آیا آمایکل جکسون زنده است؟

مایکل جکسون! شخصیت افسانه ای دنیای موسیقی را همه می شناسند و می دانیم که در 25 ژوئن سال 2009 از دنیا رفت. اما شواهدی وجود دارند که ذهن ما را نسبت به مرگ او مخدوش می کنند. پس از مشاهده بعضی از این شواهد و دلایل، از خودتان خواهید پرسید که آیا مایکل جکسون زنده است؟

 

برای عضویت در کانال تلگرامی تن تاپ کلیک کنید

 

1. دختر مایکل جکسون

پاریس جکسون

خیلی ها بر این باور هستند که مایکل جکسون علاقه خاصی به پنهان بودن از انزار داشته است. خیلی از آنها معتقدند که مایکل جکسون به دلیل خستگی و دلسردی از مشکلات زندگی، امکان دارد که سناریوی مرگ خودش را اجرا کرده باشد.

به ویژه پاریس جکسون “دختر مایکل جکسون” یک عکس سلفی از خودش را منتشر کرد که توجه همه آنهایی که معتقد بودند مایکل زنده است را به خود جلب کرده. ادعا شده شخصی که در صندلی عقب خودرو نشسته همان مایکل جکسون است و وقتی وضوح عکس افزایش داده می شود، شخص داخل عکس بهتر دیده می شود.

اگر هم گفته شود که عکس مونتاژ است، این سوال پیش می آید که چرا پاریس جکسون باید چنین کاری کرده باشد؟

 

2. بدهکاری

مایکل جکسون با آنکه خیلی ثروتمند بود اما در اواخر عمرش با مشکلاتی رو به رو بود. مشکلاتی مانند اذیت و آزار کودکان و از طرفی هم بسیار بدهکار شده بود. به همین دلیل هم شاید فقط از طریق اجرای سناریوی مرگش می توانست از این مشکلات رها شود.

 

3. تصویر ویدئویی

انتشار یک تصویر ویدئویی در آمریکا، ادعای زنده بودن مایکل جکسون را قوت بخشید. در این ویدئو که ادعا می شود بلافاصله پس از مرگ مایکل جکسون گرفته شده، یک ماشین مورد تعقیب قرار می گیرد و دیده می شود که این ماشین از یک دروازه عبور کرد و شخصی با موهای بلند تحت حفاظت بادیگارد از آن خارج شد و ادعا گردید که آن شخص مایکل جکسون است.

شخصی که این تصاویر را فیلمبرداری کرده گفته باور دارم آن شخصی که از ماشین پیاده شد خوده مایکل جکسون بود و او نمرده است

همچنین بخوانید: 10 تا از معروفترین هنرمندان جهان که بر اثر اوردوز درگذشتند 

 

4. مراسم تشییع جنازه

تشییع جنازه مایکل جکسون

جسد مایکل جکسون یک روز قبل از خاکسپاری در یک تابوت با روکش طلایی به مراسم تشییع آورده شد و کسی نمی داند که آیا او واقعا دفن شده و یا هنوز زنده است.

 

5. عکس واضح از بیرون آمبولانس

عکس واضح از بیرون آمبولانس

به این تصویر نگاه کنید. چگونه امکان دارد از پشت شیشه های کاملا مات آمبولانسی که ادعا می شود مایکل جکسون را به زندگی بازگردانده، چنین عکسی روشن و واضح تهیه کرد؟

ابتدا گفته شده که از بیرون از آمبولانس گرفته شده اما بعدا گفته شد که عکس از داخل ماشین گرفته شده. آیا واقعا گرفتن چنین عکسی روشن، از پشت شیشه های کاملا مات امکان پذیر است؟

 

6. آمبولانس

در ویدئوی دیگری که منتشر شده می بینیم همان آمبولانسی که برای حمل جسد مایکل جکسون آمده، آژیرش روشن نیست. آیا خاموش بودن صدای آژیر آمبولانس، آن هم در چنین موقعیت اضطراری شک برانگیز نیست؟

 

7. هلیکوپتر

در ویدئویی که از حمل جسد مایکل جکسون منتشر شده دیده می شود که شخصی در داخل هلیکوپتر که با پارچه سفید پوشانده شده حرکت می کند. آیا شخص مرده می تواند حرکت کند؟

 

8. تابوت

در مراسم تشییع جنازه، تابوت مایکل جکسون هرگز باز نشد. اگر بگویید او غیر مسلمان بود که در این صورت باید حتما در تابوت باز می شد و یا شاید هم بگویید که او مسلمان بود و به همین دلیل باز نشد که در این صورت هم باید اعضای خانواده مایکل جکسون اعلام می کردند که به این دلیل در تابوت باز نشد.

آیا به نظر شما دلیلش این نبود که تابوت خالی بود؟

 

9. دِیو دِیو

دیو دیو

دیو دیو که به ناگهان پیدایش شد و بعد به اصطلاح رفیق صمیمی مایکل جکسون شد، شخصی بود که صورتش در سال 1983 در دوران بچگی سوخته بود. در مصاحبه هایی که این شخص پس از مرگ مایکل جکسون داشته، مشاهده می شود که تشابه صدا بین او و مایکل جکسون بسیار زیاد است. خیلیها بر این باور هستند که دیو دیو همان مایکل جکسون با چهره تغییر یافته است.

 

10. سناریو

مایکل جکسون در دوران حیات خودش کمی هنرپیشگی هم کرده بود؛ او مدتی قبل از مرگش گفته بود که می خواهد یک فیلم کاملا خفن تولید کند. احتمالا کسی نتوانست حدس بزند که او چه فیلمی خواهد ساخت. آیا سناریو مرگ او می تواند همان فیلمی باشد که اعلام کرده بود؟

علاقمندان او معتقد هستند که مرگ او کاملا ساختگی است. کسانی که نزدیکان مایکل جکسون را در لحظه ورود به بیمارستان، مورد نظاره قرار دادند اعلام کردند که در چهره اعضای خانواده او نشانی از غم و غصه مشاهده نکردند.

مطالب مرتبط

9 دیدگاه‌

 1. JavadEmpire CR7 گفت:

  چ جالب….یعنی ممکنه زنده باشه….

  مثلا ببینی ی دفگی تو تلویزیون بیاد بعد این همه سال بگه من زندم همتونو فیلم کردم😑😶😅

  ممنون از مطالب…

 2. Sahel گفت:

  تشکر از مقاله هاتون

 3. .. گفت:

  البته اگه برگرده حتما باید دلیل قانع کننده ای داشته باشه ، چون ده ها نفر خودکشی کردند سال ۲۰۰۹ برای اون

 4. Harley گفت:

  همش درست و منطقیه بنظرم
  چون یه سری دارو هیت باعث میشه نبض خیلی ضعیف بشه و بعد اثرش از بین میره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *