کاترین نایت کیست؟ کسی که گوشت شوهرش را پخت!

تصور کنید یک روز از مدرسه برگشتید و مادرتان برای شما یک خورشت گوشت درست کرده که بوی این خورشت کل خانه را در بر گرفته. رفتید سر میز ناهار و میخواهید از این غذای خوشبو بخورید که ناگهان مامورهای پلیس وارد خانه میشوند و مادرتان را دستگیر میکنند و اینجاست که شما متوجه می شوید که گوشت های این خورشت، گوشت بدن پدرتان بود.

شاید اول فکر کنید که این قضیه فقط یک داستان کمدی ترسناک باشد. ولی نه اینطور نیست! این سرنوشتی بود که نصیب بچه های پرایس شد تا گوشت پخته شده بدن پدرشان را در داخل بشقابهایشان ببینند. مادر ناتنی این بچه ها یعنی خانم کاترین نایت، به خاطر یک نزاع با همسرش، او را کشته و پوستش را کنده و از آن گوشت یک خورشت درست کرد!

کاترین نایت و جان پرایس

چه چیزی ممکن است باعث شود که این زوج اینگونه به جان یکدیگر بیفتند و این بلا را سر یکدیگر بیاورند؟ در واقع این زوج به شدت به یکدیگر علاقه داشتند، ولی مدتها بود که دیگر چیزی از این علاقه مانده نبود. در ادامه با تن تاپ همراه باشید تا این داستان این زن خونخوار را با هم مرور کنیم.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی تن تاپ کلیک کنید

 

کاترین قبل از ازدواج با پرایس، سه شریک زندگی دیگر هم داشت که برای آنها چیزی جز یک زن بد دهن و آزاردهنده نبود. اولین شریک زندگی او کسی بود به اسم “دیوید کِلِت” که همیشه با او دعوا میفتاد. در اولین شبی که این دو با یکدیگر بودند، نایت در نهایت او را در خواب خفه کرد و کشت! بعد از این اتفاق، او از آن شهر رفت و رفت که برای خودش زندگی کند.

بعد از کلت، حالا نوبت به “دیوید ساندرز” رسید. بعد از مدتی رابطه این دو هم از بین رفت و ساندرز هم از دست او فرار کرد؛ ولی کاترین نایت از او زرنگ تر بود؛ او به نزد پلیس منطقه رفت و آنها را قانع کرد که او قربانی آزار خانگی است. او با این کار توانست کاری کند که دیوید دیگر حق دیدار با دخترانش را نداشته باشد.

کاترین و جان

نایت قبل از اینکه با پرایس آشنا شود، یک رابطه ناموفق دیگری هم با شخصی به نام “جان چیلینگ ورث” هم داشت؛ ولی در عین حال که با جان قرار میزاشت، به ملاقات پرایس هم میرفت و بعد از مدتی او جان را رها کرد و با پرایس وارد رابطه شد.

همچنین بخوانید: بل گانس زنی که 40 مرد و بچه را کشت! معروف به بیوه سیاه 

جان پرایس کاملا مطلع بود که با ورود کاترین نایت به زندگی اش، چه چیزهایی با خودش به داخل خانه اش می آورد. ولی در ابتدای رابطه، زندگی آنها گل و بلبل بود و حتی بچه های پرایس هم از کاترین خوششان می آمد. همه چی از آنجایی شروع شد که کاترین فهمید که پرایس قصد ازدواج ندارد. پرایس او را از خانه بیرون کرد و کاترین هم پرایس را بعد از 17 سال، از شغلش اخراج کرد.

آنها مدتی از یکدیگر جدا بودند؛ ولی بعد از مدتی با یکدیگر آشتی کردند و دوباره به پیش هم برگشتند.

جوانی کاترین نایت

آنها در فوریه سال 2000 دوباره با یکدیگر به بحث و دعوا پرداختند که این دعوا با حمله ور شدن نایت به وسیله چاقو به سمت پرایس، به اوج خودش رسید. دوباره پرایس کاترین نایت را از خانه اش بیرون کرد و نایت هم بیشتر از همیشه، تشنه انتقام شد.

پرایس از سرکار به خانه برگشت که خانه خودش را خالی دید. البته خوشبختانه نایت آسیبی به بچه ها نزد. ولی باز هم پرایس ترسید و به خانه همسایه اش رفت. با این حال بعد از مدتی به خانه اش بازگشت و دوشی گرفت و به تخت خوابش رفت تا بخوابد. نایت هم از این موقعیت استفاده کرد و وارد خانه شد و دوش گرفت و به سمت پرایس رفت.

در نهایت در ساعاتی از شب، کاترین نایت بالاخره زهر خودش را ریخت. او با چاقو به پرایس حمله ور شد و به او ضرباتی وارد کرد. پرایس سعی میکرد که فرار کند، ولی به دلیل خونریزی زیاد نتوانست فرار کند و در نهایت هم به همین دلیل مرد. کاترین هم بدن پرایس را در آشپزخانه آویزان کرد و پوست و سرش را برید و گوشت بدن او را در خورشتی پخت و در دو کاسه، در جلوی بچه های پرایس گذاشت تا به عنوان ناهار بخورند.

همچنین بخوانید: ولما مارجی بارفیلد قاتل سالمندان 

کاترین نایت در زندان

مدتی طول کشید تا حکم کاترین نایت صادر شود؛ ولی در نهایت او به حبس ابد بدون آزادی مشروط محکوم شد تا بقیه عمرش را در زندان بگذراند.

مطالب مرتبط

5 دیدگاه‌

 1. pouyan گفت:

  یا خوده خدا :\ چیجوری یه ادم میتونه این کارا رو بکنه

 2. افشان گفت:

  واقعیت داستان اینه که این خانم تونسته توی چندتا رابطه باشه ولی من هنوز دارم با خودم رویاپردازی میکنم

 3. پولساز گفت:

  هزاران دلار درامد با ربات زیر:

 4. ستاره گفت:

  من شنیدم که اون حتی توی زندان هم به بقیه دعوا میفتاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *