راز شگفت انگیز عروسک ترسناک اوکیکو چیست؟

سلام خدمت کاربران تن تاپ. ما قبلا هم در بخش تسخیر شده ها، درباره عروسک های تسخیر شده توسط شیاطین و ارواح خبیث صحبت کردیم که عروسک شیطانی آنابل یکی از آنهاست. این عروسک ها و اشیاء برای اینکه در دسترس مردم نباشند، در موزه های اختصاصی و شاید هم محرمانه توسط افرادی که در حوزه عالم ارواح تخصص دارند نگه داری می شود. اشخاصی مثل “اد و لورن وارن“.

حالا داستان امروز ما درباره چه عروسکی است؟ داستان امروز درباره عروسکی ژاپنی است که موهایش هر روز از روز قبل بلندتر میشود و همین موضوع باعث شده تا این عروسک را کمی ترسناک تر از بقیه جلوه داده شود. اسم این عروسک ترسناک و شیطانی “اوکیکو” است که امروزه خیلها برای دیدن این عروسک از محل دیدن آن ملاقات می کنند.

عروسک شیطانی اوکیکو

داستان عروسک شیطانی اوکیکو از کجا شروع شد؟

اوکیکو یک عروسک سنتی ژاپنی است که در سال 1918 توسط یک پسر 17 ساله خریداری شد و قصد این پسر بچه از خرید این عروسک هم هدیه دادن آن به خواهر 3 ساله اش بود. این دختر 3 ساله هم دلبسته این عروسک شد. این دختر آنقدر عاشق این عروسک شیطانی شده بود که اسم خودش یعنی اوکیکو را بر روی این عروسک گذاشت.

این عروسک تبدیل شده بود به یکی از بهترین دوستان این دختر و هر جایی که می رفت، این عروسک همیشه در آغوش او بود و حتی شبها هم بدون عروسک اوکیکو نمی خوابید. مدتی نگذشت دختر بچه 3 ساله به سرماخوردگی بدی دچار شد و به دلیل تب زیاد، جانش را از دست داد و همینجا نقطه شروع داستانهای عرسک اوکیکو بود.

عروسک ترسناک اوکیکو

این داستانها دهن به دهن چرخیدند و باعث شدند که این عروسک به لیست ترسناک ترین عروسکهای دنیا تبدیل شود.  اول قرار بود تا خانواده این دختر، عروسک را همراه جنازه دفن کنند اما بنا به دلایلی نامعلوم این اتفاق نیفتاد.

برای خواندن ضربه بزنید
چگونه جن ما را تسخیر می کند؟

از آنجایی که این دختر علاقه بسیار زیادی به این عروسک داشت، خانواده این دختر تصمیم گرفتند تا این عروسک را در یک جایی نگهداری کنند و هر وقت که این عروسک اوکیکو را دیدند برای اوکیکو دعا کنند.

مثل بقیه عروسکهای شیطانی، این عروسک هم بعد از مدتی که در این خانه بود، باعث رخ دادن اتفاقات عجیبی شد. حالا این اتفاق ترسناک چه بود؟

رشد موی سر عروسک اوکیکو

“موهای این عروسک رشد می کرد.” همانطور که در تصویر بالا می بینید، موهای این عروسک قبلا تا زیر چانه هایش بوده (عکس سمت چپ)؛ ولی بعد از مرگ اوکیکو، موهایش رشد کرده و حتی به زیر شانه هایش آمده. خانواده اوکیکو هم پس از دیدن این اتفاق متوجه شدند که این عروسک توسط روح دخترشان تسخیر شده.

در سال 1938 خانواده اوکیکو تصمیم به ترک “جزیره هوکایدو” برای همیشه کردند؛ ولی قصد نداشتند که عروسک شیطانی اوکیکو را با خودشان ببرند. دلیل این کار مشخص نیست؛ شاید میخواستند که این عروسک را از قبر اوکیکو دور نکنند.

همچنین بخوانید: آنه لیز میشل اولین دختر تسخیر شده 

عکس واقعی عروسک اوکیکو

خانواده اوکیکو درباره اسرار عروسک اوکیکو با تالار مونانجی صحبت کردند و از آنها درخواست کردند که این عروسک در نزد آنها بماند. از آن زمان تا الان، عروسک نفرین شده اوکیکو هنوز از این تالار خارج نشده و خیلی از مردم هر ساله به سراغ این تالار می روند تا عروسک شیطانی اوکیکو را از نزدیک ببینند.

اگر دقت کرده باشید عکسهای کمی از این عروسک در اینترنت موجود است و آن هم به این دلیل است که عکس گرفتن از عروسک اوکیکو ممنوع است. اکثر عکسهای موجود هم عکسهای قدیمی هستند.

عروسک اوکیکو در تالار مونانجی

جالب است بدانید که آزمایشاتی هم بر روی این عروسک انجام شده که نتایج شگفت انگیزی را به دنبال داشته. نتایج آزمایش بر روی موهای عرسک نشان داد که موهای این عروسک، واقعی است و حتی گفته می شود که اگر به دهان عروسک اوکیکو دقت کنید، متوجه دندانهای او هم میشوید.

برای خواندن ضربه بزنید
آموزش ساخت عروسک آنابل +آموزش تصویری

البته ژاپنی درباره این عروسک داستانهایی ساختند که اقتباسی از داستان واقعی آن است که البته داستان را برای خواننده هیجان انگیزتر کرده اند. مثلا در داستان، عروسک شیطانی اوکیکو ناله میکند، گاهی میخندد و گاهی هم اشک می ریزد و حرکت هم میکند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.