کیلین لودر: پرونده گم شدن دختری که هیچوقت حل نشد

در این پست قصد داریم تا شما را زنی به نام کیلین لودر آشنا کنیم که علی رغم داشتن یک زندگی خوب و خانواده ای نسبتا ثروتمند، باز هم سرنوشتی شوم نصیبش شد. او که در سال 2006 از دانشگاه فارق التحصیل شده بود و همچنین یک خانواده ای خوب حامی داشت، همه فکر می کردند که او در نهایت به یک زنی موفق تبدیل می شود؛

اما چرخه روزگار برای او بد چرخید. در سال 2014 حوادثی ناگوار برای او رخ داد که هنوز هم یکی از پیچیده ترین پرونده های جنایی به شمار می رود که هنوز حل نشده است. در ادامه با ما همراه باشید.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی تن تاپ کلیک کنید.

 

کیلین لودر

در اوایل صبح شخصی با اداره پلیس تماس گرفت و خبر از یک تیراندازی در یک مهمانی را داد. آن شخص همان کیلین لودر بود. پلیس هم خودش را در سریع ترین زمان ممکن به محل گزارش شده رساند؛ اما خبری از تیراندازی نبود و حتی مهمانان هم از دیدن پلیس شوکه شده بودند.

ساعاتی بعد باز هم کیلین با گوشی خودش به اداره پلیس زنگ زد، ولی این بار بعد از 5 ثانیه تماس قطع شد. تماس دیگری در نیمه های شب باز با گوشی کیلین با اداره پلیس گرفته شد که از حرف هایی که میزد می شد تشخیص داد که او دچار گیجی شده، او همچنین در این تماس گفته بود که دوستانم حرفهای من را باور نمی کنند، اما کسی دنبال من است!

همه مردم کیلین لودر را فردی مهربان، اجتماعی و خوش اخلاق می دانستند و به هیچ وجه انتظار چنین رفتاری را از او نداشتند. رفتاری که او را یک فرد متوهم جلوه می داد.

کیلین لودر

بعد از این کیلین باز هم به اداره پلیس زنگ زد که از دفعات قبل هم عجیب تر بود و گزارش داد که افرادی ناشناس وارد خانه وی شدند. او در حین این تماس چندین بار فریاد زد و از اشخاص غریبه که وارد خانه اش شده بودند خواهش کرد تا از آنجا بروند؛ در همین حین همخانه ای او وارد اتاقش شد و به او گفت که در خانه قفل است و هیچکسی داخل خانه نیامده! ولی او اصرار داشت که آنها با کلید وارد خانه شدند!

برای خواندن ضربه بزنید
ایران شریفی نیا: اولین زن اعدامی تاریخ ایران - 1351

پس از این تماس، پلیس خودش را به آپارتمان کیلین رساند، ولی هیچ اثری از این موضوع که شخصی به زور وارد خانه آنها شده باشد پیدا نکرد.

این تازه اول ماجرا بود و رفتار لودر از این هم عجیب تر شد. او در ساعت 5:45 دقیقه صبح روز 27 سپتامبر 2014، به نظر می رسید که او برای پیاده روی با سگ خودش بیرون رفته. در زمان برگشت، دوربین های مداربسته تصاویری عجیب از وی را به ثبت رساندند. او در حال صحبت کردن با یک فردی خیالی بود!

کیلین لودر در دوربین مدار بسته

اول به نظر می رسید که او در حال صحبت کردن با سگ خود است؛ اما طبق بررسی هایی که اداره پلیس انجام داد، او در حال صحبت با شخصی در رو به روی خودش بود. همه این موارد در حالی اتفاق افتاد که او با لباس منزل و پابرهنه و در زیر باران و بدون چتر در حال قدم زدن بود!

دقایقی بعد ناگهان کیلین شروع به گریه کردن می کند و همه وسایلی که همراهش بود را همانجا رها می کند و شروع می کند به فرار کردن و این آخرین تصاویری است که از کیلین وقتی که زنده بود، گرفته شد.

فرار کردن کیلین لودر

یک روز بعد از ضبط این تصاویر توسط دوربین، بعد از اینکه خانواده کیلین لودر نتوانستند خبری از دخترشان بگیرند، اداره پلیس را از این موضوع باخبر کردند و پلیس هم دست به کار شد.

نه تنها پلیس، بلکه بسیاری از مردم هم برای پیدا کردن کیلین شروع به جستجو کردند. علاوه بر تعداد زیادی از مردم و نیرو پلیس، خانواده لودر دو کارآگاه خصوصی را هم استخدام کردند که جدی تر از قبل به دنبال دخترشان بگردند. آنها هفت هفته به دنبال کیلین گشتند؛ ولی هنوز هیچ اثری از این دختر پیدا نکردند.

یک هفته پس از جستجوهای ناکام، جسدی در یک رودخانه ای در داخل شهر توسط گروهی که قصد تمیز کردن آن رودخانه را داشتند پیدا شد. پس از بررسی های پلیس مشخص شد که این جسد متعلق به کیلین لودر است؛ چون بر اثر قرار گرفتن در برابر جریان آب، بسیار آسیب دیده بود. حالا سوالی که پیش می آید اینجاست: چرا جسد در 5 مایلی آخرین جایی که او دیده شده است یافت شد؟ او چطور به اینجا رسید؟ آن هم با این فشار کم رودخانه که آنقدر قدرت نداشت تا یک جسد را به این اندازه (5 مایل) دور کند!

برای خواندن ضربه بزنید
پرونده هینترکایفک و مرگ وحشتناک اعضای خانه

کیلین لودر

پس از بررسی هایی که توسط پزشکی قانونی صورت گرفت، معلوم شد که جسد او حداقل 2 ماه در این رودخانه بود و همچنین مشخص شد که هیچ اثری از الکل و یا مواد مخدر در بدن او وجود ندارد؛ هیچ علائمی مبنی بر اینکه با کسی درگیر شده باشد هم در بدن او پیدا نشد.

هنوز هم عجیب ترین بخش پرونده کیلین لودر همین تغییر رفتار او بود. او ده روز پس از تغییر رفتارش، ناپدید شد و این در حالی بود که او در زندگی یک فرد شاد و جزو کسانی بود که به بقیه مردم روحیه میداد و هیچ سابقه روحی و روانی هم نداشت.

هنوز هم که هنوزه، هیچ جوابی برای مرگ کیلین توسط پلیس ارائه نشده و خانواده اش نمی دانند که چرا دختری که همیشه شاد بود، ناگهان چنین رفتارهایی را از خود نشان داد و به این روز افتاد. شما چی فکر می کنید؟ شما فکر میکنید که دلیل مرگ این دختر جواب چه می تواند باشد؟ در کامنتها برای ما بنویسید.

مطالب مرتبط

5 دیدگاه‌

 1. JavadEmpire CR7 گفت:

  چقدر عجیب

  ممنون از سایت خوب همیشگیتون??

 2. Aria گفت:

  بنظرم ممکنه کسیکه تو فیلمها یا دوربین میددین اکن دختر نبوده باشه . کسی خودشو جای اون دختر گریم کرده باشه و همون دوستش کشته باشه

 3. ♡Ava☆ گفت:

  کسی تهدیدش میکرده و کیلین طفلکی دچار عارضه روحی شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.