آیا تمدنی قبل از انسان در 13 هزار سال پیش وجود داشت؟ + اسناد

اگر یادتان باشد در مقاله آیا سرزمین آتلانتیس پیدا شده است، به موضوع تمدن قبل از انسانها اشاره کردیم که برای اکثر کاربران سایت تن تاپ نامفهوم بود. برای همین قرار بر این شد تا از این به بعد چندین پست درباره این موضوع و تئوری هایی که درباره این موضوع وجود دارد را هر چند وقت با یکدیگر بررسی کنیم.

این تمدن با یک برخورد کیهانی (شاید شهاب سنگ) و یک سیل عظیم که شاید دنیا هنوز دوباره آن را تجربه نکرده باشد از بین رفت و تمدن جدیدی جایگزین آن شد که ما نسل آینده آن زمان هستیم و در این پست هم قصد داریم تا بررسی کنیم ببینیم آیا واقعا این برخورد کیهانی وجود داشته یا نه؟ در ادامه با ما همراه باشید.

تمدن قبل انسان

شاید بعد از خواندن مطالب این موضوع، شما به خودتان بگویید که چنین چیزی اصلا وجود ندارد و شاید هم بگویید که چرا ما از گذشته خود کم و یا شاید اصلا نمیدانیم؟ البته حق هم دارید. چون چنین موضوعاتی به هیچ وجه در رسانه منتشر و پخش نمی شود. البته این را هم یادتان باشد که ما همیشه باید در تاریخ میانه رو باشیم و هیچوقت نباید با قاطعیت بگوییم که چنین چیزی وجود دارد و یا چنین نیست!

 

برای عضویت در کانال تلگرامی تن تاپ کلیک کنید

 

همه اسناد و مدارک موجود نشان میدهد  که در بازه زمانی 13 هزار سال پیش تمدنی پیشرفته در زمین وجود داشته که همانطور که در بالا گفتیم با یک سری عوامل طبیعی از بین رفت. ولی یک سری شواهدی هم وجود دارد که نشان میدهد انسانها در 13 هزار سال پیش تمدن نداشتند و قبیله ای زندگی می کردند.

برخورد شهاب سنگ به زمین

حالا شاید برای شما سوال پیش بیاید که کدام را باور کنیم. من میگویم هر دو! چرا؟ مگر الان اینگونه نیست؟ مگر با اینکه انسان ها در شهرهای بزرگ زندگی میکنند و غرق در تکنولوژی و تمدن هستند، هنوز یک سری انسانهایی نیستند که قبیله ای زندگی کنند؟ قطعا وجود دارند. ما هم در چند مقاله به این قبیله ها اشاره کردیم. برای مثال در مقاله 7 مکان دیدنی ولی ممنوع به یکی از این قبیله ها اشاره شده.

برای خواندن ضربه بزنید
بررسی رازهای نقاشی شام آخر + سند

همچنین بخوانید: سرزمین آگارتا چیست؟ بیایید با تمدن درون زمین آشنا شویم!

 

تمدن قبل از انسانها چگونه از بین رفت؟

شهاب سنگ

یکی از دلایلی که گفته شده باعث نابودی تمدن قبل از انسان شده، یک برخورد کیهانی بوده. میگویند در همان دوران یک جرم کیهانی به بزرگی 160 کیلومتر وارد جو خورشیدی ما می شود که بعد از وارد شدن به این جو خورشیدی، به تکه های زیادی تبدیل می شود و این یعنی آغاز تهدید نابودی یک تمدن!

گفته می شود که در 13 هزار سال پیش، حداقل 4 تکه از تکه های این جرم 160 کیلومتری به زمین برخورد کرده. در آن زمان یک منطقه یخی در زمین وجود داشته که آمریکای شمالی را پوشانده بوده که این تکه به آن نقاط برخورد می کنند.

وقتی این شهاب سنگ ها به این نقاط یخی برخورد می کنند، باعث افزایش دمای زیادی در همین مناطق و ذوب شدن برف و یخ ها می شود که سرانجام این ذوب شدن ها، سیل عظیمی است که به راه افتاد و جهان را به زیر خود فرو برد.

برخورد شهاب سنگ به مناطق یخی زمین

جدا از ذوب شدن یخ ها، باران های تمام نشدنی شروع به باریدن کردند و آن هم به این دلیل بود که وقتی شهاب سنگ ها به زمین برخورد کردند، مقدار زیادی از یخ ها را به اتمسفر فرستادند و در آنجا تبخیر شده و ابرهای باران زا را تشکیل دادند که به گفته دانشمندان، سراسر زمین را برای هفته ها فرا گرفته بود که همین سیل و بارانها باعث نابود شدن این تمدن باشکوه شد.

شاید بگویید که این حرفها فقط یک سری تئوری هایی می باشد که به هیچ وجه ثابت نشدند؛ خوب حق دارید! ما اینجا هستیم تا شما را با همین وقایع آگاه کنیم و البته با سند با شما سخن می گوییم. پس ما را همراهی کنید.

 

اسنادی برای اثبات این تمدن

1. نمونه یخ های برداشته شده از گرینلند و قطب جنوب

شما با کمک این یخ ها می توانید به جواب بسیاری از سوالها برسید. مثلا می تواند میزان سطح آبها را در گذر سالها اندازه گیری کنید. عمر یخ هایی که در گرینلند توسط کاشفان کشف شده به 120 هزار سال پیش برمی گردد و یخ هایی که از قطب جنوب درآمده حاوی اطلاعاتی از 800 هزار سال پیش است.

برای خواندن ضربه بزنید
الواح هفتگانه آفرینش درباره چه موضوعی است؟

ذوب شدن یخ

طبق آزمایشاتی که بر روی این تکه یخ ها انجام شده، نشان داده شده که چندین رویداد طبیعی در این مناطق رخ داده که یکی از آنها برمی گردد به 12800 سال پیش و همچنین اتفاقی دیگر که در 11600 سال پیش رخ داده. یکی از همین اتفاقات باعث افزایش سطح آب دریا تا 120 متر شده. این افزایش سطح آب ناگهانی بوده و کسی انتظارش را نداشته؛ به طوریکه گفته می شود در 24 ساعت، سطح آب 9 متر بالا آمده.

اطلاعات دیگری که از یخ ها به دست آمده، افزایش شدید دما می باشد. در این یخ های کشف شده، حباب های هوا دیده می شود و با آزمایش هایی که بر روی این حباب ها انجام شده، گازهای مختلف شناسایی شده و همچنین این آزمایش ها حتی می تواند میزان دمایی که در آن زمان به وجود آمده را هم حدس زد.

افزایش دمای زمین

آزمایش ها نشان داد که در آن دوران، دمای هوا 10 درجه سانتیگراد در کل جهان افزایش پیدا کرده و همین افزایش دما تا چند سال هم ادامه دار بوده. البته شاید این مقدار افزایش دما در ذهن شما آنقدر زیاد نباشد؛ ولی امروزه در رسانه ها بحث بر سر این موضوع است که اگر جهان با دو درجه افزایش دما رو به رو شود، چه اتفاق های ناگواری برای زمین رخ می دهد. حالا فرض کنید که 5 برابر این افزایش دما در آن زمان در بازه زمانی کوتاه برای چند سال ادامه داشته.

 

2. لایه سیاه قدیمی

مناطق برخورد با شهاب سنگ

این مورد می تواند مهر تایید دیگری بر برخورد شهاب سنگ بر زمین و نابودی نسل قبل انسان باشد. تا به الان دانشمندان توانستند در مناطقی از سه قاره مختلف که در مجموع یک سوم کل زمین است، اثراتی از یک لایه سوخته که ضخامت آن هم 8 سانتی متر است پیدا کنند. طبق تحقیقاتی که بر روی این قسمت ها کشف شده، عناصری مانند گرد الماس پیدا شده که فقط برخود شهاب سنگ میتواند آن را توجیه کند.

برای خواندن ضربه بزنید
کتابخانه سری واتیکان و ارتباط با ماشین زمان! رازهای ترسناک!!!

لایه سوخته

 

3. انقراض 75 درصد پستانداران در آمریکای شمالی

شکار ماموت

در همان دوران و با افزایش دما، حدود 120 گونه پستانداران از بین رفتند و نسلشان منقرض شد. رسانه ها گفته اند که دلیل انقراض اینگونه از پستانداران به دلیل شکار بی رویه و زیاد انسانهایی بود که در آن زمان می زیستند. این فرضیه کاملا اشتباه است. اگر حداقل دو یا سه یا چند گونه جانوری از بین می رفتند می گفتیم که شاید حق با رسانه ها باشد؛ ولی 120 گونه پستاندار و آن هم همزمان؟ این فرضیه عملا غیرممکن است. حالا جدا از این حرفها باز هم اسنادی رو برای شما مطرح می کنیم.

یک سری مکانهایی کشف شده که در آن بقایایی از تعداد زیادی ماموت به دست آمده که همزمان مرده اند. با آزمایش هایی که بر روی این استخوان ها صورت گرفته، آنها متوجه شکستگی در قسمت پای اکثر این گونه شدند که انگار چیزی آنها را از زمین بلند و به جایی دیگر پرتاب کرده. حتی در بعضی از این استخوان ها، کشف شده که بعضی از ماموت ها در دهانشان غذا داشتند که توسط چیزی به صورت ناگهانی مردند.

بقایای ماموتهای کشف شده

حالا به نظر شما چه چیزی می تواند تعداد زیادی از ماموت ها را همزمان و به این شکل کشته باشد؟

همه ما میدانیم که در میلیون ها سال پیش، دایناسورها توسط یک شهاب سنگ از بین رفتند و این چیزی است که همه درباره آن صحبت می کنند؛ پس چرا درباره برخورد دوباره شهاب سنگ در 13 هزار سال پیش را غیرممکن می دانید؟ آن هم با وجود این همه مدرک و اسناد! شاید اصلا در سالهای بعد دوباره شهاب سنگی به زمین برخورد کند و نسل ما را هم از بین ببرد.

نظر شما چیست؟ لطفا نظرات خودتان را در کامنتها برای ما ارسال کنید. نظرات شما باعث افزایش روحیه ما برای ادامه کار می شود.

مطالب مرتبط

6 دیدگاه‌

 1. JavadEmpire CR7 گفت:

  چقدر جالب

  مثل همیشه مطالبی ک میزارین جذاب و عالی هستن

  ایولا ??????

 2. محمد جواد کرمی گفت:

  سلام اینکه می فرمایید حدود 13 هزار سال قبل 120 متر آب در سطح زمین بالا آمده می تواند ناشی از طوفان نوح باشد. لطفا درباره طوفان نوح توضیح دهید چگونه تمامی موجودات زنده آن هم از نوع نر و ماده توانستند در یک کشتی جای بگیرند؟

  • ابوالفضل قلی نژاد گفت:

   داستان های دیگری هم شبیه به داستان کشتی نوح وجود دارد و از آنجایی که مردمان گذشته پیرو افسانه ها به جای علم بودند، شاید اندیشمندان این داستان ها را به وجود آوردند تا بهتر آنها را باور کنند و یا پیش زمینه ای برای همین موضوع ها داشته باشند. در مورد موضوع حیوانات هم که گفته اید، جز چندین کتاب، منابع معتبر دیگری در دست نیست. ولی به زودی مقاله ای درباره این داستان هم منتشر می کنیم.

 3. alishah گفت:

  چقدر سوال پیش میاد اگه چیزی که گفتی درست باشه

 4. hossein گفت:

  وات دا 😐

 5. ندا گفت:

  توی تورات هم یه اشاره به نابودی زمین شده بود. حالا درسته که من یکی مطالب مذهبی رو صرفا ظاهری نمیدونم ولی عصر یخبندان وجود داشته و از کجا معلوم چندین بار هم تمام تمدن ها از بین رفته باشه و دوباره شکل گرفته باشه؟ همین الان یه بمب هسته‌ای چند جا بخوره، اینترنت و برق قطع بشه، یه زن و مرد بافی بمونن، همه چی برمیگرده به همون دوران. چون ما قطعا بدون تکنولوژی دیگه بلد نیستیم توی زمین همه چی رو از اول بسازیم. پس باید از اول شروع کنیم تا به اینجا برسیم. حس میکنم بشر به خاطر بد طینتی و نافرمانی به مرض انقراض توسط رباط ها با هوش مصنوعی پیش میرن ولی منقرض نمیشن. یا میرن کرات دیگه یا از اول شروع میکنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.