گم شدن عروسک آنابل صحت دارد؟ عروسک واقعی آنابل کجاست؟

جنگ جهانی سوم، سیل، آتش سوزی، کرونا! آیا دنیا از این بدتر هم میشود؟ بله! مثل اینکه سال 2020 قراره از این هم بدتر شود! متاسفانه مدتی قبل شایعاتی در شبکه های اجتماعی منتشر شده مبنی بر اینکه عروسک آنابل گم شده و از موزه وارنها ناپدید شده. اما آنابل فقط یک فیلم است! نه؟ در ادامه با ما همراه باشید تا موضوع گم شدن عروسک آنابل را بررسی کنیم.

ما در مقاله ای جداگانه درباره داستان واقعی عروسک آنابل صحبت کردیم و داستان آن را بررسی کردیم. اگر مایل بودید میتوانید با مراجعه به آن مقاله، آن را مطالعه کنید.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی تن تاپ کلیک کنید.

 

همانطور که در فیلم کانجورینگ و در پیش درآمدهای آنابل دیدیم، این عروسک در سال 1970 تحت مالکیت زوج وارن افتاد و آنها هم این عروسک آنابل را در یک جعبه شیشه ای حبس کردند که بعدا آن را به موزه مخصوص خود در کنتیکت انتقال دادند.

گم شدن عروسک آنابل

لورن وارد قبل از مرگش در طی یک مصاحبه ای که در سال 2014 انجام شد توضیح داد که چرا از بین بردن عروسک آنابل به این سادگیها نیست: “از بین بردن عروسک، فقط عروسک را از بین میبرد، نه اون شیطانی که در داخل عروسک است! حداقل تا زمانی که این عروسک سالم است، میدانیم که شیطان درون آن، در کجا قرار دارد. این عروسک به جهانیان آسیبی نمیرساند.

ما یک کشیش کاتولیک داریم که دعای لازم را همیشه در اطراف این عروسک میخواند و نمیگذارد که شیطان از آن خارج شود.”

حالا اکنون در تاریخ 14 آگوست سال 2020، شایعه هایی در شبکه های اجتماعی مبنی بر گم شدن عروسک آنابل منتشر شده که باعث ترس و دلهره بعضی از جهانیان شد.

اما خوشبختانه همانطور که گفتیم، این فقط یک شایعه است و عروسک واقعی در موزه وارن قرار دارد. طبق گزارشی که Newsweek  منتشر کرده، گفته شده این موزه دچار مشکلاتی شده و فعلا بسته شده و برای همین تمامی اجناس داخل این موزه، فعلا در دست داماد وارنها (تونی اسپرا) قرار دارد. برای همین وقتی یک عده دیدند که این عروسک در موزه قرار ندارد، به این فکر افتادند که شاید این عروسک از این موزه فرار کرده باشد.

البته شاید هم این گزارشی که newsweek منتشر کرده هم درست نباشد و فقط یک خبری باشد برای آرام کردن مردم. ولی احتمال درست بودن این خبر خیلی بیشتر از دروغ بودن آن است. چون واقعا موزه در سال 201 بسته شده!

 

زوج وارن به غیر از عروسک آنابل، در داستانهای معروف دیگری مانند خانه امیتی ویل و داستان خانواده پرون هم بودند که با کمکهای آنها، مشکلات این دو خانواده هم حل شد.

نظر شما درباره این خبر چیه؟ به نظر شما این خبر شایعه است یا واقعیت دارد؟ آیا سایت newsweek خبری که منتشر کرده درست بوده؟ نظرات خودتان را در قسمت کامنتها برای ما بنویسید.

مطالب مرتبط

2 دیدگاه‌

  1. neda گفت:

    خداروشکر باز پیدا شد

  2. marjan گفت:

    یا حسین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *