با زنان خونخوار تاریخ آشنا شوید + (عکس و داستان واقعی)

همیشه ما درباره مردانی صحبت کردیم که جهان را فتح کردند، غارت کردند، اعدام کردند، ده ها یا صدها و یا هزاران انسان را سلاخی کردند؛ ولی زنانی هم بودند که از مردان هم وحشی تر رفتار کردند. بیایید با زنان خونخوار تاریخ رو به رو شویم و ببینم که آیا زنان خشن تر رفتار می کردند و یا مردان؟!

 

برای عضویت در کانال تلگرامی تن تاپ کلیک کنید

 

1. بل گانس – شرورترین بیوه تاریخ

بل گانس به همراه فرزندانش

بل گانس در اوایل قرن بیستم از نروژ به آمریکا مهاجرت کرد و با خرید یک مزرعه، در آن مستقر شد. طبق اسناد رسمی به علاوه سه فرزند خودش، 25 نفر را به قتل رسانده است ولی طبق ادعاها شمار افرادی که به دست بل گانس به قتل رسیده اند بیش از 100 نفر تخمین زده می شود.

ترفند بل گانس به این صورت بود که ابتدا در روزنامه آگهی با مضمون اینکه زن نروژی تباری تنهاست و دنبال مردی برای ازدواج می گردد و ثروتمندترین طالب او را که با پولهایش به نزد او برود را به عنوان همسر انتخاب خواهد کرد.

این زن شیطان صفت برای اینکه اهالی به وی مشکوک نشوند، مدتی را با شوهر جدیدش می گذراند و وقتی که زمان مناسب فرا می رسید، آنها را به قتل می رساند و پس از تکه تکه کردن اجسادشان، آنها را در مزرعه خود دفن می کرد. در این حالت پول های شوهرهای مرحومش به او می رسید.

پس از کشتن آخرین شوهرش با رخ دادن یک آتش سوزی در مزرعه، از صفحه روزگار محو شد و دیگر کسی از او خبری نداشت

همچنین بخوانید: خونخوارترین انسانهای تاریخ

 

2. کاترین نایت – قصاب شوهر

کاترین نایت

کاترین نایت با بیش از 1 بار ازدواج و به جرم شکنجه و قتل، اولین زن تاریخ استرالیا است که به دو بار حبس ابد بدون اجازه ملاقات محکوم شده است.

او در سن 11 سالگی مورد ت*ج*ا*و*ز پدرش قرار گرفت و در سن 14 سالگی به دلیل خودکشی عموی کوچکش که فقط به او نزدیک بود دچار بیماری افسردگی شد. چند سال بعد، شغل مورد علاقه اش را با شروع به کار در یک قصابی پیدا کرد.

حتی عشق هم نتوانست روح مریض کاترین را درمان کند. بدین صورت که در شب اول ازدواجش به دلیل اینکه “دیوید کلید” پس از پایان نزدیکی خسته شده است، قصد خفه کردن او را داشت.

کاترین نایت و جان پرایس

کاترین پس از آشنایی با دوست پسر سومش از او صاحب یک فرزند پسر می شود و او را نیز به دلیل عاشق شدن به یک مرد دیگر به نام جان پرایس ترک می کند. جان پرایس پدر سه فرزند بود. در تاریخ 29 فوریه 2000 مشاجره ای بین این دو در این خصوص شکل می گیرد و کاترین نایت پس از شنیدن درخواست طلاق توسط جان، با چاقوی قصابی شوهرش را به قتل می رساند.

داستان وقتی بدتر میشود که او گوشت شوهرش را میپزد و به خورد فرزندانش می دهد.

 

3. آیلین وورنوس – معروفترین زن قاتل زنجیره ای

آیلین وورنوس

آیلین وورنوس را می توان معروفترین زن قاتل زنجیره ای جهان دانست. وقتی بچه بود پدرش پس از متهم شدن به کودک آزاری، از ترس در مقابل چشمان او خودش را دار می زند. مادرش هم وقتی که او فقط 6 ماه داشت او را به پدر و مادر شوهرش سپرده و فرار کرده است.

در سن 13 سالگی مورد ت*ج*ا*و*ز قرار گرفت و پس از اینکه صاحب یک فرزند نامشروع شد توسط پدربزرگش از خانه بیرون انداخته شد. پس از آن زندگی آیلین در یک ون قراضه در یک خرابه به ت*ن ف*ر*و*ش*ی گره خورد. این کودکی وحشتناک باعث شد تا نفرت وحشتناک از انسانها در وجود او ریشه های عمیقی را تشکیل دهد.

وورنوس در 20 سالگی با یک پیرمرد هفتاد ساله ازدواج کرد و به دلیل اینکه پس از یک مشاجره، شوهرش را با یک میل آهنی کتک می زد دوباره از خانه بیرون انداخته می شود. پس از آن در حین ت*ن ف*ر*و*ش*ی مشتریان خودش را به قتل می رساند و با برداشتن پول هایشان، اجساد آنها را در جنگل دفن می کند.

وورنوس با اینکه به هفت مورد قتل اعتراف کرد ولی فقط 5 جسد کشف شد و او به جرم 5 فقره قتل به اعدام محکوم شد. او در آخرین اظهاراتش قبل از اعدام این جملات را بر زبان آورد:

“در پس تمامی جنایت هایی که انجام داده ام، یک نفرت وحشتناک پنهان است و باید اعدام شوم. چون اگر دوباره آزاد شوم، دوباره دست به کشتن انسانها خواهم زد”

 

4. الیزابت باتوری – زن خونخوار واقعی ملقب به کنتس خونین

الیزابت باتوری

به دلیل جنایات وحشتناکی که مرتکب شده بود به او لقب کنتس خونین را داده بودند. الیزابت علاقه ای وصف نشدنی به طلسم و جادوگری داشت و به دلیل اینکه جزو خاندان سلطنتی مجارستان محسوب می شد، هیچوقت به جرم جادوگری مجازات نشد.

به دلیل ترس از پیر شدن و از دست دادن زیبایی اش و با باور به اینکه با مالیدن خون به بدنش باعث جوان ماندن پوستش می شود، بیش از 600 دختر باکره را دزدیده و پس از شکنجه به قتل می رساند و برای جوان ماندن خون آنها را می نوشید.

به روشی شیطانی، دختران را از بالای وانی آویزان می کرد و با بریدن دستها و پاهایشان، وان را با خون آنها پر می کرد و در آن وان، بدنش می شست.

پس از شروع اعتراضات و مشکوک شدن مردم به او در مورد دزدیدن دختران شهر، در قصرش حبس و در سال 1614 در تنهایی جان داد.

 

5. دلفین لالوری – مجازات کننده بردگان

دلفین لالوری

در پشت چهره  زیبا و ثروتمند دلفین لالوری یک زن سادیسمی نژادپرست پنهان بود. همه او را با لقب فرشته شیطان صفت می شناختند. او قصری سه طبقه را با ده ها برده برای اجرایی کردن آرزوهای شیطانی اش بنا کرد.

در تاریخ 10 آپریل 1834 به دلیل رخ دادن یک آتش سوزی در آشپزخانه این ساختمان، آتش نشانهایی که وارد این خانه شدند جسد پیرزن سیاه پوست هفتاد ساله ای را یافتند که با بدنی کاملا سوخته به شومینه زنجیر شده بود. با جستجوی بیشتر پلیس با آتش نشان ها با اتاقی قفل شده در طبقه سوم این خانه مواجه شدند و پس از شکستن در، سالنی را پیدا کردند که ده ها جسد در آن وجود داشت و مردها و زنان سیاه پوست با بدنهای ل*خ*ت به دیوار و زمین زنجیر شده بودند.

بسیاری از این برده ها مرده بودند ولی آن دسته ای که زنده بودند هم در حال جان دادن بودند. بر روی افراد، عمل های چندین باره تغییر جنسیت انجام شده بود. زنی را با شکستن دستها و پاهایش سعی داشته تا به یک خرچنگ شبیه کند و زنی برای شبیه کردن به یک هزارپا به صد تکه تقسیم کرده بود.

بسیاری از این افراد را برای تست اینکه چقدر می توانند بدون خوردن غذا زنده بمانند دهانشان را دوخته و تعدادی هم پوستشان را کنده بود. بعدها برده هایی که زنده مانده بودند به دکترها برای اینکه آنها را بکشند التماس می کردند، چون تاثیرات، معلولیت و زخم هایی که این زن شیطان صفت بر روی آنها به جای گذاشته بود غیرقابل تحمل بود.

 

6. لئوناردا جنجولی – خونخوارترین زن ایتالیا

لئوناردا جنجولی

این زن در تاریخ 1894 و در شهر ناپل ایتالیا متولد شد. لئوناردا حاصل ت*ج*ا*و*ز یک عده اوباش به مادر چهارده ساله اش می باشد.

لئوناردو چندین بار تصمیم به خودکشی گرفته بود و آن هم به دلیل اینکه هیچوقت، هیچ محبتی و حمایتی از اطرافیانش ندیده بود. جالب است بدانید که بعد از خودکشیهای او که موفقیت آمیز نبود، مادرش به او اینچنین گفت: “متاسفم که هنوز زنده هستی!”

لئوناردو به هر شکلی که بود با یک کارگر ساده ازدواج کرد و در شب مراسم ازدواج، مادرش وارد مراسم شد و او را اینگونه نفرین کرد: “دعا میکنم تمامی فرزندانت بمیرند!”

او 17 بار باردار شد؛ ولی 10 فرزندش در سنین کودکی مردند. او باور کرد که از طرف مادرش نفرین شده! او برای همین نزد یک ساحر رفت و ساحر گفت که باید خون چندین نفر را بریزد تا نفرین او باطل شود.

بعد از این حرف او به جادوی سیاه روی آورد، او سه نفر را به قتل رساند و از آنها صابون و کیک درست کرد! پلیس هم با بالاخره با پیگیریهایش متوجه شد که او قاتل این سه زن است.

او در نهایت به 33 سال حبس و سه سال هم بستری شدن در تیمارستان محکوم شد. لئوناردا جنجولی در سال 1970 در همان تیمارستان مُرد.

 

7. نانی داس – معروف به بیوه سیاه

نانی داس

او را میتوان یکی از بی رحم ترینها هم نامید. چون او 4 همسر و 2 فرزند و یک خواهر و مادر خودش را با بی رحمی تمام کشت. متاسفانه او یک پدری بداخلاق داشت که اجازه تفریح را به او و خواهر و برادرانش نمی داد و همین موضوع باعث شد تا در سن 16 سالگی ازدواج کند.

حاصل این ازدواج 4 فرزند بود که در سال 1927 میلادی دو تن از فرزندانش بر اثر مسمویت مردند. برای همین همسرش از او جدا شد و نانی مجددا ازدواج کرد و همسر دومش را با مسمویت کشت.

این مرگ و میرها ادامه داشت تا اینکه در سال 1954 میلادی دستش رو شد و به جرم 11 قتل محکوم و توسط پلیس دستگیر شد. او به حبس ابد محکوم شد!

 

 

مطالب مرتبط

13 دیدگاه‌

 1. ♡.Shahab.♡ گفت:

  به نظر من خونخوارترینشون همین الیزابت باتوریه. مگه میشه یه ادم اینقدر بی رحم باشه!

 2. Dina_85 گفت:

  درباره مردای خونخوار هم بزار فیض ببریم 🙂

  • ابوالفضل قلی نژاد گفت:

   قبلا پست شده. میتونین توی سایت سرچ بزنین و پیدا کنید.

 3. Arad.1400 گفت:

  چرا پست رو اپدیت نمیکنی؟

 4. Baja گفت:

  من که دیگه زن نمیگیرم

  • ندا گفت:

   😂😂😂منم شوهر نمیکنم. نه این که قاتل هایی مثل Tedd Bundy کم هستن؟ مردها که وحشی ترن.البته بلا نسبت خوبهاشون

 5. ♡.Shahab.♡ گفت:

  زیبا جادار مطمئن

 6. ABOLFAZL- TROll گفت:

  مرد = زن =))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.