کشف جسمی ناشناخته

سلام خدمت کاربران سایت تن تاپ. در این پست در مورد یک شی عجیبی صحبت می کنیم که مشخصا متعلق به زمین نبوده  به شکل مرموزی هوشمند است. این شی عجیب باعث شگفتی دانشمندان و محققان شده. برای آشنایی بیشتر با این جسم ناشناخته با ما همراه باشید.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی تن تاپ کلیک کنید

 

خانواده بتز

یکی از عجیب ترین موارد ثبت شده در آمریکا از اجسام ناشناخته، مربوط می شود به یک گوی عجیب. ماجرا از این قرار است که خانواده بتز که کشاورز بودند و مزرعه داشتند، روزی مشاهده کردند که حدود 80 هکتار از زمین هایشان به دلیل نامعلومی آتش گرفته. آنها مشغول بررسی موضوع بودند که یکی از بچه های خانواده در گوشه ای از زمین، یک گوی به قطر 20 سانتی متر پیدا کرده و آن را به باقی خانواده نشان داد.

آنها که از دیدن این گوی متالیک نقره ای متعجب شده بودند فکر کردند که اون شاید از فضا از یکی از فضاپیماهای ناسا افتاده و یا یک وسیله جاسوسی شوروی است. انها گوی را به خانه بردند و در گوشه ای قرار دادند.

همچنین بخوانید: کشف سرزمینی اسرارآمیز

پس از یک روز، پسر کوچک خانواده مشغول نواختن گیتار بود که با کمال تعجب مشاهده کرد که صدایی هماهنگ با ریتم گیتار از جایی می آید و وقتی به دنبال منبع صدا رفت، متوجه شد که صدا از داخل همان گوی آمده است و علاوه بر آن، این گوی در هنگام صدا دادن، مرتعش نیز می شود. طوری طنین دارد که به شدت سگ خانه را کلافه کرده است.

به زودی خانواده بتر متوجه شدند که این گوی خواص دیگری نیز دارد. مثلا وقتی آن را روی زمین غلط می دادند جهت عوض می کرد و معمولا به سمت کسی که او را پرتاب نموده بود برمی گشت. به نظر می رسید که انرژی خودش را از خورشید می گیرد چون در روزهای روشن تر، فعال تر می شد و همچنین چیزی یا کسی او را کنترل می کند و انگار در داخل آن موتوری قرار دارد. به طور کلی قوانین جاذبه را نادیده می گرفت و از میز بالا می رفت.

خانواده بتز

رسانه ها به شدت به این ماجرا علاقمند شدند به طوری که نیویورک تایمز و لندن دیلی، خبرنگاران خود را برای بررسی به آنجا فرستادند تا اعجاز این گوی را ببینند. اما خانواده بتز زیاد اجاز نمی دادند که به شی نزدیک شوند.

خلاصه این که این شی توسط دانشمندان و متخصصان و حتی نیروی دریایی هم بررسی شد و متوجه شدند که جنسش از استیل ضد زنگ است و عکسبرداری X-Ray از آن انجام دادند و مشخص شد که داخلش خالی است با یک پوسته دو اینچی. اما ماهیت واقعی این جسم مشخص نشد. آنرا به مالک اصلی یعنی خانواده بتز برگرداندند و برخی از یوفولوژیست ها نیز آن را بررسی کردند. اما باز هم نتیجه ای حاصل نشد.

برخی ادعا کردند که شاید ماهواده اسپوتنیک و یا چیزی شبیه به آن مربوط به روس ها باشد. اما رفتار این شی را توجیه نمی کرد. از آن زمان به بعد دیگری خبری از این شی نشد و سرنوشت آن مانند یک راز باقی ماند و کسی نتوانست توضیحی برای آن پیدا کند.

بعدها عده ای تلاش کردند تا با خانواده بتز تماس بگیرند و در مورد گوی تحقیق کنند؛ اما چون سالها از آن زمان گذشته بود، اعضای خانواده، آنها را به یکدیگر پاس دادند و تلاششان بی نتیجه ماند.

مطالب مرتبط

2 دیدگاه‌

 1. JavadEmpire CR7 گفت:

  بله…امکانش هست ک این گوی از آینده اومده باشه

  کلا همه چی ب سفر در زمان ربط داره

  من طبق تحقیقاتی ک انجام دادم و کسانی و ک ادعا داشتن در زمان سفر کردند میگفتن ک ماشین زمان تو سال 2028 یعنی 7 سال دیگه ب طور رسمی عرضه میشه

  حالا ببینیم واقعیه یا نه🔥☁

  با تشکر از عوامل سایت🙏👏👌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *