اشیا ناشناس دریایی چه هستند؟

سلام و درود خدمت تمامی کاربران سایت تن تاپ. در این پست قصد دارم تا شما را با پدیده ای آشنا کنم که شاید خیلی از شما با آن آشنایی نداشته باشید. موضوع این پست، پدیده USO و یا اشیا ناشناس دریایی است. با ما همراه باشید.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی تن تاپ کلیک کنید

 

تقریبا همه ما الان می دانیم که یوفو یا بشقاب پرنده چیست. حالا بیایید پدیده USO را بشناسیم. USO مخفف سه واژه Unidentified Submerged Object است.  اگر بتوانم درست این را ترجمه کنم، می شود شی ناشناس دریایی.

USO به شیء گفته می شود که به صورت بصری و یا مکانیکی در زیر آب دیده می شود که ماهیت آن حتی بعد از تحقیقات سراسری و ویژه هم نامعلوم می ماند. باید بگویم که خصوصت اشیا ناشناس دریایی خیلی به بشقاب پرنده ها شباهت دارد؛ فقط با این تفاوت که یوفو ها در آسمان رویت می شوند اما USO ها بر فراز آب و یا اعماق اقیانوس ها.

همچنین بخوانید: نقاشی های مرموز در مورد بشقاب پرنده

اشیا ناشناس دریایی

ظاهرا پدیده UFO و USO یکی هستند. این وسیله ها قادر هستند که هم در آسمان و فضا و هم در اقیانوس ها رفت و آمد کنند. هزاران گزارش در مورد این اشیا ناشناخته وجود دارد که آنها را در هنگام شیرجه در اقیانوس و یا خروج از آبها و پرواز کردن در آسمان دیده اند.

می شود گفت که هر دوی این پدیده های ناشناخته یعنی UFO و USO یکسان هستند و نام های متفاوتی که بر روی این دو گذاشته شده، تنها به دلیل شرایطی است که در این دو دیده شده است.

این اشیا ناشناس دریایی حتی در حال شیرجه زدن در آب های یخ زده هم دیده شدند؛ به گونه ای که یخ به ظاهر، هیچ مانع فیزیکی برای شی به حساب نمی آمده و شی خیلی راحت از یخ ها عبور کرده است.

دیده شدن بشقاب پرنده ها از ورود و یا خروج از آب ها، چیز جدیدی نیست. هزاران گزارش این چنینی وجود دارد که از کشورهای مختلف به گوش می رسد. کشورهایی مانند پورتوریکو، روسیه، اسکاتلند، آرژانتین، پرتغال، اسپانیا، کانادا، ژاپن، آمریکا، نروژ و کشورهای دیگر، همگی به نوعی گزارشی از دیده شدن اشیا ناشناس دریایی داشتند. در ادامه چند گزارش از دیده شدن این اشیا را برای شما می گوییم:

اشیا ناشناس دریایی

1. اولین گزارش در مورد یک رویت است که در خلیج مکزیک روی داده و توسط کارکنان یک کشتی باربری گزارش داده شده. آنها گزارش دادند که شاهد خروج یک شی بسیار بزرگ از آبها بودند و اندازه این شیء، حدود 5 برابر کشتی باربری آنها بوده. ای شیء ناشناس سر از آب در می آورد و تا ده متر بالاتر از سطح آب ارتفاع می گیرد. بعد از مدت کوتاهی، ناگهان با سرعت بسیار زیادی، در زاویه 30 درجه در آسمان پرواز می کند و در یک چشم بهم زدن ناپدید می شود.

این رویت عجیب، نزدیک 50 نفر شاهد عینی داشته.

همچنین بخوانید: 10 مورد واقعی از دیدن بشقاب پرنده

 

2. در هجدهم ماه ژوئن سال 1845 بنا به گزارش مالتا تایمز، یک کشتی که در حدود 900 مایلی آدالیا بود، کارکنان آن متوجه سه شی نورانی شدند که سر از آب بیرون آورده اند. آن اشیاء به مدت ده دقیقه قابل رویت بودند و در فاصله 800 متری کشتی، در حال پرواز بودند.

همزمان شاهدان عینی دیگری نیز از نقاط دیگری نیز مانند مالتا، متوجه آن اشیاء پرنده ناشناس شدند. به گفته آن اشخاص، بزرگی آن اشیاء از فاصله ای که آنها نسبت به آن داشتند، فضای دید را بیشتر از قرص ماه پر کرده بودند.

 

3. در دهم فوریه سال 1951 فرمانده نیروی دریایی (گراهام بِتُن) در حال پرواز با یک هواپیمای ارتشی از ایسلند به نیو فنلاند بود که متوجه یک USO شد که از آب بیرون آمد.

گراهان بتن

گراهام بتن

او در حالی که حدود 300 مایل یا حدود 480 کیلومتر با مقصدش فاصله داشت، به همراه خدمه اش متوجه نور درخشانی بر روی آبها شد که شبیه روشنایی شهرها در شب بود.

او توضیح داد همینطور که به انعکاس نور نزدیک شدیم، متوجه شدیم که شاهد دایره ای بزرگ از چراغ های سفید بر روی آب هستیم. سپس یک حاله زرد رنگ دیدیم که از آن خارج شد و اندازه بسیار کوچک تر داشت. آن شیء ناشناس به سمت هواپیما ما آمد و از کنار ما عبور کرد.

همچنین بخوانید: پدیده حلقه های کشتزار

 

همانطور که دیدید، این آسمان های ما نیستند که در آن اشیا مرموز دیده می شوند. باید بدانید که مرموزترین و ناشناخته ترین بخش سیاره ما، درواقع اقیانوسهای ما هستند. در واقع 71 درصد سطح سیاره ما را آبها پوشانده اند. این یعنی 361,132,000 کیلومتر مربع.

تا جایی که ما می دانیم، عمیق ترین بخشی که کشف شده تا عمق 10,924 متر هم می رسد. جالب تر از همه اینکه ما تا به حال 10 درصد از اقیانوسها را هم کاوش نکردیم. پس کسی چه می داند که آن پایین چه چیزی در انتظار ما است و چه چیزهایی است که ما از وجود آن بی خبر هستیم.

اشیا ناشناس دریایی

چرا که اشیا ناشناس دریایی دیده شده که سر از آب درآوردند و به سمت آسمان پرواز کردند و یا برعکس، وارد آب ها شدند و اثری از آنها دیده نشده. این موارد نشان از چه چیزی می تواند باشد؟ آیا چیزهایی مانند همین شیء ها در اعماق اقیانوس وجود دارند که ما از آن بی خبریم؟ شاید پایگاهی در زیر اقیانوس و یا شاید حتی شهرهایی در زیر آب.

در هر صورت کسی نمی تواند این را ثابت کند؛ اما ما همچنان شاهد رفت و آمد اشیاء ناشناس در اقیانوسهای سیاره زمین هستیم و تا زمانیکه تمام 90 درصد باقیمانده اقیانوسها را کاوش نکنیم، نمی توانیم به این پاسخ برسیم.

همچنین بخوانید: 5 تا از ترسناک ترین مخلوقات اقیانوس

یادم است دانشمندی در یکی از مصاحبه های خودش می گفت: بهتر از برای یافتن بیگانگان، فضا را فراموش کنید و موشک های خودتان را برعکس کنید و در آب ها جست و جو کنید.

در این پست ما فقط چند نمونه از مشاهده USO ها و یا اشیا ناشناس دریایی را برای شما بازگو کردیم که البته موارد قدیمی هم بودند که عکس و ویدئویی از آنها وجود ندارد. برای همین در آینده گزارش هایی را برای شما معرفی خواهم کرد که مدارکی در مورد آنها وجود دارد و مطمئنم که همه شما را شگفت زده خواهد کرد.

 

نظر شما چیه؟ به نظر شما این شیء های ناشناس وجود دارند؟ آیا این شواهد فقط یک توهم بودند و یا واقعا اتفاق افتادند؟ نظرتان خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط

2 دیدگاه‌

  1. JavadEmpire CR7 گفت:

    چ جالب….موجودات فضایی وجود دارند

    شواهد و مدارک گویاست⚡⚡⚡

    ممنون از سایت همیشگی تن تاپ 💟🔥🔥🔥

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *