فرانک سلک خوش شانس ترین فرد جهان

به نظر می رسد که این شخص در صدر جدول خوش شانس ترین افراد جهان قرار دارد. او از حوادثی مانند چپ شدن قطار، اتش گرفتن اتومبیل، تصادف های رانندگی و حتی سقوط از هواپیما جان سالم به در برده است.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی تن تاپ کلیک کنید

 

فرانک سلک

آقای سلک استاد موسیقی در کشور کرواسی است. در سال 1962 او سوار بر یک قطار در حال حرکت بود که به دلایلی که هرگز مشخص نشد، قطار از ریل خارج شده و به داخل دریاچه یخ زده چپ می شود. در این حادثه 17 نفر جان خود را از دست دادند ولی او زنده ماند. او در این حادثه، تنها دستش شکست و بدنش نیز کبودی جزئی برداشت.

همچنین بخوانید: افراد خوش شانسی که از مرگ فرار کردند 

پس از گذشت یک سال در یک سفر هوایی، درب هواپیمایی که او در آن قرار داشت کنده می شود و تمامی 20 سرنشین ان هواپیما به هوا پرتاب می شوند. در این حادثه 19 نفر جان خود را به دلیل سقوط به زمین از دست می دهند و تنها آقای فرانک سلک طرز معجزه آسایی بر روی تپه یونجه فرود می آید و زنده می ماند.

در سال 1966 او سوار بر اتوبوس بود که اتوبوس به داخل رودخانه ای میفتد. در این حادثه چهار نفر جان خود را از دست می دهند ولی آقای فرانک سلک بار دیگر سالم و سلامت از این حادثه جان سالم به در می برد.

در سال های 1970 و 1973 او دو بار از ماشینی که توسط سانحه رانندگی آتش گرفته بود نجات پیدا می کند و در سال 1995 یک اتوبوس داخل شهری با او برخورد می کند و او بار دیگر زنده می ماند.

در سال 1996 او در تلاش برای عدم برخورد با کامیونی که از رو به رو در حال نزدیک شدن بود مجبور می شود تا از جاده منحرف شود و با صخره ای برخورد می کند. او از ماشین به بیرون پرتاب می شود و بر روی یک درخت فرود می آید. بر روی درخت او مشاهده می کند که چگونه ماشینش پس از برخورد به صخره و پس از پیمودن 300 متر به اعماق دره سقوط می کند.

فرانک سلک

در سال 2003 در کرواسی، بلیط بخت آزمایی آقای فرانک سلک برنده قرعه کشی می شود و او صاحب یک میلیون دلار می شود. این دفعه دیگر نیازی نبود تا او از سانحه ای جان سالم به در ببرد. او در سن 74 سالگی ادعا کرد که این اولین بلیط بخت آزمایی خریداری شده توسط او در چهل سال اخیر است.

او پس از دریافت این جایزه، یک ویلای بزرگ در یکی از زیباترین جزیره های دنیا خریداری می کند و مدتی از دوران کهولت را با آرامش در آنجا سپری می کند ولی این وضعیت زیاد دوام نمی آورد. او پس از گذشت دو سال این ویلا را می فروشد و پولش را میان دوستان و خانواده اش تقسیم می کند. خودش هم در خانه ای حقیرانه ساکن می شود و مشغول ساخت و ساز عبادتگاه مریم مقدس می شود.

در این سالها اتفاقات زیادی برای فرانک سلک افتاده و از همه آنها جان سالم به در برده که همه اینها باعث شده تا او به خوش شانس ترین افراد جهان شود. ولی این موضوع آیا او را بدشانس ترین مرد نمی کند؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.