ملاقات بتی و بارنی با موجودات فضایی

بتی و بارنی هیل

 

برای عضویت در کانال تلگرامی تن تاپ کلیک کنید

 

ماجرای مربوط به ربوده شدن این زن و شوهر به 19 سپتامبر سال 1961 برمی گردد. بتی و بارنی هیل در سال 2 صبح با اتومبیل خود در حال حرکت به سمت منزل بودند که به دفعات نوری عجیب را در آسمان بالای سر خود مشاهده کردند و ماشین خود را برای مشاهده آن شی عجیب، چند بار متوقف نمودند.

ملاقات بتی و بارنی با موجودات فضایی

آخرین باری که آنها برای مشاهده این شی عجیب توقف کردند، بارنی هیل با دوربین چشمی به آن شی نگاه کرد. او موجوداتی که از پنجره آن دیده می شدند را نیز مشاهده کرد و وحشت زده به سمت اتومبیل دوید و از بتی خواست که سوار شود و شروع به رانندگی نمود.

ناگهان صدایی عجیب بر فراز سقف اتومیبل آنها شنیده می شود و هر دوی آنها دچار خواب آلودگی شدیدی می شوند. پس از آنکه هر دو آنها به هوش می آیند، خود را 35 مایل دورتر از محل رانندگی پیدا می کنند و با نگاه کردن به ساعت متوجه می شوند که دو ساعت را در خواب و بی خبری بوده اند.

روز بعد آنها گزارشی از آنچه که برای آنها اتفاق افتاده بود را برای مقامات مسئول در پایگاه پلیس ارائه دادند و سپس توسط مسئولین کمیته بررسی پدیده های هوایی، مورد بازجویی قرار گرفتند.

بعد از 10 روز از این واقعه، کابوس های شبانه به سمت بتی و بارنی هیل حمله ور شد که آنها را متوجه کرد که با یک روانشناس معروف به نام دکتر بنیامین سیمون تماس بگیرند. معالجات روان درمانی بر روی این دو نفر، به مدت سه ماه انجام گرفت. در جریان هیپنوتیزم که برای معالجه بر روی آنها انجام می شد، جزئیات بیشتری توسط بتی و بارنی هیل بیان شد که در هر دو مورد، اظهارات آنها با هم تطابق داشت.

همچنین بخوانید: نقاشی های مرموز در مورد بشقاب پرنده

هیپنوتیزم شدن بتی و بارنی هیل

آنها در جریان خواب مصنوعی اصرار داشتند که پس آنکه توسط موجودات فضایی به داخل سفینه برده شدند، آزمایشاتی بر روی آنها انجام شده است. همچنین در جریان خواب مصنوعی بتی هیل گفت که از رئیس آنها در مورد اینکه آنها از کجا می آیند پرسیده است.

نقشه موجودات فضایی

آنها در جواب به آنها تصویری سه بعدی از یک منظومه را نشان دادند که هر دو زن و شوهر در جریان هیپنوتیزم، تصویر آن را شبیه به هم رسم کردند.

این واقعه آنقدر مورد توجه ستاره شناسان و مراکز علمی جهان از جمله ناسا قرار گرفت که آنها به دنبال یافتن نشانه هایی از وجود این منظومه تلاش کردند. جالب اینجاست که هفت سال بعد، آن منظومه کشف و مورد تایید هم قرار گرفت

مطالب مرتبط

2 دیدگاه‌

 1. JavadEmpire CR7 گفت:

  سلام ب همگی
  این موجودات فضایی واقعین حتی دیشب تو خواب منم اومده بودن خخ 😂

  با تشکر از عوامل خوب سایت

  لطفا از موضوعات موجودات فضایی بیشتر قرار بدین

  سایتتون عالیه ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐👍👍👍😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *