اسرار چاه شیطان چیست؟ راهی به جهانی دیگر؟ + فیلم و عکس واقعی

اگر اهل گوش دادن به رادیو و یا تماشای تلویزیون و یا اگر هر رسانه ای را دنبال میکنید، احتمال داستان های تعجب برانگیز و باورنکردنی زیادی مانند این داستان را شنیده اید. ولی کمتر داستانی مانند این داستان پیش می آید که واقعی باشد. داستان چاه شیطان!

 

چاه شیطان

عکسی از چاه شیطان در ملک واترز

این داستان توسط شخصی به نام مل واترز منتشر شد. او در اواخر شب به یک برنامه رادیویی تماس گرفت و درباره چیزهای فرازمینی و ترسناک و باورنکردنی صحبت میکرد. اما در یکی از شبها، او داستانی را تعریف کرد که بعد از گذشت دو دهه، هنوز مردم به دنبال هضم این داستان و پیدا کردن راز آن هستند.

در یکی از شبها در سال 1997 شخصی به نام مل واترز با یک شبکه رادیویی تماس گرفت. این برنامه به میزبانی شخصی به نام آرت بل (تصویر پایین) بود و این برنامه شامل موارد ماوراءطبیعی مانند موجودات فضایی و ارواح بود.

آرت بل

مل ادعا میکرد که او صاحب زمینی در شهر واشنگتن است. او گفته که چیزی در ملکش پیدا کرد که نه آرت و نه هیچ کس دیگری نمیتواند باورش کند.

همچنین بخوانید: اسامی شیطان :بهترین منبع بررسی نامهای شیطان

چاه شیطان کجاست

طبق گفته های مل او در ملکش یک چاهی پیدا کرده بود که طول آن 80 هزار فوت بوده (احتمالا طول این چاه را با وسیله ای مانند سیم ماهیگیری و یا چیزی مشابه اندازه گیری کرده.) و اگر این ادعایش درست باشد یعنی اینکه این چاه، عمیق ترین چاه کشف شده بر روی زمین است. اما این عجیب ترین گفته آقای واترز نبود!

همه همسایگان مل هم از این چاه اطلاع داشتند و حتی آشغالهای خودشان را هم در این چاه می ریختند. خود مل هم از یکی از همسایگانش شنیده بود که روزی از این چاه یک پرتویی نورانی از چاه شیطان به سمت آسمان پرتاب شده بود.

یک داستان عجیب دیگر هم از این چاه وجود دارد و آن این است که روزی یک شکارچی محلی، سگش میمیرد و او هم جنازه سگش را در داخل این چاه می اندازد. اما چند روز بعد که شکارچی در اطراف چاه بود، دید که سگش زنده است. او این داستان را به مل گفت و حتی قسم هم خورد. آیا این چاه باعث زنده شدن این سگ شده بود؟

سگ و چاه شیطان

بعضی از شنوندگان این داستان را مضحک میدانستند و این داستان زمانی به اوج رسید که دولت دست به کار شد.

علاوه بر مل، همسایگانش هم داستانهایی که او تعریف میکرد را تایید کردند. حتی یک بومی آن محل به نام “رِد الک” اعلام کرد که از سال 1961 از این چاه خبر دارد و تمامی صحبت های واترز را تایید کرد. رد الک اظهار داشت:

“در داخل این چاه افرادی زندگی میکنند. افراد بیگانه ای که حتی قبل از انسانها هم در این مکان وجود داشتند و زندگی میکردند. سیاره که از آن می آیند، بیابانی است و آنها در زیر زمین زندگی میکنند!”

این اظهارات به تئوری زمین تو خالی اشاره داشت!

تئوری زمین تو خالی

رد الک حتی یکبار یک تیم 30 نفر را جمع کرد و سعی کرد تا محل چاه شیطان را پیدا کند. البته آنها نتوانستند چیزی پیدا کنند؛ ولی در ادامه گروه های دیگری بودند که که اقدام به جست و جوی این مکان کردند و حتی دست آوردهایی هم داشتند.

داستان چاه شیطان بیشتر از قبل همه گیر شد و خبرنگاران را کنجکاو کرد و آنها شروع کردند به پیدا کردن جوابی قانع کننده برای این داستان. آنها سعی کردند تا با مل واترز ارتباطی برقرار کنند، ولی شخصی به نام مل واترز وجود نداشت. نه الان، و نه قبلا!

تعداد کمی از مردم به این داستان اعتقاد داشتند و عده دیگر فکر میکردند که این چاه، افسانه ای بیش نیست. آیا اصلا در واشنگتن، چنین چاهی وجود داشت؟ در نهایت در سال 2017 چند دانشجو سعی کردند تا جواب این سوال را پیدا کنند.

دانشجویان فیلم

این دانشجوها با اسمهای “ایوان کاتلین” و “کوری هندرسون” و “تایلر تمپلتون” بودند. آنها وسایل فیلمبرداری خودشان را به مختصات ماهواره ای که از طریق اینترنت پیدا کرده بودند آوردند. در ابتدا امیدی به پیدا کردن چیزی نداشتند اما…

آنها در نهایت به گودالی رسیدند که به ظاهر همان چاه شیطان بود. آیا این چاه، واقعا همان چاهی بود که مل گزارش داده بود؟ ایوان گفت که اگر از هر طرف به این چاه نگاه میکردیم نمیتوانستیم انتهای آن را ببینیم. ولی آیا واقعا این چاه 80 هزار فوت ارتفاع دارد؟

برای آزمایش عمق این چاه، ایوان یک سنگی را به داخل چاه انداخت و منتظر ماند که صدای برخورد آن به انتهای چاه را بشنود. ولی خبری نبود! او سنگ دیگری انداخت ولی باز هم هیچ صدایی نیامد.

ایوان در حال پرتاب سنگ

فکر دیگری به ذهن آنها رسید. آنها طناب بلندی را به انتهای دوربین خود بستند و آن را به داخل چاه انداختند. طناب آنها تمام شد، ولی دوربین به آنهای چاه نرسید. در نهایت صاحب ملک آنها را از ملکش بیرون کرد. ولی آیا آنها توانستند چیزی از داخل چاه ضبط کنند.

نه دقیقا. با اینکه در طی این دو دهه تلاش های زیادی برای پی بردن به افسانه این چاه انجام شده، ولی باز هم سوالات زیادی درباره این چاه مرموز وجود دارد و شاید تنها کسیی که جواب این سوال را داشته باشد خود مل واترزی باشد که وجود خارجی ندارد. شما در ادامه میتوانید فیلم چاه شیطان را ببینید.

 

مطالب مرتبط

4 دیدگاه‌

 1. JavadEmpire CR7 گفت:

  سلام
  واقعا کانالتون و سایتتون حرف نداره ?

  بسیار بسیار عالی و جذاب
  ممنون از همگی

 2. Sahel گفت:

  خیلی جذاب بود
  بیشتر در این موارد بزارید لطفا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.