خانه تسخیر شده خانواده پرون – قسمت اول

سلام و عرض ادب خدمت تمامی کاربران سایت تن تاپ. جن گیری تلاش برای اخراج جن یا شیطان و یا ارواح شرور از شخص یا محلی است که باور دارند مورد تسخیر قرار گرفته. کسی که چن گیری را انجام میدهد، جن گیر خوانده میشود و شخصی روحانی است که توسط کلیسا این تعلیم ها، توانایی ها و قدرت را فرا گرفته است. در این پست با ما همراه باشید تا پرونده خانه تسخیر شده خانواده پرون را با هم بررسی کنیم.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک کنید

 

خانواده پرون

در زمستان سال 1970 راجر و کارولین پرون، به همراه 5 دختر خود به نام های آندرا، نانسی، کریستین، سیندی و آپریل به یک عمارت دو طبقه عجیب واقع در منطقه رود آیلند، نقل مکان کردند. عمارتی که به نام ملک آرنولد پیر نام گذاری شده بود.

ظاهر این خانه اربابی نشان نمیداد که چه ترس و وحشتی را در دل خود پنهان کرده. ترسی که به زودی دامن گیر ساکنان جدید میشد.

خانه خانواده پرون

مدتها بود که والدین به دنبال خرید خانه ای رویایی بودند که تا حد امکان راحتی فرزندان آنها را فراهم کند. خانواده از این جا به جایی راضی بودند. این خانه 10 اتاق خوابه که در زمینی به وسعت 200 جریب ساخته شده بود، فضای کافی را برای همه ی دختران فراهم کرده بود. از سوی دیگر چشم انداز این منطقه نیز زیبا و رویایی بود.

به نظر میرسید که همه چیز دست به دست هم داده تا روزهای رنگارنگی و پرنشاطی در انتظار خانواده پرون باشد. اما این تنها یک تصور اشتباه بود. این رویا خیلی زود به کابوس بدل شد.

همچنین بخوانید: در خانه وحشت امیتی ویل چه گذشت؟ 

پرون ها از همان اولین ساعات ورود به خانه حس میکردند که چیزی ناخوشایند، خانه دوست داشتنی آنها را تحت تاثیر خودش قرار داده. شاید این مسئله به تاریخچه این خانه برمیگشت. این ملک نخستین بار در سال 1980 ساخته شده بود. هشت نسل از یک خانواده در این عمارت متولد شده، زندگی کرده و در نهایت جان سپرده بودند. مرگ و میری که همیشه هم طبیعی نبود. به عنوان مثال خانم جان آرنولد در سن 93 سالگی خود را در استبل خانه دار زده بود. همچنین چندین مورد دیگر خودکشی به وسیله سم و یا دار زدن در طی این سالها گذارش شده بود. به این آمار باید قتل یک کودک 11 ساله به نام پرودنس آرنولد توسط یک کارگر مزرعه و البته پیدا شدن جسد 4 مرد را اضافه کرد که به شکلی اسرارآمیز منجمد شده بودند. شاید به همین دلیل بود که فروشنده خانه به راجر توصیه کرده بود که در تمام طول شب چراغ ها را خاموش نکن.

تقریبا تمام اعضای این خانواده به اشکال مختلف، حوادث ماورایی را تجربه کردند. اما در این میان مادر خانواده بیش از دیگران در معرض توجه ارواح قرار داشت. او یکی از اولین تجربیات خودش را اینگونه بیان میکند:

” یکبار با زنی با لباس خاکستری رو به رو شدم که سرش گویی از یک سو آویزان بود و با صدایی ناخوشایند خطاب به من گفت ( برو بیرون! من شما را با تاریکی و مرگ از این خانه بیرون میکنم.)”

روزها پس از دیگری با حوادثی عجیب و غیرقابل توضیح سپری میشد. تخت خواب ها تکان میخوردند. اسباب و وسایل منزل یا از این گوشه به آن گوشه سُر میخوردند و یا در هوا معلق بودند. در شب سر و صداهایی عجیب در خانه به گوش میرسید. گوشی تلفن در هوا معلق بود. گویی دستی آن را نگه داشته است. اما با ورود افراد به اتاق، گوشی ناگهان محکم بر روی تلفن کوبیده میشد. صندلی با ورود مهمانان جا به جا شده و تابلوهای آویزان از دیوار سقوط میکردند. پرون ها حتی ادعا میکردند که یکبار یک دیوار به طور کامل محو شده و از آن چیزی باقی نمانده بود.

این بخشی از دردسرهای سکونت در این عمارت بود. اما شاید در مقابل اتفاقات پیش رو، بخشی ناچیز به شمار می آمد. چهره ترس به زودی بیش از پیش خود را به خانواده نشان داد.

در ورودی منزل نیمه شب باز میشد و سپس با صدایی بلند بسته میشد. بعضی از درها تکان میخوردند و بعضی قفل میشدند. یکبار انگار یک نیرویی کل خانه را لرزاند. روح پسر بچه ای 4 ساله هر شب در خانه پرسه میزد و مادرش را صدا میکرد. نیمه شب ها کسی به دخترها لگد میزد و یا موی آنها را میکشید. حتی روح کودکی به سیندی گفته بود که اجساد 8 سرباز در دیوار خانه ی آنها مدفون شده است.

کانجورینگ

اما بدترین قسمت ماجرا زمانی فرا رسید که یک روح خبیث کارولین را هدف قرار داده و شروع به شکنجه او کرد. نام این زن بتشیبا تایر بود. او در سال 1812 در رود آیلند متولد شد و تمام عمرش را به همراه همسرش جاتسون شرمن در حومه ی هریس ویلز سپری کرد. گفته میشد که او صاحب 4 فرزند شد که 3 تای انها در همان کودکی جان سپردند. اگر چه در آن زمان تعداد مرگ و میر کودکان بالا بود، اما مرگ فرزندان بتشیبا را در معرض سوءظن قرار داد. به خصوص به دلیل زخم های مرموزی که روی سر کودکان دیده شد. گویی کسی با یک وسیله تیز سوزن مانند، جمجمه ی آنها را سوراخ کرده بود.

مردم فکر میکردند که دلیل این اتفاقات شوم، دست داشتن او در جادوی سیاه است. بعدها گفته شد که او حتی نوه اش را هم در همین راه قربانی کرده است.

دادگاهی برای او تشکیل شد ولی به دلیل نبود کم بودن دلایل لازم، رای به بیگناهی او داده شد. بتشیبا شاید از نظر قانونی بیگناه بود ولی این امر ذهنیتی که مردم از او داشتند را تغییر نمیداد. به ویژه که در آن زمان گفته میشد که او خدمتکاران را به دلیل خطاهای جزئی، مورد شکنجه قرار داده و به آنها گرسنگی میدهد. در نهایت او در 25 ماه می سال 1885 با حلق آویز کردن خود از درختی، در پشت استبل به زندگی اش خاتمه داد.

پزشک قانونی که او را معاینه کرد گفت که تا حالا چنین چیزی ندیده است. بدن لاغر بتشیبا به گونه ای خشک شده که گویی از سنگ ساخته شده بود. اکنون به نظر میرسید که روح بتشیبای عصبانی، این خانه را تسخیر کرده است.

 

 

پایان قسمت اول………..

 

 

 

قسمت های دیگر:

خانه تسخیر شده خانواده پرون – قسمت دوم

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.