آریا کالا: دختری که زمان مرگ مردم را بو کردن می فهمد!

آریا کالا یک زن استرالیایی است که می تواند بوی مرگ را استشمام کند و به این معنی است که او با بو کردن می تواند بفهمد که این فرد، در چه زمانی می میرد. این استعداد خدادادی در نگاه اول بسیار ترسناک است؛ ولی به گفته خود آریا، او از این هدیه خدادادی خوشحال نیست و آن هم به این دلیل است که او فقط می تواند بفهمد که این فرد کی میمیرد و نمیتواند جلوی مرگ او را بگیرد.

آریا کالا

او اولین بار وقتی متوجه این استعدادش شد که 12 سال سن داشت و به خانه عموی بیمارش رفته بود. او در خانه عموش متوجه بوی بد و عجیبی شد که فقط او می توانست این بو را حس کند. به حدی این بو بد بود که در ابتدا فکر میکرد که این بو، بوی جسد عمویش است. او این بو را با کلمه “شیرینی فاسد” توصیف کرد. فردای آن روز عمویش از دنیا رفت و در همانجا بود که متوجه شد می تواند مرگ افراد را تشخیص دهد. او اینگونه این داستان را توصیف میکند:

“یک سال قبل از اینکه به دبیرستان بروم، پیش عمویم رفتم تا در لحظات مرگ، همراهش باشم. شب قبل از مرگش، بویی به مانند بوی شیرینی فاسد را حس می کردم. من فکر کردم که این بو، بوی جسد عمویم است؛ ترسناک تر از همه این بود که این بو را فقط من می توانستم حس کنم. بعدا فهمیدم که این بو، بوی مرگ است که من قبل از مردن افراد میتوانم حس کنم.”

همچنین بخوانید: مرگ خودخواسته دختری به نام آریلیا بروورز

او مدتی بعد به خبرگزاریها گفته که از این دست تجارب را به تعداد زیادی در افراد مسن تجربه کردم که بسیار ترسناک و همچنین بسیار بی فایده است.

او در ابتدا فکر میکرد که باید به بقیه مردم درباره چیزی که میفهمد بگوید؛ ولی مدتی بعد از این کار صرف نظر کرد؛ چون او به این باور داشت که چرا باید زمان مرگ مردم را به آنها بگویم؟ او اعتقاد داشت که این کار نه تنها به آنها کمک نمیکرد، بلکه باعث ترساندن آنها هم می شد. او در ادامه گفت:

“مردم از زمان مرگ خود خبر ندارند و اگر من به آنها بگویم چه می شود؟ قطعا روحیه آنها به هم میریزد و می تواند آنها را به وحشت بیندازد.”

به همین دلیل او تصمیم گرفت تا زیاد بر روی قدرت خود مانور ندهد و سعی نکند تا قدرتش را قوی تر کند. او اکنون سعی می کند به زنان جوان آموزش دهد تا چگونه از قابلیت های ذهنی خود در راه درست و قانونی استفاده کنند. چون او اعتقاد داشت که هر کودکی دارای قدرت هایی است که در همان کودکی سرکوب می شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *