قتل های ترسناک و وحشتناک دکتر شیطانی – قسمت اول

با سلام خدمت کاربران سایت تن تاپ. در این پست حقایق وحشتناکی رو بررسی میکنیم از فردی به نام مارسل پتیوت که در زمان جنگ جهانی دوم در فرانسه به شغل پزشکی مشغول بوده است و در تاریخ به دکتر شیطانی معروف است. در ادامه با ما همراه باشید.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک کنید

 

هر چند تعداد واقعی قتل هایی که مارسل پتیوت انجام داده مشخص نشده اما گفته میشود که احتمالا او بیش از 160 قتل انجام داده است. از مارسل آندره فیلیکس پتیوت به عنوان یکی از مهمترین مردان در زمان جنگ جهانی دوم و هنگامی که نازی ها پاریس را اشغال کرده بودند یاد میشود. او پزشکی فرانسوی الاصل است که خدمات ارزان و مراقبتهای پزشکی رایگان در طول سالهای قبل و در زمان جنگ جهانی دوم به فقرا ارائه میداد.

این جنایتکار ادعا میکرد که رئیس نیروهای مقاومت فرانسه در زمان اشغال توسط نازی ها بوده و تلاش های او باعث نجات جان بسیاری از مردمی که توسط نازی مورد آزار و اذیت قرار گرفته بوده اند، شده است.

او ادعا داشت که موفق شده بیش از 3000 نفر را فراری دهد ولی به طور اسرارآمیزی طی جنگ و فقر بیشتر مردم، توانست خانه بزرگی در محله تقریبا ثروتمند پاریس بخرد؛ ولی ناگهان با پیدا شدن تعداد زیادی جسد انسان در این خانه، راز دکتر مرموز  آشکار شد. رازی که وحشت مردمان پاریس را برانگیخت و باعث شد تا او به القابی نظیر دکتر شیطانی، قصاب پاریس و گرگینه پاریس معروف شود.

مارسل پتیوت در دادگاه

روز 11 مارس 1944 بالاخره همسایه دکتر مارسل پتیوت به خاطر بوی بد و زننده ای که از خانه دکتر به مشام میرسید و همچنین به دلیل دود سیاه و غلیظی که از دودکش خانه بیرون میامد، به اداره پلیس رفت و شکایت کرد. همسایه به پلیس فرانسه گفت:

” بارها متوجه این بوی زننده و دود غلیظ از خانه دکتر پتیوت شده است. از زمانی که پاریس توسط نازی ها اشغال شد، افراد زیادی برای نجات زندگیشان به خانه دکتر میایند. دکتر این افراد را از راههای امنی از پاریس خارج میکند و به آمریکای جنوبی فراری میدهد. اما مسئله عجیب برای من این است که چرا همیشه از خانه ی او بوی زننده و دود غلیظی به مشام میرسد؟ من مدتهاست که صبر کردم، اما امروز آنقدر دود و بوی زننده زیاد بود که مجبور شدم به پلیس مراجعه کنم.”

او در ادامه گفت:

” دکتر پتیوت به من گفته بود که به خاطر انجام کاری برای یک ماه از شهر خارج میشود و همین مسئله باعث شد تا بیشتر به ماجرا مشکوک بشوم”

 

ماموران پلیس در قدم اول به آدرسی که دکتر پتیوت به همسایه اش داده بودند تا در مواقع ضروری با او تماسی بگیرد، تلگرافی فرستادند و از او خواستند تا برای حل مشکل خانه اش هر چه زودتر برگردد. اما شدت دود به حدی بود که پلیس ترسید و فکر کرد که شاید یکی از دریچه های شومینه داخل داخانه بسته شده و باعث آتش سوزی شده و به همین دلیل فورا برای خاموش کردن آتش، آتش نشانی را خبر کردند.

آتش نشان ها به زحمت وارد خانه مرموز شدند و به دنبال منبع دود، به زیرزمین خانه کشیده شدند. آنها در زیرزمین با حیرت یک اجاق گاز بزرگ پیدا کردند که به وسیله ذغال سنگ روشن شده بود. اما چیزی که توجه آنها را جلب کرده و باعث وحشت انها شد، تکه باقیمانه اجساد انسانها مانند استخوان ها و قسمت هایی از بدن انسان بود که با ذغال سنگ مخلوط شده بود.

این صحنه وحشتناک اصلا قابل باور نبود و باعث حیرت و وحشت همگان شد. با تمام این مدارک به دست آمده پلیس صبر کرد تا تلگرافش به دست مارسل پتیوت برسد و او برای جواب دادن به سوالات پلیس به خانه اش برگردد.

هنگامی که تلگراف به دست پتیوت رسید و او سراسیمه به پاریس بازگشت، با نیروهای پلیس مواجه شد. دکتر جنایتکار در جواب سوالات پلیس به آنها گفت که بقایای انسان های پیدا شده در زیرزمین خانه، متعلق به تعدادی نیروهای آلمانی و خائنین فرانسوی بوده و چون او رئیس گروه مقاومت فرانسه است، این افراد را شناسیایی کرده و به طریق به خانه اش کشانده  تا آنها را به مجازات اعمالشان برساند.

دلایلی که دکتر مارسل پتیوت برای پلیس عنوان کرد، اگرچه قانع کننده نبود اما کسی جرئت نداشت به رئیس نیروهای مقاومت فرانسه مشکوک شود. به همین دلیل او را آزاد کردند.

آزادی دکتر در حالی بود که تعدادی از مامورین پلیس که به ماجرا شک کرده بودند، همچنان به بازرسی خانه مرموز ادامه دادند و در کمال ناباوری تقریبا در همه جای خانه، آثاری از بقایای اجساد انسانها کشف شد. از همه وحشتناک تر اینکه در زیر راه پله هایی که به طبقه دوم و اتاق خواب ها میرسید، کیسه ای حاوی تعدادی از اندام های انسان پیدا شد. همچنین در پارکینگ گودالی پیدا شد که با آهک پر شده بود و در داخل آن چندین جنازه وجود داشت. مشابه این گودال در محوطه پشتی خانه نیز پیدا شد. در طبقه دوم خانه، پلیس یک اتاق شش ضلعی با عایق صوتی پیدا کرد که روی دیوارهایش قلاب های زیادی نصب شده بود و به نظر میرسید که قاتل دیوانه، قربانیانش را با زنجیر به این قلاب ها وصل میکرده و آنها را شکنجه میداده تا قربانیان در درد و رنج زیاد جانشان را از دست بدهند.

پلیس فراسنه بلافاصله بعد از این اکتشاف جدید از اینکه در اولین بازجویی اجازه داده بود تا دکتر آزاد شود پشیمان شد و فورا با یک تلگراف به تمام مراکز پلیس فرانسه اعلام کرد به دنبال یک دیوانه خطرناک به اسم مارسل پتیوت میگردد و به این ترتیب جستجو برای شناسایی و دستگیری این قاتل سریالی خطرناک آغاز شد.

 

پایان قسمت اول………………………..

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *