نشانه های یکنواختی و سردی در رابطه
خانه دسته‌بندی نشده نشانه های یکنواختی و سردی در رابطه

نشانه های یکنواختی و سردی در رابطه

نشانه های یکنواختی و سردی در رابطه :

سلام خدمت تمامی کاربران سایت تن تاپ. بعد از گذشت سالها از زندگی مشترک، ممکن است آنقدر با یکدیگر احساس راحتی کنید که آن همه جزئیاتی که زمانی برایمان اهمیت داشته، دیگر حتی به ذهنمان هم خطور نکند. خودخواه شدن در یک رابطه، مانند یک شمشیر دو لبه است که نشان میدهد عشق بی قید و شرط بوده و شریک زندگی ما، ما را به خاطر همان چیزی که هستیم پذیرفته. یعنی با تمام خوبی ها و بدی ها.

اما یک مشکلی وجود دارد. مشکل اینجاست که دیگر مانند گذشته به خیلی چیزها اهمیت نمی دهیم و برای بهتر کردن تلاشی نمی کنیم. چون آن جزئیات دیگر برایمان مهم نیستند و خیلی چیزها در این رابطه تغییر کرده. در این پست با ما همراه باشید تا نشانه های یکنواختی و سردی در رابطه را با هم بررسی کنیم و از آنها پرهیز کنید.

 

1. دیگر صداها و بوهایی که بدنتان تولید میکنند را پنهان نمیکنید

بوی بد
نشانه های یکنواختی و سردی در رابطه

شاید فکر کنید که رابطه ی شما آنقدر صمیمی شده که دیگر نیازی نیست بابت صدایی که قرار است از شما خارج شود اتاق را ترک کنید. واقعیت این است که متاسفانه ممکن است همسر شما در این راحتی شریک نباشید. احتمال اینکه همسرتان اهمیتی به بوی عرقتان یا صداهای ناگهانی بدنتان ندهد بسیار کم است. چون فکر میکند که بهداشت شخصی شما نزد او برای شما مهم نیست و این را به حساب خودخواهی شما میگذارد. پس لطفا اینگونه چیزهای کاملا شخصی را همانطور شخصی باقی بگذارید.

 

2. دیگر علاقه ای به آراسته بودن ندارید

آراسته بودن
نشانه های یکنواختی و سردی در رابطه

لازم نیست هر بار که مقابل آینه قرار میگیرید ادکلن بزنید. چون واقعا زیادی روی است. اهمیت دادن به نظافت شخصی مثلا هر روز دوش گرفتن و مرتبا مسواک زدن یعنی آراسته بودن. درست که همسر شما در هر صورت عاشقتان است؛ اما نباید کاری کنید که از خودش بپرسد که واقعا چرا عاشق شما شده؟ فقط از سر عادت گاهی عزیزم صدایش میکنید بدون آنکه حسی در آن باشد یا تماس چشمی برقرار کنید. اولین باری که همسرتان را عزیزم و عشقم خطاب کردید را به یاد میاورید؟ حتما در چشمانش نگاه کردید و این کلمات را به زبان آوردید و مطمئنا معنایش را هم شما حس کردید و هم همسرتان.

اگر عزیزم خطاب کردن همسرتان بی احساس و کمرنگ شده و صرفا جنبه ی عادت پیدا کرده، پس احتمالا فراموش کردید که این کلمات ارزشمند چه چیزی را قرار است انتقال دهند. وقت آن رسیده تا چیزهایی را به خودتان یاداوری کنید و حتما آنها را تغییر دهید.

 

3. فکر میکنید دیگر لازم نیست با همسرتان قرار بگذارید

قرار گذاشتن با همسر
نشانه های یکنواختی و سردی در رابطه

چه باور داشته باشید و چه نه، قرار گذاشتن با همسرتان لازم است. چیزی که باعث شد تا شما به عنوان یک زوج کنار همدیگر قرار بگیرید و به شما کمک کرد تا به راحتی و صمیمیتی که الان دارید برسید، همین قرار ملاقات ها بود.

اینکه سالها از ازدواج شما گذشته، دلیل نمیشود که برای رابطه خودتان تلاشی نکنید. اگر برای لذت بردن در کنار همدیگر تلاش نکنید، مسیرتان از همدیگر جدا میشود. صمیمیت یک هدف پیشرونده است و اگر به آن رسیدید، نباید همانجا متوقف شوید یا رهایش کنید.

 

 

 

آیا شما هم نشانه های دیگری از سردی در روابط میشناسید؟ راه حل های آنها را هم میشناسید؟ برای ما کامنت بگذارید و نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید. ما همیشه منتظر نظرات شما هستیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

معروف ترین قاتل های زنجیره ای ایران

معروف ترین قاتل های زنجیره ای ایران : کشتن یک انسان بدون شک بدترین کاری است که یک انسان می…