خانواده اسمورل: در این خانه جن و ارواح زندگی می کنند!!

موقعیتش پیش آمده ببینم که اشیاءهای مختلفی توسط روحهای خبیث تسخیر شده اند. مثلا عروسک شیطانی آنابل یکی از آنهاست. ولی آیا حالا دیدید که خود ارواح خبیث در داخل یک خانه زندگی کنند؟

در سال 1974 خانواده اسمورِل به همراه 4 دخترشان، قصد مهاجرت به ایالت پنسیلوانیا (غرب پیتستون) را داشتند. جک و جَنِت (زن و همسر خانواده اسمورل) در سال 1967 با همدیگر ازدواج کرده بود. جک در نیرو دریایی آمریکا خدمت می کرد که سال 1968 به خدمت این نیرو درآمد.

جک و جنت اسمورل

مذهب این خانواده کاتولیک بود و افرادی مومن و معتقد بودند. آنها زندگی جدید خود را در خانه جدید خود در محله جدید خود را شروع کرده بودند؛ همه چیز هم آرام به نظر می رسید؛ ولی این تازه اول ماجرا بود. همه چیز یواش یواش شروع شد.

تلویزیون خود به خود آتش گرفته بود، صداهای عجیب و غریبی از حمام به گوش می رسید، انگار جای ناخن کسی بر روی سینک حمام وجود داشت. آنها ابتدا فکر کردند که این خط خطی شدن سینک، تقصیر سگشان است؛ ولی سگ هرگز نمی توانست چنین کاری کند. این خطوط فقط در سینک حمام نبود!

همچنین بخوانید: آموزش ساخت عروسک آنابل +آموزش تصویری 

یواش یواش این خطوط در جاهای مختلف خانه دیده شد اما باز هم این علائم توسط خانواده اسمورل جدی گرفته نشد تا اینکه در سال 1975 دختر بزرگ خانواده، یک جسمی با چهره ای فوق العاده ترسناک را در نزدیکی اتاق خود دید که در حال پرواز کردن بود. این اتفاق چند بار دیگر هم رخ داد.

خانه اسمورل

این فعالیت ها برای چندین بار دیگر هم در خانه مشاهده شده بود؛ هر شب صدای راه رفتی شخصی در راه پله این خانه، باعث رعب و وحشت این خانواده می شد. مبلمان آنها هم خود به خود جا به جا می شد و حتی آنها فکر می کردند که بر روی صندلی آنها، یک فردی نشسته است. مدتی گذشت و آنها متوجه بوی بدی در خانه خود شدند؛ خانه سرد شده بود صداهای عجیب و غریب و ترسناکی در گوشه و کنار خانه شنیده می شد.

برای خواندن ضربه بزنید
در خانه وحشت امیتی ویل چه گذشت؟

در فوریه سال 1985 مادر خانواده در حال شستن لباس فرزندانش در زیرزمین خانه اش بود که ناگهان متوجه حمله ور شدن جسمی به سمتش شد. این یک شروع جدید بود و اتفاقات ترسناک جدیدی در حال رخ دادن بود. چند روز بعد، پنکه سقفی بر روی یکی از دختران افتاد اما او با خوش شانسی از چنگال مرگ در رفت.

جک اسمورل

در سال 1986 جک و جنت دیگر نتوانستند تحمل کنند و به سراغ زوج نام آشنای دنیای ماورالطبیعه و جن و ارواح، یعنی زوج وارِن رفتند. این زوج مشهور به همراه چندین تن از کارآگاهان پلیس و چندتا از روانشناسان زبردست آن زمان، شروع به تحقیق بر سر اتفاقاتی که در این خانه می افتاد کردند.

بر اساس شایعاتی که وجود دارند، زوج وارن توانایی دیدن شیاطین را داشتند؛ پس از چند روز تلاش این زوج و روانشناسان و پلیس ها، آنها وجود چهار جن در این خانه را تایید کردند. حالا نوبت وارن ها بود که اجنه را اذیت کنند؛ آنها در سرتاسر خانه، نوارهایی وصل کردند که بر روی آنها کلمات مذهبی نوشته شده بود و در آن خانه، شروع به عبادت کردن پروردگار را کردند.

همچنین بخوانید: ارواح از نظر علمی: علم درباره ارواح چه می گوید؟ 

اد و لورن وارن

البته این کار کمی کار را سخت تر کرد و باعث اتفاقات وحشتناک دیگری شد. آینه ها در حال لرزیدن و شکستن بودند و کمدها هم از جای خود تکان می خوردند و صداهای ترسناک هم بدتر شده بود. وارن ها حتی فحاشی هایی از سمت اجنه شنیده بودند.

چند شب گذشت و پدر خانواده یعنی جک اسمورل توسط یک جن که به گفته خودش یک زن جوان با چشمان قرمز بود، مورد حمله قرار گرفت. جنت هم این موضوع را تایید کرد و همین موضوع باعث شد که وارن ها به سراغ کمک گرفتن از واتیکانها بروند.

برای خواندن ضربه بزنید
اسم فرقه شیطان پرستی: معرفی 5 + 1 فرقه

اسقف هم برای کمک به آنها وارد شد و شروع به اخراج شیاطین از خانه را کردند. این عمل باعث تا یکی از این شیاطین با ظاهر یک خوک دو پا وارد جسم جنت شود. وارن توانستند جنت را از دست این شیطان خوک نما رهایی دهند.

خانواده اسمورل و اد و لورن وارن

شیاطین برای مدتی دست از سر این خانواده برداشتند، ولی آنها دوباره برای انتقام برگشتند و همین موضوع باعث شد که خانواده اسمورل در سال 1986 از این خانه برای همیشه نقل مکان کنند.

واتیکانها هم تسلیم نمی شدند و تا سال 1988 سعی داشتند تا این خانه را از شر اجنه رهایی دهند که در آخر اعلام کردند که موفق شده اند اما کسی نمی داند که آنها راست می گویند یا نه!

خانواده اسمورل هم در نهایت داستان زندگی خود در این خانه را در یک کتابی با عنوان خالی از سکنه به چاپ رساندند.

 

به نظر شما اجنه از جان این خانواده چه می خواستند؟ نظرات خودتان را برای ما بنویسید. ما همیشه منتظر نظرات خوب شما هستیم.

مطالب مرتبط

8 دیدگاه‌

 1. JavadEmpire CR7 گفت:

  عجب مطلبی…من ک موهای بدنم سیخ شد…?

  از این مطالب زیاد بزارین

  مثل همیشه سایتتون فعال و عالیه ???????

 2. رضا 49 گفت:

  چقدر جالب… بعضی وقتها ادم با شنیدن این داستانها میترسه حتی توی خونه خودش بره

 3. elya گفت:

  احتمالا چیزی توی این خونه بود که به جنها قدرت میداد. چون دلیل دیگه ای فکر نکنم باشه که توی این خونه موندگار بشن

 4. ♡Ava☆ گفت:

  آقا من اصلا رد دادم✋??

 5. رضا گفت:

  داستان کانجورینگ ۱ نبود؟

  • ابوالفضل قلی نژاد گفت:

   مطمئن نیستم. ولی گفتن که یکی از قسمتهای کانجورینگ رو از روی این داستان ساختن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.