ارتباط نیکولا تسلا با موجودات فضایی

این روزها کمتر کسی را می توان یافت که با نام نیکولا تسلا غریبه باشد. نویسنده زندگی نامه او از ارتباط وی با موجودات فضایی خبر می دهد. در این پست نگاه کوتاهی داریم به اظهارات نویسنده کتاب نیکولا تسلا. با ما همراه باشید.

نیکولا تسلا در مواردی بسیار، صدای مکالمه موجوداتی را می شنید که در اطراف او حضور نداشتند. او این صداها را همچون مکالمه گروهی از مردم با یکدیگر توصیف می کرد. تسلا از این مکالمات یادداشت برداری می کرد و معتقد بود که موجودات هوشمند سایر سیارات، در حال صحبت کردن با یکدیگر هستند. او با وجود آنکه از زبان مکالمه آنها بی اطلاع بود، همواره حس می کرد قادر است که صدای بیگانگان را بشنود.

کتاب زندگی نامه نیکولا تسلا

نویسنده کتاب زندگی نامه نیکولا تسلا در کتاب آورده که او به احتمال زیاد با موجوداتی از سایر سیاره ها در ارتباط بوده است. فهرست دستاوردها و اکتشافات نیکولا تسلا بسیار پیشتر از تصورات مردمان آن زمان بوده و احتمالا علت نبوغ مثال زدنی او را می بایست در زمینه های اسرارآمیزی جستجو کنیم. اما فرضیه ارتباط نیکولا تسلا با موجودات فضایی تا چه اندازه می تواند جدی باشد؟

همچنین بخوانید: شواهدی برای اثبات موجودات فضایی + عکس 

اظهارات نویسنده کتاب زندگی نامه موضوعات اسرارآمیز مرتبط با زندگی و اکتشافات نیکولا تسلا را به چالش وامیدارد. گفته می شود که بخش بزرگی از اسناد و یادداشت های او توسط دولت آمریکا مصادره گردیده و بسیاری از مردم نیز بر این باور هستند که دستاوردهای خارق العاده او احتمالا برای منافع صنعت خطرناک بوده است.

یکی از عجیب ترین بخش های زندگی نیکولا تسلا، لحظه کشف اولین سیگنال های رادیویی بیگانه بود. به نقل از کتاب زندگی نامه نیکولا تسلا به نوشته tim R.swartz او در حال آزمایش یکی از جدیدترین اختراعات خود بود که ناگهان متوجه انتقال سیگنال های رادیویی عجیب و غریب شد که به عقیده او منبعی فرازمینی داشتند.

نیکولا تسلا

پس از این رویداد، تسلا تصمیم گرفت تا با حساسیت بیشتری، گیرنده های رادیویی قدرتمندی را بسازد تا این سیگنال های رادیویی را رمزگشایی نماید. در واقع این رویداد، آغازی بر ارتباط نیکولا تسلا با موجودات فضایی بود.

پس از ساخت این گیرنده های قدرتمند، تسلا اظهارات عجیب و غریبی درباره این موضوع ارائه داد. tim R.swartz در یک مصاحبه مطبوعاتی اظهارات تسلا را اینگونه تشریح کرد:

” نیکولا تسلا با آزمایش اختراع جدیدش، به این باور رسیده بود که موجودات سیاره های بیگانه در حال برقراری ارتباط با زمینیان هستند. پس از این رویداد او تصمیم گرفت تا گیرنده های رادیویی قوی تری بسازند تا این سیگنال ها را رمزگشایی نمیاند. در واقع او سعی داشت تا همان سیگنال های رادیویی را با کیفیت بهتری بشنود. اما در ادامه، شنیدن صدای موجودات فضایی نیکولا تسلا را متحیر ساخت! تسلا معتقد بود که بیگانگان در حال صحبت با ما هستند، او با وجود آنکه با زبان ارتباطی آنان آشنا نبود، کاملا می توانست آنان را درک کند. تسلا در یادداشت های خود آورده بود که موجودات دیگر سیارات به طور مداوم در حال صحبت با سایر سیاره های همسایه هستند. ”

ارتباط نیکولا تسلا با موجودات فضایی

در آن زمان دانشمندان بر این باور بودند که سیاره مریخ مکانی برای زندگی موجودات فضایی است. از همین رو تسلا نیز معتقد بود که منشع این پیام های صوتی سیاره سرخ بوده و آنان سعی در برقراری ارتباط با ما را دارند.

سوابق مهمترین فعالیت های نیکولا تسلا در دست ایالت متحده است. با این حال tim R.swartz ادعا می کند که توانسته تعدادی از این اسناد خصوصی را در سال 1976 به دست آورد. به عقیده این نویسنده، اطلاعات حیاتی و ارزشمند نیکولا تسلا برای زمینیان به علت فعالیت های مردان سیاه پوش از دسترس خارج هستند. بهتر است بدانید که مردان سیاه پوش یکی از پر رنگ ترین نقش ها در نظریه های توطئه را بازی می کنند. او مردی با کت و شلوار مشکی رنگ است و بر رویداد های مرتبط با موجودات فرازمینی پوشش می گذارد. مرد یا مردان سیاه پوش در بسیاری از این اتفاقات حضور دارند و برای سازمان های ناشناخته کار می کنند که حتی امروزه نیز هویت آنان ناشناخته است. این مسئله تا جایی پیشروی می کند که برخی از طرفداران تئوری توطئه، می گویند که مردان سیاه پوش در واقع همان بیگانگان هستند.

با استناد به نشنال جئوگرافیک، بسیاری از فعالیت های نیکولا تسلا توسط دولت زیر نظر قرار داشت و پس از مرگ وی توسط ارتش ایالت متحده مصادره شد. بعدها دارایی های او به خانواده اش بازگردانده شد و برخی از اختراعات او در موزه تسلا و در سال 1950 به نمایش عموم درآمد. اما هنوز هم برخی از نوشته ها و یادداشت های نیکولا تسلا به صورت مخفیانه توسط دولت نگه داری می شود.

اشعه ایکس از پای تسلا

نیکولا تسلا اختراعات چشم گیر و بسیار پیشرفته تری را نسبت به زمان خود داشته است که از جمله آن می توان به اکتشافات پیشگامانه ای همچون ارتباط رادیویی بی سیم، موتور، توربین، هلی کوپتر، لامپ های نئون، اشعه ایکس و اژدرهای آبی اشاره کرد. نیکولا تسلا تا زمان مرگش تعداد 700 اختراع از خودش برجای گذاشت. ارتباط نیکولا تسلا با موجودات فضایی موضوعی قابل تامل و به عقیده بسیاری از مردم، امکان پذیر است.

در پی این رویداد، نیکولای تسلا اظهار کرد: من هرگز احساسات اولیه خود را ضمن مواجه شدن با این پدیده فراموش نمی کنم. چرا که در همان مشاهدات اولیه تصور می کردم که عواقبی پیش بینی نشده در انتظار مردمان زمین است. کمی بعد به این نتیجه رسیدم که بشریت در آستانه یک دستاورد و اکتشافات بی سابقه است. مشاهدات اولیه من بسیار ترسناک بود. چرا که در مورد این سیگنال ها، هیچ چیزی به درستی روشن و واضح نبود. این رویداد برای اولین بار در آزمایشگاه شخصی من و در تاریکی شب اتفاق افتاد. در آن زمان تصور اینکه سیگنال های مذکور به صورت کنترل شده و از سوی موجودات دیگر باشند، برای من غیرقابل تصور بود و با یادداشت برداری از این سیگنال ها متوجه بروز تغییراتی در بازه های زمانی مختلف شدم. حتی در مواردی، نظم و اعداد ریاضی را نیز می توان در آنان جستجو کرد. اما به هیچگونه ای توسط راهکارهای علمی فعلی، قابل بیان نبود. البته من با جریان ها و سیگنال هایی که توسط خورشید و یا زمین تولید می شوند آشنایی دارم، از این جهت اطمینان دارم که هیچ یک از این سیگنالها، منشا اصلی سیگنال های مذکور نیستند. حتی تغییرات و اختلالات اتمسفری زمین نیز نمی توانند منشا این سیگنال های اسرارآمیز باشند؛ چرا که ماهیت آزمایش های من چنین مسئله ای را به کلی رد می کند. از این رو در برخی موارد تصور می کنم که سیگنال های مذکور توسط موجوداتی هوشمند کنترل شده هستند. اگرچه فرصت و دانش کافی برای رمزگشایی این پیام ها وجود ندارند، اما اطمینان دارم که این رویداد تصادفی نیست.

 

نیکولا تسلا چه وسایلی را اختراع کرد؟

اختراعات نیکولا تسلا

تسلا در طول زندگی خودش، ابزار و وسایل زیادی را اختراع کرد که بسیاری از آنها، امروزه در حال استفاده در صنایع مختلف هستند؛ البته بعضی ها هم شکست خوردند و از بین رفتند.

در ادامه به معرفی معروفترن اختراعات نیکولا تسلا می‌پردازیم.

  • اشعه مرگ
  • زلزله ساز
  • سیستم برق رایگان
  • اختراع بشقاب پرنده
  • بالون های هوایی
  • پروژه فیلادلفیا

مطالب مرتبط

2 دیدگاه‌

  1. ندا گفت:

    عالی بود. بسیار ممنون.❤️❤️♥️♥️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.