آنه لیز میشل اولین دختر تسخیر شده

باید بدانید که جدا از عروسک و خانه، جانداران هم توسط ارواح خبیث تسخیر می شوند که پرونده آنه لیز میشل، اولین پرونده ای است که با عنوان تسخیر شدن توسط یک روح به ضبط رسیده؛ شاید نمونه های دیگری هم قبل از آنه لیز موجود بوده باشند ولی خب خبرشان به جایی نرسیده. از عروسکهای تسخیر شده که برایتان نگونیم که ماشالله فراوان پیدا میشود. مثلا عروسک شیطانی آنابل.

در ادامه با ما همراه باشید تا کامل این پرونده را با هم بررسی کنیم و ببینیم که قضیه از چه قرار است!

 

آنه لیز میشل

آنه لیز میشل متولد سال 1952 و فوت شده در سال 1976 است. دختری که بسیاری از افراد پذیرفتند که او توسط شیاطین تسخیر شده بود.

در سال 1968 زمانی که او تنها 17 سال سن داشت و در دبیرستان مشغول به تحصیل بود اولین تشنج خودش را تجربه کرد و پس از آن در سال 1969 او مورد اولین حمله صرع قرار گرفت. سپس آنه لیز تحت نظر یک متخصص مغز و اعصاب قرار گرفت و این پزشک تشخیص داد که او از بیماری صرع همراه با تشنج رنج می برد.

به زودی مشکلات آنه لیز آغاز شد؛ به طوریکه او اعلام می کرد اشیاء و اجسام اطرافش حرکت می کنند. او حتی اعلام کرد که صداهایی را می شنود که به او می گویند: “تو نفرین شده هستی”

در سال 1973 اعلام شد که او از افسردگی رنج می برد و دو سال بعد عده ای اطمینان پیدا کردند که روح او تسخیر شده است و به همین جهت والدین او از ادامه درمان پزشکی صرف نظر کردند و از راه جن گیری برای درمان بهره بردند.

همچنین بخوانید: معرفی جعبه دیبوک تسخیره شده توسط شیطان + عکس 

آنه لیز میشل تسخیر می شود

علائم آنه لیز مانند افرادی بود که از اسکیزوفرنی رنج می برند اما آنها به درمان پاسخ مثبت می دادند. اما در مورد او قضیه فرق می کرد.

برای خواندن ضربه بزنید
آبالام کیست؟ شیطان یا اهریمن یا خدا؟

اولین بار یک زن مسن تشخیص داد که آنه لیز توسط شیاطین تسخیر شده است. او متوجه شد که آنه لیز از تصویر عیسی مسیح دوری می کند و از نوشیدن آب مقدس فرار می کند. او همچنین اعلام کرد که بوی بدی از بدن آنه لیز حس می شود.

یک جن گیر به ملاقات او آمد و متوجه شد که موضوع حقیقت دارد و او تسخیر شده است و به همین جهت برای مراسم جن گیری از اسقف اجازه خواست و پس از چندین بار درخواست، در نهایت اجازه به وی داده شد. جلسات جن گیری چندین بار صورت گرفت اما دو کشیشی که برای این کار آمده بودند نتوانستند این کار را انجام دهند.

او کارهای عجیب بسیاری انجام می داد و به خوردن مگس و عنکبوت عادت کرده بود و حتی ادرار خودش را می خورد. او کارهای عجیب دیگری نیز انجام می داد. برای مثال او یکبار به حالت سینه خیز به زیر یک میز رفت و به مدت دو روز مانند یک سگ واق واق می کرد و یا اغلب ساعات جیغ می کشید و این کارها برای او عادی شده بود. هنگامی که بدن او تسخیر شد، به شدت ضعیف شد و نمی توانست غذا بخورد.

آنه لیز میشل

مراسم جن گیری او به مدت 10 ماه ادامه داشت اما نتیجه ای در پی نداشت و او روز به روز ضعیف و ضعیف تر شد.

در سال 1978 تقریبا بعد از گذشت دو سال از مرگ وی، والدینش تصمیم گرفتند تا نبش قبر بکنند و تابوت او را تغییر دهند. بعدها مشخص شد که علت این کار پیغامی بوده که از یک راهبه دریافت کرده بودند مبنی بر اینکه او احساس می کند که جسد آنه لیز سالم مانده است. اما پس از نبش قبر مشخص شد که جسد او فاسد شده است و هیچ گاه اجازه پخش تصاویر جسد وی صادر نشد.

برای خواندن ضربه بزنید
در خانه وحشت امیتی ویل چه گذشت؟

آنه لیز قبل از مرگ و لحظات پایانی عمرش صحبت کرد و از کشیش خواست تا برایش طلب آمرزش کند. او در مورد گناهان جوانان و کشیشان کلیسای مدرن مطالبی را عنوان کرد. آنه لیز و سه خواهرش مانند پدرش انسان های معتقدی بودند و مذهب کاتولیک را داشتند.

در مورد مرگ آنه لیز چهار نفر محکوم شدند. پدر و مادر او و همچنین دو کشیشی که برای مراسم جن گیری تلاش می کردند. گویا آنها به 6 ماه حبس محکوم شدند چرا که در نگه داری از یک بیمار کوتاهی کرده بودند.

مطالب مرتبط

5 دیدگاه‌

 1. JavadEmpire CR7 گفت:

  چقدر ترسناک…

  مثل همیشه سایتتون فعال و عالیه?
  همینجوری ادامه بدین???

 2. ♡Ava☆ گفت:

  سایتتون بی نظیره و البته ترسناک که دیگه هیچ?من میترسم?

 3. N گفت:

  عنکبوت و مگس و ادرار علتش گشنگی دادن پدر و مادرش به او بوده. اونها باور نداشتن دخترشون اسکیزوفرنی داره و فکر میکردن شخص پلیدی شده چون شیطان در او هلول کرده. بنابراین بهش گشنگی میدادن. برای همین هم محکوم شدن. حقشون هم مرگ بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.