9 تا از عجیب ترین خانواده ها در جهان + عکس

خانواده چیز خیلی خوبی است و اگرچه بعضی وقتها روی اعصاب می رود اما خوب برای اکثر ما آرامش و احساس خوبی می آورد و نهایت عجیب و غریب بودن هم همین روی اعصاب رفتن آن است. اما خب خانواده های عجیب و غریبی هم در دنیا وجود دارند؛ از خانواده های بسیار پر جمعیت گرفته تا خانواده هایی که از رابطه های ن*ا*م*ش*ر*و*ع پدر و دختر تشکیل شده. در این پست قصد داریم تا عجیب ترین خانواده ها در جهان را برای شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی تن تاپ کلیک کنید

 

1. خانواده دیوز

خانواده دیوز

خوب بریم سراغ اولین شماره از لیست عجیب ترین خانواده ها در جهان. جان دیوز وقتی که دخترش “جِنی” فقط یک سال داشت، خانواده اش را رها کرد و  بعد از 30 سال دوباره پیش دخترش برگشت و خانواده تشکیل داد. اشکال این خانواده اینجا بود که در این خانواده، پدر و دختر زوج خانواده بودند و با هم رابطه ن*ا*م*ش*ر*و*ع داشتند. اگرچه جنی قبلا ازدواج کرده بود و دو بچه داشت، اما این زوج بچه خودشان را هم به دنیا آوردند و این زوج مدت کوتاهی بعد از ازدواجشان، صاحب دو فرزند شدند.

بعد از هشت سال زندگی، قانون به مسئله آنها ورود کرد و این زوج را از داشتن رابطه ج*ن*س*ی منع کرد؛ اما خب آنها به کارشان ادامه دادند تا اینکه در سال 2009 از هم جدا شدند.

یکی از فرزندانشان به دلیل عفونت در قلبش، از دنیا رفت و دیگری یک دختر سالم بود که همراه با مادر و یا خواهرش که هر دوی آنها یکی هستند زندگی می کند.

همچنین بخوانید: 7 تا از عجیب ترین مراسم ازدواج در جهان + عکس واقعی

 

2. خانواده داگرز

خانواده داگرز

این خانواده 19 بچه دارد و امکان زیاد شدنش هم خیلی زیاد است. جیم و میچل در سال 1984 با هم ازدواج کردند و تصمیم گرفتند تا وضع اقتصادی آنها خوب نشده بچه دار نشوند و بالاخره بعد از چهار سال، آنها اقدام کردند. اما خب اثرات دارو ضد بارداری که میچل قبلا استفاده می کرده، باعث شد تا بچه آنها سقط شود.

بعد از این قضیه، آنها خیلی دلشکسته بودند و دعا کردند که خدا هر چقدر بچه ای که آنها توانایی اش را دارند را به آنها بدهد و بعد خدا دعای آنها را مستجاب کرد و آنها صاحب 19 بچه شدند و اسم تمام آنها هم با حرف “J” شروع می شود.

این خانواده اینقدر مشهور شد که بعدا برنامه تلویزیونی خودشان را هم برپا کردند اما خب پسر بزرگتر این خانواده به آزار ج*ن*س*ی 5 دختر از جمله خواهران خودش اعتراف کرد و این برنامه تلویزیونی کنسل شد.

اگر خیلی تعجب کردید و با خودتان می گویید 19 تا بچه، باید بدانید که خانواده ای وجود دارد که از آنها بالاتر است. خانواده چانا در هند!

خانواده چانا

پدر این خانواده زایونا چانا می باشد که 94 بچه و 33 نوه دارد و همراه با تمام خانواده اش در یک ساختمان زندگی می کند و البته باید بدانید که این جناب، رهبر یک فرقه است که در آن چند همسری مجاز است و در یک سال با 10 زن هم ازدواج کرده.

 

3. چَنگ و اِنگ

چنگ و اِنگ

چنگ و انگ را هم می توان به عنوان عجیب ترین خانواده ها دانست. این دوقلوهای به هم چسبیده در سال 1811 در روستایی در تایلند به دنیا آمدند. در ابتدا امیدی به زنده ماندن آنها نبود؛ اما خب آنها در نهایت پولدار شدند و ازدواج کردند. پولدار شدن آنها به این دلیل بود که آنها تورهای زیادی را در سیرک ها برگذار می کردند و زن گرفتنشان هم به دلیل پولدار شدنشان بود و بعد از آن، بچه دار هم شدند.

این دوقلوهای به هم چسبیده با دو خواهر دوقلو ازدواج کردند و همه در یک تخت بسیار بسیار بزرگ با هم می خوابیدند و در مجموع 21 بچه داشتند و در نهایت در ژانویه 1874، چنگ بر اثر مریضی مرد و انگ هم یک و نیم ساعت بعدش از دنیا رفت. البته بعضی ها می گویند که مرگ انگ به دلیل ترس از چسبیدن او به بدن یک مرده باشد.

همچنین بخوانید: 4 تا از خطرناک ترین هکرهای دنیا

 

4. خانواده جان جو گِری

خانواده جان جو گِری

وقتی جان جو خبردار شد که پلیس شهرش، حکم جلب او را به دلیل ضرب و شتم یک کارمند دولت و گرفتن اسلحه یک پلیس در اختیار دارد، به همراه خانواده خودش به داخل یک مزرعه در جنگل در تگزاس آمریکا عقب نشینی می کند و به مدت 15 سال همانجا می ماند.

این خانواده در آنجا زندگی محلی خودشان را شروع می کنند و انها برای تهیه مایحتاج خودشان یا شکار می کردند و یا کشاورزی و یا باغداری. اگرچه جان جو بعد از مدتی دیگر تحت تعقیب نبود اما از بیرون رفتن از مزرعه خودداری می کرد و رابطه خوبی با دولت آمریکا نداشت.

وقتی او دستگیر شد، پلیس ها نقشه کاغذی را در ماشین او پیدا کردند که طی آن می خواست یک بزرگراه هوایی را منفجر کند و الان هم به دلیل ندادن بیش از 15 سال مالیات، در زندان است.

 

5. جیم دوقلو

جیم دوقلو

خیلی معمولی است که شباهتی بین دوقلوها وجود داشته باشد اما خب شباهت این دو به یکدیگر به حد زیادی غیرقابل باور است. آنها توسط خانواده های مختلف در کودکی به فرزندخواندگی گرفته شدند و بعد از 39 سال، دوباره با هم ملاقات کردند و بعد از ملاقات متوجه شباهت عجیب و غریب خودشان به همدیگر شدند.

این شباهت های عجیب و غریب از این قرار بود: هر دو آنها توسط خانواده های جدیدشان، جیمز نام گذاشته شدند و هر دو سگی به نام “توی” داشتند. هر دو به نجاری و ریاضی علاقه داشتند. هر دو با دختری که اسمش لیندا بود عروسی کردند و هر دو هم طلاق گرفتند. دوباره هر دو ازدواج کردند و دوباره اسم زن هر دو آنها هم بتی بود و اسم پسر هر دو هم جیمز الن بود. شغل هر دوی آنها نگهبان بود و حتی ماشین آنها هم که برای رانندگی انتخاب کرده بودند شرولت بود و هر دو آنها هم سیگاری بود.

اتفاق افتادن این حد از تشابه با همدیگر، بسیار دیوانه وار است؛ چون این دو از وجود همدیگر هم حتی خبر نداشتند و این باعث شده تا داستان آنها تبدیل به یک داستان عالی برای فیلم و کتاب شود.

البته بعد از اینکه دو برادر توانستند یکدیگر را ملاقات کنند، یکی از برادرها از زنش طلاق گرفت و با زنی به نام سوزان ازدواج کرد؛ اما خب برای برادر دیگر هنوز سوزانی در کار نیست.

همچنین بخوانید: 6 نفری که ادعای مسیحیت کردند + عکس

 

6. مانیکا مارِس

مانیکا مارس و کیلب پترسون

خوب میریم سراغ یکی از عجیب ترین خانواده ها این لیست. مانیکا مارس پسر خودش “کیلب پترسون” را در کودکی به خانواده دیگری می دهد و او را رها می کند تا اینکه چند سال بعد، کیلب 19 ساله از طریق فیسبوک مادرش را پیدا می کند و آنها همدیگر را ملاقات می کنند. اما رابطه آنها از رابطه عادی مادر و فرزندی فراتر می رود و مانیکا علاقه خودش به کیلب را اعتراف می کند و در کمال تعجب، کیلب هم قبول می کند و هر دو وارد رابطه می شوند.

مانیکا حتی قید هشت بچه دیگری که داشت را زد تا با پسر 19 ساله خودش رابطه داشته باشد و بعد پلیس ایالت نیومکزیکو در مسئله آنها ورود کرد و امکان زندان برای هر دوی آنها وجود دارد. اما این زوج می گویند که به دلیل علاقه خودشان به همدیگر، به زندان بروند و بعد به ایالتی بروند که رابطه آنها در آنجا قانونی باشد.

 

7. جک یوفی و اسکار استور

جک یوفی و اسکار استور

جک یوفی و اسکار استور دوقلوهایی هستند که از بدو تولد از یکدیگر جدا شدند و داستان باورنکردنی را رقم زدند. یکی از آنها یهودی شد و به ارتش یهودیان پیوست ولی دیگر کاتولیک شد و به جنبش نازی ها پیوست.

با اینکه هر دو در جاهای مختلفی بزرگ شدند و اعتقاد مختلفی داشتند، اما این دوقلوها شباهت زیادی هم به یکدیگر داشتند. هر دو آنها کتاب را از آخر به اول می خواندند. بلند عطسه می کردند و دو مچ خودشان کِش می انداختند و هر دو عاشق غذاهای تند و کره بودند.

شرایط خاص آنها، آنها را به یک مورد مطالعه عالی تبدیل کرده بود. طبیعت به آنها شباهت های زیادی داد اما محیط آنها را از لحاظ مذهبی، سیاسی و فکری از همدیگر جدا کرده بود.

آنها بعد از بودن 6 روز در کنار همدیگر، نخواستند که دیگر همدیگر را ببینند تا اینکه در یک آزمایش مطالعاتی شرکت کردند.

همچنین بخوانید: 5 مکان با مردمی عجیب که باور نمی کنید + عکس

 

8. پریل کارتر و فیل بیلی

پریل کارتر و فیل بیلی

وقتی مادر فیل از دنیا می رود، فیل تصمیم می گیرد تا مادربزرگ خودش را پیدا کند و موفق هم می شود و پریل کارتر را پیدا می کند و چون پریل هیچوقت دختر خودش را ندیده بود، از دیدن نوه اش بسیار خوشحال می شود. بعد از مدتی با هم بودن، احساسات آنها نسبت به همدیگر قوی تر می شود و رابطه آنها از رابطه مادربزرگ و نوه ای فراتر می رود و آنها وارد یک رابطه رسمی می شوند.

 

1. خانواده کلتس

خوب بریم سراغ شماره آخر از لیست عجیب ترین خانواده ها در جهان. این خانواده استرالیایی با رابطه ای که داشتند و سرپرستی بد از خانواده خودشان، تمام جهان را شوکه کردند. این قضیه وقتی “جون کلت” با برادرش تام رابطه برقرار کرد و هفت تا بچه از آن به دنیا آورد شروع شد.

آنها بعدا به استرالیا رفتند و بچه های آنها هم به رابطه برقرار کردن با خواهر و برادر خود ادامه دادند و در نهایت پلیس توانست چادرهای آنها را که همه 38 عضو این خانواده در آن زندگی می کردند را پیدا کند.

بچه ها می دانستند که پدرشان، دایی آنها هم هست و بچه های بیچاره دچار سوءتغذیه بودند و مورد سوءاستفاده قرار گرفته بودند.

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *