پدرو فیلو قاتل 70 مجرم که 47 نفر آنها زندانی بودند

پدرو فیلو یک قاتل سریالی برزیلی است که مسئول قتل حداقل 70 نفر است که 10 نفر از آنها، زیر سن قانونی یعنی 18 سال بودند. با تن تاپ همراه باشید تا در ادامه به بررسی پرونده این قاتل سریالی بپردازیم.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی تن تاپ کلیک کنید

 

نگاهی کوتاه به دوران کودکی پدرو

پدرو فیلو در 17 ژوئن سال 1954 در مزرعه ای در سانتا ریتا برزیل به دنیا آمد. وقتی که مادرش پدرو را باردار بود، پدرش به خاطر سوءاستفاده از مادرش باعث شد تا ضربه ای به پدرو وارد شود و همین باعث شد تا او با جمجمه ای آسیب دیده متولد شد. جدا از این موضوع، پدرش هم همیشه او را کتک میزد و از او سوءاستفاده جسمی میکرد.

پدرو فیلو

فیلو ادعا کرده بود که او برای اولین بار در سن 13 سالگی قرار بود اولین قتلش را انجام دهد؛ ولی موفق نشد. البته این فقط یک ادعا بود که هیچوقت هم تایید نشد.

 

قتل، بازداشت و زندانی شدن

وقتی که پدرو چهارده سال سن داشت، پدرش به دلیل دزدی از آشپزخانه مدرسه ای که خودش در آنجا نگهبان بود متهم شد و در نتیجه شغلش را از دست داد. فیلو فکر میکرد که شخص دیگری این دزدی را انجام داده و برای همین کسی را که پدرش را اخراج کرده بود (شهردار آلفناس) را تیرباران کرد و بعد از مدتی هم کسی که فکر میکرد واقعا دزدی کرده را هم به قتل رساند که او هم مانند پدرش نگهبان همان مدرسه بود.

پدرو فیلو پس از کشتن این دو نفر به سائوپائولو فرار کرد و در آنجا هم شروع به دزدی از زاغه های محلی کرد. وی همچنین در آنجا یک فروشنده مواد مخدر را هم به قتل رساند.

پدرو فیلو در زندان

در سائوپائولو پدرو با یک زنی به نام ماریا آشنا شد که به او علاقمند شده و بعد از مدتی هم با یکدیگر نامزد کردند. ولی از شانس بد پدرو فیلو، نامزدش در طی یک درگیری، توسط اعضای یکی از باندهای محلی به قتل رسید. پدرو فیلو از این موضوع بسیار عصبانی شده بود و دنبال انتقام بود. برای همین در یک مراسم عروسی که توسط رهبر این باند برگزار شده بود، قتل عامی را انجام داد که باعث به قتل رسیدن 7 نفر و زخمی شدن 16 نفر از اعضای این باند شد.

چند ماه پس از این اتفاق، او فهمید که دوست پسر بهترین دختر عمویش او را عاشق خود کرده ولی قصد ازدواج ندارد؛ برای همین او را هم با شلیک گلوله به قتل رساند.

مدتی از این قتل هم گذشت و فیلو متوجه شد که پدرش به جرم قتل مادرش به زندان افتاده. برای همین پدرو به دیدار پدرش رفت و در زندان او را با 22 ضربه چاقو کشت و قلبش را هم از قفسه سینه اش بیرون کشید و قسمتی از آن را خورد.

تتوی پدرو فیلو

فیلو همچنان به کشتن مجرمان ادامه میداد تا اینکه در تاریخ 24 می 1973 دستگیر شد. وی در زندان هم دست از کشتن افراد برنداشت و 47 زندانی را کشت و برای همین، اکثر زندانیان از او متنفر شدند و تصمیم گرفتند تا او را بکشند. در یک حمله ای که از طرف زندانیان برنامه ریزی شده بود، آنها سعی کردند تا پدرو فیلو را بکشند، ولی در عوض 3 نفر از اعضای خودشان کشته شدند و 2 نفر هم مجروح شدند.

پدرو فیلو حالا فهمیده بود که زندانیان قصد جان او را کرده اند؛ ولی باز هم دست بردار نبود. او هم سلولی خودش را به دلیل اینکه زیاد خرخر میکرد کشت. او در ادعاهایش گفته بود که من کشتن زندانیان را دوست داشتم، چون به قتل رساندن قاتلان دیگر خیلی هیجان انگیز است.

فیلو در سال 2003 تقریبا داشت آزاد میشد، ولی به دلیل اینکه قتل های زیادی را در زندان انجام داده، درخواست آزادی اش رد شد. وی در 24 آپریل 2007 رسما آزاد سد. اما دوباره در 15 سپتامبر2011 دستگیر شد. او در نهایت به 128 سال زندان محکوم شده که هم اکنون هم در حال گذراندن دوران محکومیتش است.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *