داستان چاه شیطان

سلام خدمت کاربران سایت تن تاپ. در این پست در مورد چاهی عجیب صحبت می کنیم به نام چاه شیطان. برای بررسی این مکان ترسناک با ما همراه باشید.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی تن تاپ کلیک کنید

 

جایی در مناطق وحشی ایالت واشنگتن، پدیده ای نامتعارف و عجیب جغرافیایی وجود دارد که ساکنین آن را دریچه ای به دنیای دیگر می دانند. هرچند چاه شیطان سالها و یا شاید قرنهاست که مورد توجه مردمان آن منطقه قرار گرفته، اما تنها از سال 1997 بود که یک ایستگاه رادیویی با مِل واترز صاحب زمین مصاحبه کرد و آن را به مردم کشورش شناساند.

چاه شیطان

عکسی از چاه شیطان در ملک واترز

مل واترز ادعا می کند که صاحب یک زمین غیرعادی است که در نزدیکی ماناستاش ریچ در واشنگتن قرار دارد. البته این زمین به خودی خود چیز عجیبی نیست. اما چاهی در آن زمین وجود دارد که مردم آن را عجیب و اسرارآمیز می دانند.

سالهاست که ساکنین این منطقه از زمینی سخن می گویند که چاهی در داخل آن وجود دارد که ظاهرا انتها ندارد. چاله ای مرموز که حاله ای از احساس خطر و راز در اطراف آن موج می زند.

همچنین بخوانید: 5 تا از رازهای شیطان 

دیواره چاه تا عمق 15 فوتی آجری است ولی بقیه آن خاکی است. مردم این منطقه نسل اندر نسل این چاه را می شناختند و از آن به عنوان زباله دانی استفاده می کردند و از یخچال کهنه تا تلویزیون خراب و لاستیک پنچر را در آن می انداختند. اما هیچ یک از کسانی که چیزی در داخل چاه می انداختند، صدای افتادن آن شی به کف چاه را نشنیدند. همین موضوع باعث شد که مردم نام چاه شیطان را بر آن بگذارند و آن را چاهی بی انتها بدانند که مستقیم به جهنم راه دارد. بعضی ها هم معتقد بودند که چاه شیطان در حقیقت دریچه ورود و خروج موجودات فضایی است.

حدود سال 1993 مل واترز و همسرش این زمین را خریدند و کمی بعد آن چاه را کشف کردند. آنها هم مانند مردم دیگر از آن به عنوان زباله دانی استفاده می کردند و حتی ساکنین دیگر هم زباله ها و لاشه حیوانات خود را در آن می انداختند.

چند سال گذشت و کم کم آقای واترز به این فکر افتاد که چرا چاه پر نمی شود. در تابستان سال 1996 واترز تصمیم گرفت تا عمق چاه را اندازه گیری کند. او که یک ماهیگیر کارکشته بود یک قلاب ماهیگیری با نخ بسیار بلند داشت؛ یک روز به دهانه چاه رفت، یک وزنه به سر قلاب آویخت و آن را به داخل چاه هدایت کرد. وقتی نخ هر قرقره تمام می شد، قراره جدیدی به انتهای آن گره می زد و به کار خود ادامه می داد. اما قرقره ها تمام شد و نخ قلاب به انتهاب چاه نرسید.

به محاسبه واترز او 18 قرقره 5 هزار فوتی را به هم وصل کرده بود. بنابراین او نتیجه گرفت که عمق چاه بیشتر از 80 هزار فوت می باشد. در آن وقت بود که واترز متوجه شد که چاه درون ملکش نه تنها عجیب بلکه دلهره آور است. اولین چیزی که توجه واترز را جلب کرد آن بود که هر وقت درون چاه فریاد می زد پژواک صدایش یا نمی شنید. بعدها دریافت هر وقت که می خواهد به چاه نزدیک شود، سگ شکاری اش چنگالش را در زمین فرو می کند تا نگذارد واترز او را به آن طرف بکشاند.

یکی از دوستان واترز می گویند وقتی سگ نگهبانش مرد، لاشه آن را در داخل چاه شیطان انداخت؛ این مرد قسم می خورد که سگ مدتی بعد به سوی او بازگشت. همان سگ با همان شکل و قیاقه و با همان قلاده که خودش یک قطعه فلز کوچک به آن وصل کرده بود.

این داستان آن چنان واترز را تحت تاثیر قرار داد که در وصیت نامه جدیدش نوشت که بعد از مرگ جسدش را در داخل چاه شیطان بیندازند. طولی نکشید که واترز و چاه درون ملکش به شهرت کشوری رسیدند و گروه های مختلف فراطبیعی به بررسی آن پرداختند ولی هیچ یک نتوانستند دریابند که چاه شیطان واقعا چیست و عمق آن چقدر است. آیا طبق عقیده مردم محل این چاه بی انتهاست؟

نکته ای که آنها هم مثل مردم آن را درک کردند آن بودند که در کنار چاه، همه احساسی مرموز ترس و دلهره را داشتند. احساسی که دلیلی برای آن پیدا نشد. قدم بعدی ورود سربازان ارتش آمریکا به ملک واترز بود. آنها آنقدر با دقت در حال بررسی منطقه بودند که حتی به واترز اجازه ورود به ملک شخصی اش را ندادند.

از همان زمان دیگر نامی از واترز در رسانه ها برده نشد ولی در 28 ژوئن سال 2011 نامه ای از واترز به صورت آنلاین منتشر گردید که تاکید می کرد تمام حرفاش در مورد چاه شیطان و اتفاقات آن عین حقیقت بوده است ولی دولت آمریکا دوست نداشت که حرفی از آن زده شود.

دلیل دخالت ارتش آمریکا برای کشف یک چاه چه چیزی می تواند باشد؟ آیا واقعا ارتش آمریکا چیزی پیدا کرده که نباید مردم عادی در مورد آن اطلاعاتی داشته باشند؟ آیا این چاه ربطی به موجودات فضایی دارد؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *