چگونه جن ما را تسخیر می کند؟

با سلام خدمت کاربران سایت تن تاپ. در این پست در مورد اینکه چگونه جسم ما توسط جن ها و یا ارواح شیطانی تسخیر میشوند صحبت میکنیم. برای آگاهی و حتی جلوگیری از این موضوع ترسناک، با ما همراه باشید.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک کنید

 

تسخیر دو نوع است: یکی تجربه تسخیر توسط ارواح متعالی و نوع دیگر تسخیر توسط ارواح شیطانی. ویلیام والترز در کتاب روح های تسخیر شده نقل میکند:

در محقل یک گروه مذهبی که قصد برخوردار شدن از روح القدس را داشتند، چند صندوق بود که در آن خطرناک ترین مارها و افعی های سمی قرار داشتند. اعضای گروه شدیدا از نزدیک شدن به این صندوق ها هراس داشتند، مگر در لحظاتی که به گفته خودشان، شواهد نزول روح القدس به مجلس و تصرف کالبد افراد توسط او مشاهده میشد. زیرا در این لحظات روح القدس افراد را خطر حفظ میکرد. پس از دیدن شواهد بر دیدن روح القدس، اعضای گروه مارها و افعی ها را بر روی دستان خود قرار میدادند بدون آنکه آسیبی به آنها برسد. اما آنچه اغلب در عمل اتفاق میفتد، تسخیر شدن توسط ارواح شیطانی است، نه ارواح متعالی. عواملی که موجب جذب ارواح متعالی میشود و نیز قوانینی که بر ارتباطات ارواح متعالی حاکم است، حوزه ارتباط انها را گاهی محدودتر از ارواح شیطانی میکند.

همچنین بخوانید: آنه لیز میشل اولین دختر تسخیر شده 

احضار روح

ارواح متعالی کاملا بر طبق توافق و رضایت فرد میایند. اما ارواح شیطانی از کوچک فرصت برای نفوذ به درون حوزه ادراکی و انرژیایی انسان و فشار آوردن و در نهایت و در نهایت غلبه بر روح فرد استفاده میکنند. این منافذ ممکن است بر اثر برخی گناهان ایجاد شده باشد. افراد به طور غیر عادی، حرف های کفر آمیزی میزنند، از حملات موجوداتی ترسناک به بدنشان میگویند و…..

از مهمترین عواملی که منافذی را در حوزه ادراکی و انرژیایی انسان باز میکند و دری مطمئن برای ورود ارواح شیطانی است، اهانت، ضدیت و مخالفت با روح خداوند است. این قبیل اعمال، حمایت روح خداوند را از فرد برمیدارد و او را در معرض هجوم ارواح شیطانی قرار میدهد.

از دیگر عللی که باعث وقوع تسخیر روح میگردد حضور افراد در میان جمع ها و مجالس احضار ارواح است. به علت سوء نیست حاضرین در جلسه، حضور ارواح ناپاک در ان جلسات زیاد است و به علت حالت پذیرش بالای حاضرین در آن شرایط، هجوم آنها به کالبد و حیطه ذهنی و روحی حاضرین، بیش از مواقع دیگر میگردد.

تسخیر روحی از جهت اندازه تسخیر، مدت تسخیر و روح تسخیر کننده، انواعی گوناگون دارد. در ضعیف ترین نوع تسخیر روحی، ارتباط میان دو روح در سطح تسخیر افکار روح میزبان است و در بالاترین سطح، روح مسلط وارد کالبد جسمی روح میزبان میشود.

ارتباط در سطح افکار به این معنی است که روح تسخیر کننده، افکار و خواسته هایش را به میزبانش القا میکند و مسیر ذهنیات و تفکرات او را به دلخواه خود و در حد توانش و به اندازه ای که روح میزبان به آن اجازه میدهد دگرگون میکند. در این حالت میزبان گاه تصور میکند که آن ذهنیات و امیال، مقاصد خودش است و گاهی متوجه فشاری خارجی روی افکارش میگردد. اما قادر به سرپیچی از آن نیست و یا اصلا میلی به سرپیچی ندارد.

سطح دیگر تسخیر روحی، مسح روحی است. در مسح روحی، بین دو روح، لمس و تماس ایجاد میشود و بخش هایی و یا کل کالبد یک روح، روح دیگر را لمس میکند. در این سطح روح مسلط قدرت بیشتری در وادار ساختن فرد میزبان بر انجام کار دارد. در حقیقت او خودش از طریق کالبد جسمی میزبان عمل میکند و در این زمان گویی میزبان به طور جزئی و یا کلی منفعل میگردد. یکی از معانی مسح روحی دیوانگی است. در صورتی که روح مسلط یک روح شیطانی باشد که یکی از آثار آن لمس و جنون و دیوانگی است. این جنون و دیوانگی اشکال گوناگونی دارد اما آنچه آن را از دیوانگی هایی که ناشی از لمس ارواح نیست جدا میکند، ضدیت یافتن فرد با خداوند در حین دیوانگی است.

چه بسا کسانی باشند که در تشخیص متخصصین اعصاب و روان، بیمار روانی و دیوانه باشند؛ اما هیچ رفتار کفرآمیز و یا بر ضد خداوند از انها دیده نشود. این جنون ها ممکن است دلایل دیگری همچون شوک شدید داشته باشد. در نمونه ای مردی به تشخیص یک پروفسور و محقق در زمینه تسخیر روحی به وسیله ارواح شیطانی، توسط روحی تسخیر شده بود. او در حین حالت دیوانگی اش، حرف هایی اهانت آمیز و کفرآلود میزد و در هنگامی که ارواح شیطانی رهایش میکردند، به گریه میفتاد و عنوان میکرد که او تقصیری ندارد و قصدی به گفتن آن حرف ها نداشته است.

در این نوع دیوانگی شخص به علائم و نمادهای مقدس، واکنش های شدید و منفی دارد و حتی میترسد و تمسخر و اهانت و اسامی و نام های مقدس و جریان های الهی از نشانه های شاخص رفتاری اوست. از انجا که تسخیر روحی توسط روحی پلید میتواند موجب انواع بیماری شود، تمرکز برخی از روش های درمانی نامتعارف بر بیرون راندن این نوع ارواح از بدن میزبان است.

همچنین بخوانید: رازهای شیطان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *