انسان هایی با قدرت ماورایی که برای آمریکا کار میکنند

از سال 1978 تا سال 1995 آژانس مرکزی CIA ایالت متحده آمریکا، یک برنامه سری را با عنوان استار گیت به انجام رساند. هدف این برنامه سازماندهی ارتشی از افراد دارای قدرت فوق طبیعی بود که آنها را جنجگویان فرازمینی نامیده بودند. افرادی با قدرت های ماورالطبیعی و فرا انسانی که میتوانستند از تواناییهای خارق العاده خود، برای پی بردن به آنچه که در درون پایگاه های دشمن میگذشت، دستکاری دنیای فیزیکی و دیدن آینده استفاده کنند.

این افراد فقط یک مشت انسان خائن و دیوانه با حرکات عجیب و نبودند و دولت ایالت متحده میلیون ها دلار برای سازماندهی انها و پی بردن به رازهایشان هزینه کرد.

آنها از روشهایی موشکافانه و دقیق علمی برای واقعی و یا دروغین بودن این قابلیت ها استفاده میکردند و بعد از اطمینان از واقعی بودن آنها، این افراد را در صدها عملیات شرکت میدادند. اگر چه درک این موضوع کمی سخت به نظر میرسد اما بسیاری از گزارش ها این برنامه سری را موفقیت آمیز دانسته اند.

سازمان CIA حدود 20 سال را با این افراد کار کرد و نتایج آن چنان با موفقیت همراه بوده که باعث شده در تمامی این سالها، این برنامه همچنان پایدار بماند. در ادامه با ما همراه باشید تا انسان هایی با قدرت ماورالطبیعی که برای آمریکا کار میکنند را با هم مرور کنیم.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک کنید

 

1. جنگجویان فرازمینی که از راه دور محتوای اسناد سری را می دیدند

اسناد محرمانه

بیشترین استفاده از این افراد مربوط به دیدن از راه دور بود. به عبارتی دیگر از این افراد خواسته میشد که از نیروی خود برای دیدن آنچه که در داخل پاکت های مهر و موم شده و تشریح آنچه که می دیدند استفاده کنند و در کمال ناباوری، پاسخ های این افراد کاملا دقیق و درست بودند.

این انسان های فرازمینی کارهای خارق العاده دیگری نیز انجام میدادند. سازمان CIA موفق شد یک پیام را در فاصله دور برای یکی از افراد روی کاغذ بنویسد و آن فرد که در ساختمان دیگری حضور داشت و در کمال تعجب توانست پیام را مو به مو بخواند؛ بدون آنکه پیام به دست وی برسد.

در یک آزمایش دیگر، یک سیستم کامیپوتری در یک اتاق بسته و تحت نظارت قرار داشت که به صورت تصادفی رشته ای از اعداد باینری صفر و یک را تولید میکرد و در کمال ناباوری افرادی که تحت آزمایش قرار داشتند، بدون دسترسی به آن اتاق و کامپیوتر موجود در آن، توانستند به طور دقیق این رشته باینری را تقلید کنند.

حتی یک از این افراد میتوانست از راه دور به اسناد سری موجود در سازمان CIA را بخواند. این افراد مشخصات ساختمانی که اسناد در آن نگهداری میشدند را با دقت خاصی بیان میکردند و حتی رنگ پوشه اسناد و موضوع آنها، تعداد صفحات و تعداد افرادی که آنها را میخواندن را با دقت تشریح میکردند.

توصیفات آنها در این مورد به طور خارق العاده ای دقیق و درست بودند. حتی یکی از این افراد، اطلاعات کاملی در مورد تیمی از کارگران که در ساختمان مشغول به کار بودند را ارائه داد.

برای خواندن ضربه بزنید
معرفی بمب افکن بی 2

بعد از این آزمایشها، سازمان CIA به این نتیجه رسید که دیدن از راه دور یک پدیده واقعی است و از این افراد برای سردرآوردن از اسناد محرمانه کشورهای رقیب استفاده کردند.

همچنین بخوانید: 9 تا از خطرناک ترین مامورهای مخفی 

 

2. جنگجوی فراانسانی که تاریخچه مریخ را بیان میکرد

تاریخچه مریخ

در سال 1984 سازمان CIA دست به آزمایشی زد که افراد شیادی که ادعاهای غیر واقعی داشتند را شناسایی میکرد. در این آزمایش از فردی خواسته شد که از راه دور مکانی که روی یک کارت نوشته شده است تشریح کنند. افراد ترتیب دهنده این آزمایش به جای اینکه از مکان های زمینی استفاده کنند، عبارت کره مریخ یک میلیون سال قبل از میلاد مسیح را روی کارت نوشته بودند.

آنها در واقع خود را آماده کرده بودند که شخص مورد نظر جزئیاتی از ساختمانها و درختان را توصیف کند و او را مورد تمسخر قرار دهند. اما وی شروع کرد به توصیف اشکالی با ساختار مخروطی، ستون هایی هرمی شکل، صخره هایی با سطوح ناهموار و خشن، و افتابی غیرمعمول.

کوه هایی که وی توصیف میکرد رنگ زرد متمایل به اخرایی داشته و شخص به وضوح در تشخیص رنگ آنها دچار مشکل شده بود. وی در این مورد چنین میگفت:

” زرد اخرایی. اندازه ی آنها بسیار غیرطبیعی است. خیلی بزرگ است. همه چیز خیلی بزرگ است.”

وقتی از وی خواسته شد تا از آن هم عقب تر برود، وی موجوداتی لاغر و بزرگ را توصیف کرد که لباس های عجیبی به تن داشتند. سپس آنها را تا درون مکانی که مانند یک قایق بزرگ بود تعقیب کرد که پوشیده شده بود از دیوار های بسیار گرد و ساخته شده از فلز درخشان.

او در ادامه میگوید که آنها دارند میمیرند. آنها به دنبال راهی برای نجات میگردند اما آنرا پیدا نمیکنند. محیط زندگی آنها رو به خرابی گذاشته بود و آنها افرادی را مامور کرده بودند که مکان جدیدی برای زندگی پیدا کنند و تنها کاری که میتوانستند بکنند این بود که منتظر باشند تا افرادشان از ماموریت برگردند.

جنگجوی فرازمینی در نهایت در حالیکه از چیزی که میدید به شدت تعجب کرده بود گفت:

” خدای من! خیلی سخت است. همه چیز مربوط به فضاست. همه چیز برایم مانند عکسهایی از فضاست.”

 

3. جنگجویان فرازمینی که به نیروهای پلیس در حل پرونده های جنایی کمک میکردند

صحنه جرم

وقتی که ماموران پلیس شروع به مشورت کردن با این جنگجویان فرازمینی برای حل معماهای جنایی کردند، سازمان CIA نیز به این حوزه علاقه مند شد و در حالی که بسیاری از افراد، این پلیس ها را مسخره میکردند، سازمان CIA این موضوع را با علاقه دنبال کرد.

این کار روش های جدیدی را برای انجام آزمایش هایشان در اختیار آنها قرار میداد. محققان سازمان CIA این پلیسها را احضار کرده و آزمایشاتی را بر مبنای تحقیقات جنایی آنها ترتیب دادند. در هشت مورد از یازده پرونده ای که از جنگجویان فرازمینی کمک گرفته شده بود، اطلاعات این فراد در حل این پرونده ها نقش موثری داشت. در سه مورد نیز این افراد توانسته بودند تا اجساد قربانیان را پیدا کنند.

برای خواندن ضربه بزنید
با حقایق زندگی در زیردریایی آشنا شوید

محققات سازمان CIA یک سری دستورالعمل ها را بر اساس آن چیزی که پلیس در اخیتار آنها قرار داده بود، در مورد نحوه کمک گرفتن از این جنگجویان فرازمینی تهیه نمود. آنها گفته بودند که توصیفات این افراد معمولا کلی بوده و نیاز به تفسیر داشتند. با این وجود تاکید کرده بودند که باید از قابلیت های این افراد استفاده شود.

همچنین محققان در این دستورالعمل، اعلام کرده بودند که بعد از مشخص کردن یک سر نخ و تصمیم برای دنبال کردن آن و یا در صورت نیاز به پیدا کردن یک شخص گمشده، باید با این افراد تماس گرفت.

 

4. سازمان CIA از این افراد خارق العاده در بحران های گروگانگیری بزرگ استفاده میکرد

سربازان آمریکایی

از این جنگجویان فرازمینی در عملیاتهای واقعی نیز استفاده میشد. تا سال 1983 سازمان CIA بیش از 700 عملیات را به کمک این افراد به انجام رسانده بود و بر اساس گزارش ها و اطلاعات اراده شده توسط این افراد، در 85 درصد موارد دقیق بوده است. بدین ترتیب این افراد از تمامی ابزارهای جمع آوری اطلاعات که CIA در اختیار داشت، کارآمدتر و دقیق تر بودند.

وقتی که سرهنگ ویلیام آر هیگینز در لبنان ربوده شد، این افراد توانست اطلاعات دقیقی در مورد محل نگهداری او و مشخصات آن ساختمان که در شهر قرار داشت را در اختیار مسئولین مافوق خود قرار دهند.

حتی قبل از اینکه ماموران CIA بتوانند گروگان را پیدا کنند، این افراد توانسته بودند اطلاعات دقیقی در مورد تحرکات گروگانگیرها اطلاع دهند.

اما سازمان CIA به اطلاعات آنها اعتماد نکرد. درنتیجه سرهنگ هیگینز توسط گروگانگیرها به قتل رسید و وقتی که ماموران CIA جنازه او را پیدا کردند دریافتند که اطلاعات جنگجویان فرازمینی در مورد محل نگهداری او کاملا درست بوده است.

 

5. آزمایش هایی در حوزه حرکت دادن اجسام از راه دور

حرکت دادن اجسام

سازمان CIA به دیدن از راه دور بسنده نکرد و علاقه خود به حوزه حرکت دادن اجسام از راه دور را نیز نشان داد. اگرچه اطلاعات کمی در مورد این آزمایشات وجود دارد، اما به نظر میرسد که آنها پیشرفت های قابل توجهی در این حوزه کرده بودند.

سازمان CIA آزمایشات گسترده ای را بر روی تواناهایی های یک جادوگر به نام یوری گلر انجام داد. در یکی از این آزمایشات عجیب، گلر موفق شد تا یک تکه فلز را از راه دور، ده درجه خم کند.

اما گلر تنها کسی نبود که سازمان CIA به سراغ او رفت. یک پسر 13 ساله به نام استفان نیز در این زمینه مورد بررسی قرار گرفت. استفان نیز مانند گلر میتوانست با نیروی ذهن خود، قطعات فلزی را خم کند و محققان CIA نیز نحوه خم شدن و دلیل آن را مورد بررسی قرار دادند.

در یک آزمایش دیگر آنها متوجه شدند که فردی دیگر به نام ژان پیر ژرارد میتواند بدون دست زدن و حتی بدون خم کردن یک تکه فلز، ضخامت آن را تغییر دهد.

برای خواندن ضربه بزنید
جنگنده اف 35 را بیشتر بشناسید + عکس

 

6. قدرت های ماورالطبیعی و فرا انسانی ژانگ بائو شنگ

ژانگ بائو شنگ

زمانی که مسئولان سازمان CIA دریافتند که مردی چینی به نام ژانگ بائو شنگ قدرت های خارق العاده ای دارد، به این موضوع علاقه مند شدند.

وی ادعا کرده بود که توانایی عبور دادن اشیاء از دیوار بدون خراب کردن آن را دارد. ژانگ هم در آمریکا و هم در چین مورد آزمایش قرار گرفت و حتی از او فیلم گرفته شد.

در یک آزمایش دیگر، محققان تعدادی قرص را در داخل یک بطری گذاشته و درب آنرا کاملا بسته و مهر و موم کردند. سپس از ژانگ خواسته شد که قرص ها را دربیاورد. وی شروع به خیره شدن به بطری کرد و همزمان قرص ها به جنب و جوش درآمدند. به طوریکه به دو نیم تقسیم شدند. سپس بدون اینکه بطری و درب آن صدمه ای ببیند و یا مهر و موم آن خراب شود، قرص ها از داخل آن خارج شدند.

آنها با استفاده از دوربینی با قدرت فیلمبرداری 400 فریم در ثانیه از این آزمایش فیلمبرداری کرده بودند. وقتی که فیلم را به صورت آهسته تماشا کردند دیدند که در کسری از ثانیه یکی از قرص ها در نیمه راه عبور از دیواره بطری دیده میشود و در نهایت از شیشه بطری خارج میشود بدون آنکه باعث ترک خوردن و یا شکستگی آن گردد.

در گزارش سازمان CIA در این مورد چنین آمده است:

” بعد از این آزمایشات عجیب، ساختار میکروسکوپی و خصوصیات آن اشیاء، هیچ تغییر قابل مشاهده ای را نشان نمیداد. این آزمایش نشان داد که ژان بائو شنگ توانایی های فرا انسانی دارد.”

همچنین بخوانید: 9 تا از بهترین سازمان های جاسوسی + عکس 

 

7. جنگجویان فرازمینی سازمان CIA آینده را نیز پیش بینی میکردند

سربازان آمریکایی

جنگجویان فرازمینی تنها به اتفاقاتی که در آن زمان به وقوع می پیوست توجه نمیکردند و برخی از انها میتوانستند بگویند که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد و سازمان CIA نیز معمولا از این افراد در انجام عملیات نظامی استفاده میکرد.

این افراد در یک مکان خاص حاضر شده و اتفاقات فردا را پیش بینی میکردند و سپس اظهارات آنها با اتفاقاتی که در روز بعد رخ میداد مقایسه میشد. بسیاری از این آزمایشات هنوز هم از طبقه بندی سری خارج نشدند اما در یکی از اسنادی که منتشر شده است یکی از این افراد ادعا میکند که افراد مذکور در حال انتقال اشیائی استوانه ای شکل به یک پایگاه سری هستند و آنها را استتار میکنند.

توصیف او از پایگاه مورد نظر با عبارت پیشگویی بسیار دقیق تایید شده است. در حالیکه اظهارات او در مورد اشیاء مخروطی شکل تایید نشده اند اما با عنوان پذیرفتنی از آنها یاد شده است.

سازمان CIA از این افراد در عملیات طوفان صحرا (جنگ خلیج فارس) استفاده کرد. در این عملیات جنگجویان فرازمینی به درستی زمان شروع حملات هوایی و حتی زمان بارش باران را پیشگویی کرده بودند. آنها حتی حمله عراق به کویت و تهدید عربستان را 15 روز قبل از وقوع آن پیش بینی میکردند.

مطالب مرتبط

2 دیدگاه‌

  1. JavadEmpire CR7 گفت:

    واقعا عجیب و جالب بود…

    با تشکر از عوامل سایت و تلگرامتون
    پست هایی ک میگذارین واقعا عالیه??

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.