رینهولد اشمیت: کسی که با موجودات فضایی دوست بود!

سلام خدمت تمامی کاربران سایت تن تاپ. در این پست به بررسی داستان فردی به نام رینهولد اشمیت می پردازیم که ادعا می کند موجودات فضایی را به چشم دیده و علاوه بر این، با آنها یک دیدار دوستانه و گفت و گو دوستانه هم داشته. برای بررسی این داستان عجیب، در ادامه با ما همراه باشید تا متوجه داستان این مرد شویم.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی تن تاپ کلیک کنید.

 

یوفو

اشمیت متولد شهر نبراسکا بود و در همانجا بزرگ شده بود. نبراسکا برای او شهری بود که بخش بزرگی از زندگی اش و حرفه شغلی اش که فروش غلات بود را در آنجا گذرانده بود.

او در 5 نوامبر 1957 داستان خودش را برای مردم تعریف کرد و همانجا بود که تبدیل به یک برخورد کننده شد. او همچنین یک کتابی هم با عنوان “در آستانه آینده” را منتشر کرد که در آن تجربیات خودش را بیان کرد.

همچنین بخوانید: می دانستید از موجودات فضایی در قرآن اشاره شده است؟ 

او وقتی در روستایی در نزدیکی نبراسکا در حال رانندگی بود، متوجه یک شی بزرگ در اطرف خودش می شود که در یک مزرعه ای در همان اطراف، فرود آمد. خدمه سفینه فرود آمدند و به زودی متوجه حضور رینهولد در نزدیکی خود می شوند و آن را به سفینه می برند. خدمه این سفینه بدون هیچ تفاوتی، شبیه به انسان بودند.

رینهولد اشمیت و دوستانش

پ ن: اگر یادتان باشد قبلا یک مقاله ای با عنوان اینکه انسان ها همان موجودات فضایی هستند ارائه کردیم که این داستان می تواند سندی بر آن موضوع باشد.

خدمه این سفینه 2 زن و چهار مرد بودند که به زبان آلمانی هم صحبت می کردند و ادعا می کردند که سفینه آنها از سیاره زحل بلند شده است. آنها ادعا می کردند که به برنامه اسپات نیک روسیه و برنامه های فضایی ایالات متحده علاقمند شدند و یکی از دلایل سفر آنها به زمین هم همین موضوع بوده.

رینهولد اشمیت بعدا به پلیس اعلام کرد که جای فرود آن سفینه را می داند. پلیس هم به آن منطقه رفت و پسماندی از علف ها و رد پای چیزی به مانند یک سفینه را مشاهده کردند.

اشمیت بعدا ادعا کرد که آن قهوه ام جی بی را خوردند و همچنین سوار یک ماشین اسپورت ام جی که دقیقا مانند همان مدل زمینی بود، سوار شدند و در سفینه گشت و گذار کردند.

مقاله رینهولد اشمیت

ولی یکی از نکات جالب اینجاست. بعدها در کتاب اشمیت یک نقاشی شماتیکی از محیط داخل سفینه چاپ شده که در این نقاشی فولکس واگن قورباغه ای وجود دارد و خبری از ماشین اسپورت ام جی نیست.

در هر دو انتهای این سفینه، ملخ هایی وجود داشت که این بر خلاف بقیه سفینه های فضایی بود که بقیه مردم و برخورد کننده ادعا کردند که دیدند. در نهایت اشمیت که سوار بر این سفینه شده بود، بر مدار زمین پرواز می کند.

همچنین بخوانید: آیا موجودات فضایی در ایران باستان وجود داشتند؟ 

رینهولد اشمیت بعدها به بقیه برخورد کننده ها پیوست و به نقاط مختلف ایالات متحده سفر کردند. او به شهر های مختلف سفر می کرد و داستان خودش را تعریف می کرد و همچنین بقیه برخورد کننده ها هم داستان خودشان را برای بقیه مردم تعریف می کردند.

به نظر نمی رسید که او قصد ساختن یک فرقه مذهبی را داشته باشد و این در حالی بود که زحلی ها یک پیام مذهبی برادرانه به جای گذاشته بودند که در آن پیام به این نکته اشاره شده بود که عیسی که یک ونوسی بود، در ماموریت هایش به او کمک می کردند.

رینهولد اشمیت

او بعدا به منطقه بیکرزفیلد کالیفرنیا مهاجرت کرد و چند سال بعد زندگی را به سخنرانی در این منطقه مشغول شد. او در سخنرانی هایش به طرفدارانش می گفت که در حضورش در سفینه فضایی توانسته از ذخایر معدنی با ارزشی دیدن کند که یکی از آنها کریستال کوارتز بوده که می توانسته سرطان را درمان کند.

او برای اینکه بتواند خواص این کریستال ها را ثابت کند، باید بودجه لازم برای شروع عملیات معدن کاوی را به دست می آورد. جالب است که افراد زیادی که اکثر آنها هم زنان مسن بودند، به حرف های او ایمان داشتند و برای کمک به او، چندین هزار دلار به او پول دادند. رینهولد اشمیت قبل از اینکه به جرم کلاهبرداری دستگیر شود، چیزی نزدیک به 30 هزار دلار را جمع آوری کرده بود.

از کسب و کار بعد از آزادی وی اطلاعات دقیقی در دست نیست. ولی گفته شده که او بعد از آزادی دوباره به شهر کودکی خودش، یعنی نبراسکا بازمی گردد.

او قبل از اینکه مشکلات جدیدی برای او شروع شود یک جزوه با نام “تماس من با مردم فضایی” منتشر کرد و همچنین یک فیلم کوتاهی هم از چگونگی بازدیدش از سفینه و موجودات فضایی ساخت و نام آن را “در آستانه آینده” نامگذاری کرد.

مطالب مرتبط

2 دیدگاه‌

 1. JavadEmpire CR7 گفت:

  چقدر جالب
  این ارتباط موجودات فضایی با سفر در زمان هم مرتبطند کی میدونه

  ولی مسافران زمان الان هم هستن و ما از پرونده های ناسا و اینجورچیزا بیخبریم

  با تشکر از سایت خوب 10_Top
  🌈🌗💪🏃

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *