آناتولی انوپرینکو معروف به جانواری از اوکراین با 52 قتل!

آناتولی انوپرینکو که با نام مستعار جانوری از اوکراین هم شناخته می شود، یک قاتل سریالی اوکراینی می باشد که بعد از دستگیر شدن به قتل 52 نفر اعتراف کرده. او مادر خودش را در سن 4 سالگی از دست داد و بعد از این اتفاق تاسف بار، برای مدتی در نزد مادربزرگ و عمه اش زندگی می کرد و پس از مدت کوتاهی، به پرورشگاه سپرده شد تا در این مکان بزرگ شود؛ این در حالی بود که برادر بزرگترش در نزد پدرش بزرگ شد و او رها شد. او ادعا می کرد که همین اتفاقها باعث شد تا او پا به این مسیر وحشتناک بگذارد.

آناتولی انوپرینکو

او یکی از وحشی ترین و در عین حال، خونسردترین قاتلان زنجیره ای اروپای شرقی به شمار می رود. از او به عنوان یکی از قاتلان معروف هم یاد می شود. او قتلهای خودش را از سال 1989 شروع کرده و به گفته خودش به صداهای درونی خودش گوش می داده و این صداها باعث شده تا از او یک قاتل سریالی ساخته شود. او حتی به شاهدان صحنه قتل خودش هم رحم نمی کرد و حتی کودکان را هم می کشت.

او در نهایت پس از دستگیر شدن به حبس ابد محکوم شد و در سن 54 سالگی (27 آگوست 2013) به دلیل نارسایی قلبی، جان خودش را تسلیم مرگ کرد. در ادامه با همراه باشید تا زندگینامه آناتولی انوپرینکو را با هم بررسی کنیم.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی تن تاپ کلیک کنید.

 

 

کودکی آناتولی

وی در 25 جولای سال 1959 در یک روستایی در “استان ژیتومیر” در جمهوری شوروی سوسیالیستی اوکراین به دنیا آمد. او فرزند دوم خانواده بود که از برادر بزرگترش (والنتین)، 13 سال کوچکتر بود. پدر او هم در طول جنگ جهانی دوم، مدال شجاعت را دریافت کرده بود.

در سن چهار سالگی اولین حادثه تراژدی برای او رقم خود و آن هم از دست دادن مادرش بود. بعد از این اتفاق، او به نزد مادربزرگ و عمه اش رفت؛ ولی بعد از مدت کوتاهی رها شد و به پرورشگاه سپرده شد و این در حالی بود که برادر بزرگترش در نزد پدرش زندگی می کرد. او بعدها ادعا کرد که این اتفاقات باعث شد تا این مسیر شوم را پیش بگیرد.

او همچنین بعدا ادعا کرد که 70 درصد کسانی که در پروشگاه ها بزرگ می شوند، بعدا طعم زندان را می چشند. حالا یا به عنوان قاتل یا دزد و یا بدهکار!

همچنین بخوانید: مادام دلفین لالوری: کسی که برده اش را تبدیل به خرچنگ کرد! 

 

 

آناتولی انوپرینکو

برخی از قتل هایی که انوپرینکو به آن اعتراف کرد

 1. وی اعتراف کرد که در سال 1989 در هنگام سرقت از یک مغازه، یک خانواده ده نفره که شامل 8 کودک بودند را به دلیل مزاحمت در کارشان به قتل رساندند. البته این قتل به همراه همدستش (سرگی روگوزین) انجام شده بود که گفته بود بعدا رابطه خود را به کل با روگوزین قطع کرد. (شما می توانید مقاله وستلی آلن دود که قاتل کودکان بود را هم بخوانید.)
 2. در سال 1989 او یک پسر یازده ساله و چهار نفر دیگر را که از قضا آنها هم در حال کشیدن نقشه برای دزدیدن ماشین بودند را به ضرب گلوله کشت و سپس بدن آنها را آتش زد.
 3. او در 25 دسامبر سال 1995 و در حالی که در حال سرقت از خانه Zaichenko  بود، تمام اعضای این خانواده را کشت و سپس خانه را به آتش کشید.
 4. او چهار نفر از اعضای یک خانواده را در تاریخ 2 ژانویه 1996 به ضرب گلوله کشت. در آن صحنه، او همچنین یک شاهد را به ضرب گلوله کشت تا بعدا برای او مشکلی پیش نیاید.
 5. آناتولی انوپرینکو ادعا کرده که در 6 ژانویه 1996 در یک بزرگراه، جلوی ماشین ها را گرفته و 4 نفر را به ضرب گلوله کشته.

همچنین بخوانید: الیزابت باتوری قاتل بیش از 600 دختر جوان! 

مطالب مرتبط

3 دیدگاه‌

 1. یلدا گفت:

  فکر کنم چون خودش از نعمت خانواده محروم بود، براش عقده شده بود بیشتر اعضای خانواده رو میکشت…

  • ابوالفضل قلی نژاد گفت:

   خودش هم دقیقا توی بازجویی هاش به این موضوع اشاره کرده

 2. یاسمین گفت:

  وا یعنی چی :\ باباش اینو ول کرده به بقیه چیکار داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *