نشانه های چشم سوم

چشم سوم مفهومی رازآلود و اسرارآمیز دارد. این نظریه به وجود یک چشم نمادی در پیشانی انسان اشاره می کند که برای دیدن حقیقت به کار می رود و انسان می تواند به کمک آن حقایقی را درک کند که با چشم فیزیکی او، قادر به دیدنش نیستند.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی تن تاپ کلیک کنید

 

گفته می شود که در زمان های بسیار دور، انسانها یک چشم هم در پشت پیشانی داشتند که در گذر زمان، هر چه انسان از معنویت دور و به مسائل مادی نزدیک شد این چشم دچار زوال گردیده و امروزه باقی مانده آن به صورت اندکی در بافت پیوندی در ساختار مغز یعنی جایی که دو نیمکره مغز به هم متصل می شوند قرار گرفته.

نشانه های چشم سوم

از این رو سمبلی از کنار گذاشتن دوگانگی و حرکت به سمت یگانه اندیشی است. یگانه اندیشی اشاره دارد به اینکه جوهره تمام اجزای هستی یکی است. مثلا ذهن و جسم به عنوان دو مقوله مجزا از یکدیگر تلقی نمی شوند.

همه آدم ها چشم سوم و یا چشم درون دارند که به آنها توانایی می دهند تا چیزهایی را برای دید اصلی درک کنند. چشم سوم بعضی آدمها ضعیف و بسته و برای بعضی دیگر قوی و باز است. با این حال علائم باز شدن چشم سوم یا به عبارتی دیگر فعال شدن چشم سوم را می شود تشخیص داد. در ادامه ما به نشانه های چشم سوم می پردازیم که به کمک آنها می توانید پی ببرید که چشم سوم شما همواره باز است یا نه!

همچنین بخوانید: رازهای منطقه اسرارآمیز مثلث برمودا 

 

علائم باز شدن چشم سوم

1. انگار نسبت به چیزهای نادیدنی حس قوی تری دارید

جالب است که چشم سوم کمکتان می کند تا چیزهایی را ببینید که قابل دیدن نیستند. اگر چشم سوم شما باز شد می توانید آینده را واضح تر ببینید و درک شهودی شما به صورت قابل ملاحظه ای قوی تر می شود. از تجربیات بیشتر بهره می برید و مشکلات را از یک مایل دورتر حس می کنید.

 

2. ممکن است به نور حساس باشید

وقتی چشم سوم شما باز است ممکن است که نورهای درخشان، چشم های شما را آزار دهند. رنگ ها را زنده تر می بینید و ممکن است به چیزهایی که می بینید حساس تر باشید. نگران نباشید. این موضوع طبیعی است چون روح شما در حال بیدار شدن است.

 

3. سر درد شدید دارید

چشم سوم باز برای کسی که قبلا آن را تجربه نکرده می تواند تجربه سختی باشد. باز شدن چشم سوم می تواند سبب فشار و سر درد شود. برای رفع آن قدم بزنید. قدم زدن طولانی در طبیعت، جدا به کاهش فشار کمک می کند و چشم سوم را قادر به دیدن می کند.

 

4. احساس متفاوتی دارید

درک اینکه چرا احساس متفاوتی دارید سخت است و فقط این را حس می کنید. این تغییر ممکن است که به تدریج و یا یکباره ایجاد شود. شاید چیزهایی که قبلا برای شما لذت بخش بوده لذت نبرید و یا از چیزهایی لذت ببرید که قبلا برای شما لذت بخش نبوده. از این تغییرات هراسان نشوید. این موارد طبیعی هستند.

 

5. می توانید آسانتر ذهن آدمها را بخوانید

وقتی چشم سوم شما باز است شاید هرگز چیزی را که از نظر فیزیکی متفاوت است را نبینید اما قادر خواهید بود به آسانی ورای نمای ظاهری را ببینید؛ می توانید به آسانی دیواری را که انسانها به دور خودشان کشیدند را از میان بردارید، می توانید به آسانی چهره پشت نقاب آنها را ببینید. این یک ابزار مهم است.

 

6. در میان ابروهایتان فشار شدید حس می کنید

شما در میانه ابروهایتان و وسط پیشانی، احساس نبض و ضربان دارید. یک فشار شدید و نیرومندی که واقعا آن قسمت از سر شما را فشار می دهد. موقعی که چشم سوم شما در حال باز شدن است این یک نشانه کاملا طبیعی و عادی است.

 

7. احساس خستگی بین ابروها

در کل وقتی چشم سوم باز است ارتباطی هوشیارانه بین ابروها برقرار می شود؛ درست مانند کسی که حرکات آهسته را لمس می کند و با کوچکترین حرکات، احساس انتشار گرما در آن رخ می دهد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *