پرونده هینترکایفک و مرگ وحشتناک اعضای خانه

آیا در خانه احساس امنیت می کنید؟ اما من پیشنهاد می کنم که همیشه قبل از ورود به خانه همه جا را چک کنید. در تاریخ حوادثی وجود دارد که خانه امن را تبدیل به مکانی مخوف و ترسناک کرده است. یکی از این حوادث هینترکایفک است؛ مکانی در مونیخ آلمان که درگیر یکی از عجیب ترین و وحشتناک ترین اتفاقات قرن بیستم شد. پرونده ای که تا به امروز باز است اما همه از حل کردن آن ناامید شدند. مدارک موجود در این پرونده به حدی عجیب است که هیچ شخصی تا به امروز نتوانسته راه حلی اساسی برای آن پیدا کند. برای بررسی حادثه هینترکایفک با ما همراه باشید.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی تن تاپ کلیک کنید

 

پرونده هینترکایفک:

در سال 1922 در هفتاد کیلومتری شهر مونیخ آلمان و در روستای اینگوستاد، اتفاقی افتاد که تا به امروز یک راز باقی مانده است. این پرونده یکی از عجیب ترین پرونده های جنایی تاریخ اروپا به شمار می رود. چند روز قبل از این اتفاق اندرس گروبر که صاحب مزرعه هینترکایفک بود، در مورد مشاهده ردپایی صحبت کرد که از جنگل تا مزرعه و روستا می آمد اما اثری از بازگشت آن نبود.

خانه هینترکایفک

همچنین خود او و همسرش گزارشی از شنیدن صداهایی عجیب به پلیس ارائه داده بودند. این صداها که در اتاق زیر شیروانی به گوش می رسید، به شدت باعث وحشت آنها شده بود. هر چند نه پلیس و نه خود آنها چیزی در اتاق زیرشیروانی پیدا نکردند. فردای گزارش این مطلب، کلید خانه آنها گم شد و دقیقا بر روی صندلی گروبر که بیرون روی زمین بود، روزنامه ای بسیار عجیب و غیرعادی پیدا شد.

خدمتکار خانه هینترکایفک

اما شاید عجیب ترین نکته مربوط به خدمتکار آنها باشد. او که به مدت سه هفته در آنجا کار کرده بود، پس از این مدت با اصرار زیاد مبنی بر اینکه این خانه نفرین شده است و او نمی تواند در آنجا بماند، استعفا داد. او به گروبر گفته بود که شبها چیزی در خانه حرکت می کند.

دو هفته پس از رفتن این خدمتکار، شخص جدیدی به نام ماریا بومگاتنر به عنوان خدمتکار جدید به خانه آمد. اما فردای همان روز، حادثه ای بسیار هولناک و وحشتناک رخ داد.

خانواده گروبر

اعضای این خانواده به ترتیب با نام های آندریا اسکروبر (63 ساله)، همسرش کازیلیا (63 ساله)، دختر بیوه آنها ویکتوریا (35 ساله) و دو فرزندش کازیلیا و جوزف به ترتیب 7 و 2 ساله و خدمتکار خانه ماریا، 44 ساله، همگی این افراد یکی پس از دیگری در انبار کاه خانه، توسط یک کلنگ دو سر به فجیع ترین شکل ممکن به قتل رسیدند.

همچنین بخوانید: داستان واقعی عروسک شیطانی آنابل 

جنازه خانواده گروبر

پلیس پس از تحقیق عنوان کرد که ابتدا جوزف 2 ساله به قتل رسیده است و سپس پرستار و بقیه. به علت دودی که از دودکش خانه بلند می شد، همسایه ها حداقل تا سه روز به ندیدن این خانواده شک نکرده بودند، اما پس از سه روز با دیدن این صحنه مخوف، پلیس را در جریان گذاشتند.

کاراگاه جورج رینگربر از اداره پلیس مونیخ، مسئول بررسی این پرونده شد. در طول 6 ماه بیش از 100 فرد مشکوک مورد بازرسی قرار گرفتند اما هیچ سرنخی به دست نیامد. آخرین بررسی پلیس به سال 1986 برمیگردد که مردی 71 ساله بازجویی شد اما هیچ چیز خاصی حاصل نشد.

در سال 2007 آکادمی پلیس مونیخ یک بار دیگر و با علم مدرن مسئول بررسی این پرونده شد. در گزارش این بررسی آمده است که غیرممکن است بعد از این همه سال بتوانیم پرنده را حل کنیم، خصوصا که در گذشته روش بررسی و طبقه بندی مدارک متفاوت بوده و بسیاری از چیزهای مهم که باید باشد وجود ندارد.

نکته بسیار عجیب این پرونده روزنامه است. روزنامه ای که آندریا اسکروبر یافته بود، نامی نداشت و تاریخش به هفتاد سال قبل از آن حادثه بوده. همچنین سوال مهم دیگر این است که چرا آنها در کاهدان به قتل رسیدند؟

پلیس در نهایت هرگز به شخص خاصی مشکوک نشد؛ امکان دزدی نیز به طور کلی رد شد، چرا که مقدار زیادی پول در خانه بود که حتی به آنها دست هم نزده بودند. اما نکته عجیب تر این است که هر کسی که این کار را انجام داده از غذای خانه می خورده. به نظر می رسد حداقل در دو روز آخر، قبل از رسیدن پلیس، کسی از غذای خانه مصرف می کرده است.

بررسی جسدها نشان می دهد که علت اصلی مرگ آنها برخورد کلنگ به سر و جمجمه بوده. هرچند کازیلیای جوان حداقل چند ساعت زنده بوده و بدن مجروحش کنار مادرش قرار داشته و او می توانسته قاتل را دیده باشد اما به شکلی عجیب، از وحشت دچار سکته قلبی شده بود. در مراسم تدفین آنها بیش از 15 هزار نفر شرکت کرده بودند و این حادثه در آلمان و اروپا سر و صدای زیادی ایجاد کرد.

در نهایت مزرعه هینترکایفک، سال بعد از این اتفاق به طور کامل نابود شد. ردپایی که به داخل خانه و مزرعه آمده ولی برنگشته!  صداهایی که از داخل شیروانی شنیده می شده اما کسی آنجا نبوده! غذاهایی که به مدت دو روز پس از اتفاق خورده شدند! ترسی که باعث سکته قلبی دختر هفت ساله شده! تمامی این شواهد و بسیاری دیگر می تواند نشان دهنده چه چیزی باشد؟ آیا این قتل عام ریشه ماورایی دارد؟

 

 

نظر شما در مورد این پرونده مرموز چیست؟ برای ما کامنت بزارید و تحلیل خودتان در مورد پرونده به بگید.

برای عضویت در کانال تلگرامی تن تاپ کلیک کنید.

مطالب مرتبط

3 دیدگاه‌

  1. عرشیا گفت:

    ممکنه يکي از همسايگان محلي انها بوده باشه!!!!

  2. شهرنوش گفت:

    قضیه ن*ام*وسی بوده یحتمل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *