7 تا از عجیب ترین مراسم ازدواج در جهان + عکس واقعی

ازدواج یک رسم زیبا در سراسر جهان است و معمولا وقتی دو قلب، در کنار همدیگر احساس آرامش پیدا می کنند صورت می گیرد. اما خب در دنیای امروزه ما، ازدواجهایی صورت می گیرد که بعضی وقتها باعث می شود به عقل طرف مقابل شک کنیم. در این پست قصد داریم تا چند تا از عجیب ترین مراسم ازدواج در جهان را برای شما معرفی کنیم.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی تن تاپ کلیک کنید

 

1. بیمبالا داس (Bimbala Das)

بیمبالا داس

بیمبالا داس دختری بود که در روستای کوچکی در هندوستان بزرگ شده بود و در همانجا با یک مار کبری دوست شده بود. او روزانه برای مار شیر می آورد و به او رسیدگی می کرد و این مار هم همیشه نزدیک او بود و به این دختر آسیبی نمی زد.

در نهایت در سال 2006 وقتی بیمبالا 30 ساله شد و عشق و محبتش به این مار به اوج خودش رسید، تصمیم گرفت تا در مراسمی روحانی و عرفانی، با این مار ازدواج کند.

اهالی این روستا هم این خبر را به فال نیک گرفتند و امیدوار بودند تا برای روستایشان برکت بیاورد و جشن ازدواج این دو را برگزار کردند. دو هزار نفر در این مراسم شرکت کردند و بیمبالا لباس عروسی پوشید و با کمک راهب ها، با این آقا داماد که اسمش کبری بود ازدواج کرد و یکی از عجیب ترین مراسم ازدواج را رقم زد.

 

2. Magali Jaskiewicz

Magali Jaskiewicz

مگالی و دوست پ*س*ر*ش “جاناتان جورج” به شدت عاشق همدیگر بودند و تصمیم به ازدواج با همدیگر را داشتند. اما در نوامبر 2018 و دو روز قبل از ازدواج، جاناتان در یک تصادف رانندگی جان خود را از دست می دهد.

مگالی از این خبر به شدت شوکه می شود، اما اصرار دارد که آنها باید با یکدیگر ازدواج کنند. مگالی برای این کار به یکی از رسم های فرانسه که اجازه می دهد زوج ها در زندگی ابدی هم با یکدیگر زن و شوهر باشند استناد کرد و لباس عروسی سفیدی را به تن کرد و مراسم ازدواجی را برای خودش و همسر فوت شده اش گرفت.

چون او و جاناتان از یک حساب بانکی مشترک استفاده می کردند، دولت هم با این کار آنها موافقت کرد و ازدواج آنها را قانونی اعلام کرد.

 

3. باربِرِلا بوچنر (Barbarella Buchner)

باربرلا بوچنر

بعد از 48 سال زندگی و به دنبال نیمه گمشده گشتن، باربرلا که اهل جزایر قناری بود به این نتیجه رسید که نیمه گمشده اش واقعا گمشده و پیدا شدنی هم نیست. او در طول زندگی اش چندین رابطه داشت، اما بعد از آخرین شکست عشقی اش که خیلی سخت بود، دیگر قید مردها و پیدا کردن کسی برای خودش را زد و در عوض با دو نفر دیگر ازدواج کرد. این دو نفر گربه های باربرلا بودند!

این دو برادر گربه، 16 سال بود که با باربرلا بودند و باربرلا می گفت که این گربه ها از هر کسی در زندگی اش برای او ارزشمندتر است.

او در نهایت در سال 2004 در یک مراسم آنلاین، با گربه های خودش ازدواج کرد. اگرچه قانونی در این مورد نیست اما باربرلا خیلی راضی است و با این دو برادر خوش می گذراند.

همچنین بخوانید: 9 تا از عجیب ترین خانواده ها در جهان + عکس 

 

4. لی جین جیو (Lee Jin Gyu)

لی جین جیو

عشق ممکن است در خیلی شکل ها خودش را نشان دهد؛ مانند لی جین جیو از کره جنوبی که عاشق بالشت خودش شده که عکس یک دختر انیمیشنی روی آن است. او آنقدر عاشق این بالشت شد که با حضور یک کشیش، با این بالشت ازدواج کرد و یکی از رتبه های بالای عجیب ترین مراسم ازدواج را به خودش اختصاص دهد.

او به تن این بالشت، لباس عروس داد و این بالشت را ب*و*س*ی*د و به گفته یکی از دوستان لی، او آنقدر این بالشت را دوست دارد که او را با خودش به پارک می برد و با هم به رستوران می روند و حتی برای این بالشت غذا هم سفارش می دهد.

 

5. آرون چِروناک (Aaron Chervenak)

آرون چِروناک

شاید شنیده باشید که افراد در لاس وگاس آمریکا، 2 ساعته ازدواج می کنند و عجیب ترین مراسم ازدواج ها در آنجا انجام می شود. یکی از همین عجیب ترین ازدواج ها هم برای آرون چروناک 34 ساله بود که با گوشی آیفون خودش ازدواج کرده بود.

آرون قاب سفید را دور گوشی خود انداخته بود و آن را تبدیل به عروس کرده بود و حلقه ای را هم به پشت آیفون چسبانده بود و آن را دستش کرد و داماد شد.

اگرچه این ازدواج اعتبار قانونی نداشت، اما آرون گفت که می خواهد با این کارش اهمیت و وابستگی شدید انسان به تکنولوژی را نشان دهد.

 

6. اورارد کانین (Everard Cunion)

اورارد کانین

وقتی اورارد کانین متوجه می شود که دیگر نمی تواند یک زن یا شریک زندگی را برای خودش پیدا کند، تصمیم می گیرد تا یک مصنوعی اش را تهیه کند. اورارد همیشه از مانکن های داخل ویترین فروشگاه ها خوشش می آمد و بعد هم همین علاقه سبب شد تا چندتا از عروسک های طبیعی بزرگ را بخرد.

او اولین عروس خودش به نام “رِوِکا” را در سال 2000 خرید، اما امروزه تعداد زیادی از آن را دارد. هر کدام از این عروسکها حداقل 6 هزار دلار قیمت دارند و علاوه بر آن، لباس و چیزهای دیگری هم برای آنها می خرد. اگرچه او می گوید که این عروسکها مانند زنهای واقعی نیستند، اما نیازهای او را برطرف می کنند.

او در سال 2008 با عروسک موردعلاقه خود “کارولین” ازدواج کرد. اما بعد از مدتی شلوارش دو تا شد و با یک عروس دیگر ازدواج کرد.

 

7. لیندا داچرم (Linda Ducharme)

لیندا داچرم

لیندا و همسرش بروس، بعد از کلی بالا و پایین در رابطه 30 ساله ای که داشتند، بالاخره با یکدیگر ازدواج کردند. ازدواجشان مبارک باشد، اما باید بدانید که آقا داماد یک چرخ و فلک شهر بازی بود.

اولین باری که لیندا این چرخ و فلک را می بیند، نه یک دل بلکه صد دل عاشقش می شود و با هم وارد رابطه می شوند. لیندا و بروس چندین بار در این رابطه از یکدیگر جدا می شوند و حتی در این جدایی ها، لیندا با یک هواپیما و یک قطار هم رابطه داشته! اما بعد متوجه می شود که بروس عشق اصلی او است و نمی تواند کسی را مانند او دوست داشته باشد و وقتی که برمی گردد می بیند که سرجایش نیست.

این چرخ و فلک به علت کهنگی از دور خارج شده بود. لیندا آنقدر دنبالش می گردد تا بالاخره باقیمانده های آن را پیدا می کند و با همان تکه ها ازدواج می کند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.