوین اینگونه می گوید:

“من از پنجره بیرون را نگاه کردم و دیدم که این نور با سرعت بسیار زیادی در حال حرکت است. این شی مانند یک موشک و با سرعت 1100 کیلومتر در ساعت در حال حرکت به سمت هلیکوپتر ما بود”

سرهنگ کوین حتی شاهدانی دیگر بر روی زمین هم داشت. یک خانواده 5 نفر در داخل ماشین متوجه نور قرمزی شدند که در حال برخورد به هلیکوپتر کوین و خدمه اش بود.

برای خواندن ضربه بزنید
کشف جسمی ناشناخته

لورس کوین در ادامه گفت:

“چیزی که آن شب را تبدیل به یک تجربه خاص کرد این بود که نزدیک بود شاهد یک تصادف هوایی با چیزی باشیم که ما و شما آن را با عنوان بشقاب پرنده یا یوفو می شناسیم. ما این را نمی دانستیم تا اینکه یوفو به بالای سر هلیکوپتر رسید و همه این اتفاقات در طی چند دقیقه رخ داد.”

اشیا ناشناس دریایی

لورس کوین هم به سرعت هلیکوپتر را در حالت شیرجه قرار می دهد تا این شی با هلیکوپتر برخورد نکند. ولی وقتی که خدمه به بالای هلیکوپتر نگاه کردند، باز هم شی قرمز رنگ را دیدند که در حال نزدیک شدند به آنها بود.

لورس کوین میگوید:

“وقتی در این موقعیت بودیم، نور سبزی از پایین یوفو روشن شد.”

کلونل کوین حدس زد که لازم است دوباره حالت شیرجه بگیرد و تنظیمات لازم را پیاده کرد؛ ولی این بار اتفاق عجیبی رخ داد و آن هم بالا رفتن هلیکوپتر به سمت یوفو بود. همان نور سبزی که لورس کوین به آن اشاره کرد، باعث بالا کشیدن هلیکوپتر به سمت یوفو شده بود. یوفو حدودا 500 متر هلیکوپتر را به سمت خودش کشید (از ارتفاع 500 متر یا 1000 متر) و همین باعث شد تا سرهنگ کوین و خدمه اش، یوفو را به مدت 2 دقیقه از نزدیک ببینند.

یوفو

سرهنگ کوین:

“چیزی که من اون شب دیدم دارای تکنولوژی فوق العاده پیشرفته ای بود و شکل و دیزاین خاصی داشت که من هنوز آن را بر روی اشیاء پرنده زمینی ندیدم. این شی در ارتفاعات کمتر از 3000 متر می توانست با سرعت بسیار زیاد حرکت کند. تثبیت کننده افقی و یا عمودی نداشت؛ نشانه ای از هیچ سیستم نیرو محرکه ای نداشت. به طور کل یک طوری طراحی شده بود که انگار می تواند در فضا هم پرواز کند.”

بعد از این واقعه، سرهنگ کوین در سازمان ملل عضو یک انجمنی شد که هدف از آنها متقاعد کردن سازمان ملل برای جدی گرفتن مسئله بشقاب پرنده ها بود.

برای خواندن ضربه بزنید
آیا موجودات فضایی در ایران باستان وجود داشتند؟

مطالب مرتبط

2 دیدگاه‌

  1. مهری گفت:

    درباره مشاهده یوفو توسط خلبانای ایرانی هم بگو تا اونایی که میگن چرا توی ایران این چیزا نیست بفهمن که اتفاق افتاده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.