شواهدی برای اثبات موجودات فضایی + عکس

سلام خدمت کاربران سایت تن تاپ. تاکنون بارها شاهد خبرهایی از مشاهده موجودات فضایی در زمین بوده ایم و اتفاقاتی همچون حادثه رازول از مهمترین این خبرها میباشد. در این پست نگاهی مختصر به چند اتفاق مهم در این زمینه داریم که تا کنون رخ داده است.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک کنید

 

آیا واقعا موجودات فضایی وجود دارند؟

از زمانیکه نخستین کنجکاوی های بشر آغاز شد و شروع به تفکر درباره محیط اطرافش کرد، این سوال نیز در او برانگیخته شد. اما پاسخ به این پرسش چندان کار ساده ای نیست و دانشمندان هنوز نتوانسته اند پاسخی قطعی به این پرسش دهند. اما اکنون نیز دانشمندان روسی، ادعای جدید را مطرح کرده اند؛ مبنی بر اینکه در 20 سال آینده تمدن بشری سرانجام موجودات فضایی را ملاقات خواهد کرد.

آندری فینکلشتاین رئیس مرکز تحقیقات فضایی روسیه میگوید:

” 10 درصد سیاره های شناخته شده در منظومه شمسی، شبیه به زمین هستند. اگر آب در این سیاره ها وجود دارد، پس حیات نیز قطعا در آن وجود دارد.”

به گفته دانشمندان روسی، این موجودات فضایی اندامی مانند انسان دارند اما ممکن است که رنگ پوست آنها با ما فرق کند.

در تاریخ 9 اکتبر 2016 ایمیلی توسط سایت ویکی لیکس منتشر شد.

شواهدی برای اثبات موجودات فضایی

این ایمیل نشان میداد که کلیسای کاتالیک از وجود فرازمینی ها آگاه است. این ایمیل که توسط ادگارد میشل فضانورد سابق ناسا به جان پاتساپ سیاستمدار آمریکایی ارسال شده بود، در خصوص اطلاع شخص پاپ فرانسیس و همچنین جزئیات بیشتری در مورد موجودات فضایی سخن به میان آورده بود.

ادگارد میشل

میشل که به عنوان ششمین انسان قدم گذاشته بر روی ماه شناخته میشود، ضمن هشدار در غریب الوقوع بودن جنگ فضایی، از تمایل موجودات فضایی خیرخواه برای در اختیار گذاشتن دانشی موسوم به انرژی نقطه صفر سخن گفته است.

انرژی نقطه صفر

این تکنولوژی میتواند احتمال امکان استخراج انرژی آزاد از فضای خالی را افزایش دهد. با اینحال بر اساس ادعاهای میشل، موجودات فضایی در خصوص مشارکت با انسانها تردید دارند.

همچنین بخوانید: مکان های زندگی موجودات فضایی 

 

ویدئویی بسیار حیرت آور و کم سابقه در صفحات خبرگزاری بسیار معتبر جهان و دیگر منابع خبری در سال 2010 منتشر شده و حال نیز وجود دارد که در آن رئیس جمهور پیشین روسیه، وجود موجودات فضایی در زمین را کاملا تایید میکند.

مجری از مدودف میپرسد:

آیا فضایی ها از زمین دیدن میکنند؟

مدودف در جواب میگوید: برای اولین و آخرین بار میگویم که به همراه کیف کنترل هسته ای، یک کنترل فوق حرفه ای به رئیس جمهور روسیه میدهند که توسط یک سازمان ویژه تهیه میشود که وظیقه کنترل موجودات فضایی در کشور را دارند.

مجری: چه تعداد از آنها بر روی زمین هستند؟

مدودف: نمیتوانم بگویم چون باعث وحشت مردم میشود.

 

محققان موفق شدند یک صندوقچه حاوی مدال های نازی را در روستای آدیغیه واقع در جنوب روسیه کشف کنند. پیش از این نیز چنین مواردی در روستاها کشف شده بود.

اکتشافات روستای آدیغیه

اما مورد عجیب در این اکتشاف، وجود جمجمه های عجیبی در داخل صندوقچه بود که به شایعه ارتباط نازی ها با موجودات فرا زمینی دامن زد. در داخل صندوقچه کشف شده، جمجمه های عجیبی وجود داشت که هیچ شباهتی به جمجمه انسان ندارد. این جمجمه ها برخلاف جمجمه انسان فک ندارد و تنها سوراختی در ستون فقرات آن دیده میشود.

یکی از کارشناسان روسی به نام ولادیمیر ملیکف با اظهار تعجب از این اکتشاف عنوان کرد که جمجمه های یافت شده بیشتر شبیه به موجودات فرا زمینی است.

 

این داستانی که الان میخواهیم برای شما بگوییم به سال 1996 باز میگردد. زمانیکه پلیس روسیه موجودی کوچک و عجیب را در شهر کیشتیم می یابد. رسانه ها با توجه به ظاهر کوچک و عجیب این موجود، فورا نام بیگانه به آن میدهند.

(عکس مربوطه از سایت پاک شد)

پزشک قانونی بعد از کالبد شکافی اعلام میکند که این موجود نه انسان است و نه حیوان و بدن او متعلق به شکلی از زندگی ناشناخته است.

مسئول بخش آناتومی بیمارستانی که در آن بدن این مخلوق تجزیه و تحلیل شد اعلام کرد که این موجود به هیچ وجه انسان نیست. در حالیکه جمجمه انسان از 6 استخوان تشکیل شده، جمجمه این مخلوق 4 استخوانی است و ساختار اسکلت او هم متفاوت است.

قد این موجود حدود 25 سانتی متر و در مقایسه با بدن، سر بزرگی دارد و چشم بیش از نیمی از صورت را پوشانده است. آزمایشان در حال پیشرفت بود که ناگهان این مومیایی بدون انکه اثری از آن باقی بماند، گم شد.

همچنین بخوانید: آیا انسانها از فضا آمده اند؟ 

بیش از 100 سال پیش، موجودات فضایی مانع از نابودی زمین شدند. یوری لاوبین دانشمندی از سیبری، چنین نظریه ای را مطرح کرده است. وقتی یک سنگ آسمانی در فاصله بسیار نزدیک از سیاره زمین در حال برخورد به این سیاره بود، یک سفینه فضایی غیر زمینی با آن تصادف کرد.

سنگ آسمانی تونگوس

بر اثر این تصادم انفجار بزرگی به وقوع پیوست و تکه هایی از ان سنگ آسمانی عظیم الجسه در سراسر سیبری پخش شد. بزرگترین آنها را سنگ آسمانی تونگوس نامیدند.

در محلی که انفجار بر فراز آن رخ داد، واقع در سیبری شرقی، حفره ای به قطر 500 متر به وجود آمد و همچنین در حفره کوچک با قطرهای 100 تا 150 متر به وجود آمد.

یادآوری میکنم که در 30 ژوئن 1908 در اثر برخورد تکه های از سنگ آسمانی به زمین و در نتیجه ی انفجارهایی که در سیبری رخ داد، درختان در مساحتی بیش از 2000 کیلومتر مربع فرو افتاده است.

 

بوید بوشمن یکی از دانشمندان اسبق ایالات متحده آمریکا در منطقه 51 بود که پیش از مرگش در سال 2014 اعلام کرد که موجودات فضایی وجود دارند. او تجربیات شگفت انگیز خود در این زمینه را با مهندس هوا فضا یعنی آقای مارک پتنسون در میان گذاشت.

بوید بوشمن

بوید بوشمن قبل از مرگ خود اطلاعاتی را منتشر کرد که مطمئنا همگان را در بهت و حیرت فرو خواهد برد. او میگوید که موجودات فضایی وجود دارند و حتی از سالهای دور به زمین آمده و هم اکنون نیز در پایگاه های نظامی ارتش ایالت متحده آمریکا مشغول به کار هستند.

او میفزاید هر زمان که موجودات فضایی از فضای خارج به زمین سفر میکنند، مسیر پرواز ویژه ای را دنبال کرده و در نهایت سفینه خود را در حوالی منطقه 51 فرود میاورند. بوید بوشمن میگوید که سفینه های آنها با استفاده از نیروی ضد گرانشی کار میکند که باعث میشود پرواز های انها کاملا بدون صدا انجام گردد.

او ادعا میکند که بیگانگان ایستگاه خود در منطقه 51 را حدود 230 سال قبل تاسیس کرده اند و قد آنها حدود 1.5 متر است و شکل شمایلی مشابه انسان دارند. او میفزاید که پاهای انها دارای 5 انگشت در هم تنیده است و انگشتان آنها 30 درصد بلندتر از انگشتان انسانها است. بیگانگان همچون انسان ها دارای سر و گردن و دو دست و پا هستند که هر یک از آنها 5 انگشت دارد اما شباهت های بیگانگان با انسان در همینجا خاتمه می یابد. چرا که در سایر زمینه ها تفاوت بسیاری وجود دارد.

 

از چند ماه گذشته خبرگزاری ها خبر از پیدا شدن یک بشقاب پرنده در یک معدن ذغال سنگ در عمق چهل متری در روسیه می دهند. رسانه های دولتی روسیه ادعا می کنند که یک شی مرموز شبیه به بشقاب پرنده در یک معدن ذغال سنگ در روسیه کشف شده است. خبرگزاری راشا تودی اعلام کرد که اندازه این بشقاب پرنده 1.5 متر و وزن تقریبا 200 کیلوگرم را دارا می باشد. ادعا عجیب و غریب با مصاحبه کوتاه با مردی که در کنار یوفو قرار دارد و ادعا می کند و ادعا می کند که در کشف این یوفو کمک کرده در این گزارش آمده است.

بشقاب پرنده در روسیه

یکی از این یوفو شناس ها ادعا می کند که این شی پیدا شده همان بشقاب پرنده است. او در سایت ET Database نوشته است که من معتقدم آنچه پیدا شده یک سفینه فضایی کوچک و یا همان یوفو است که به عنوان پیشاهنگ برای ایمن نگه داشتن سفینه های بزرگ تر استفاده می شود. دقیقا شبیه به آن چیزی که ما در ماه انجام می دهیم.

به گفته او جنس این فلز از فلز تُنگستن است و ظاهری شبیه به سنگ دارد. به عقیده او با بررسی این یوفو با میکروسکوپ الکترونی می توان شواهدی از فناوری میکرو بیگانه پیدا کرد. تنگستن چون بالاترین نقطه ذوب را دارد، دانشمندان معمولا برای استفاده در فضا، از این نوع فلز استفاده می کنند.

 

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. Rokhsar گفت:

    به نظر من برای اثبات موجودات فضایی به سندهای بیشتر از اینها نیازه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *