شخصیت شما بر اساس 6 نوع خوابیدن شما

شخصیت شما بر اساس 6 نوع خوابیدن شما :

هر کدام از ما ممکن است که شب تا صبح به شکل های مختلفی بخوابیم. اما همه میدانیم که سبک ویژه خوابیدن خودمان چگونه است. عده ای از محققان معتقدند که مدل خواب هر کسی گویای شخصیت اوست. با تن تاپ همراه باشید تا 6 تا از نوع خوابیدن ها را با هم مرور کنیم.

 

6. خوابیدن جنینی

خوابیدن جنینی

شخصیت شما بر اساس 6 نوع خوابیدن شما

41 درصد افراد در هنگام خواب، شکل جنینی به خود میگیرند. خانم ها دو برابر آقایان دوست دارند که در این وضعیت خوابشان ببرد و این مدل خوابیدن احساس راحتی میکنند. این اشخاص برونگرا و در عین حال حساس هستند. ممکن است خجالتی باشند اما زود صمیمی و خودمانی میشوند.

 

5. خوابیدن به پهلو

خوابیدن به پهلو

شخصیت شما بر اساس 6 نوع خوابیدن شما

افرادی که به پهلو میخوابند در حالی که دست ها و پاهایشان کشیده است، معمول آسانگیر و اجتماعی هستند. زود اعتماد میکنند و حتی گاهی ساده لوح نیز هستند. 15 درصد افراد در چنین وضعیتی یعنی به پهلو میخوابند.

 

4. خوابیدن به پهلو و باز

خوابیدن به پهلو و باز

شخصیت شما بر اساس 6 نوع خوابیدن شما

این افراد هم به پهلو میخوابند ولی عادت دارند که دستهایشان را در هنگام خواب، در جلوی بدنشان قرار دهند. 13 درصد افراد در هنگام خواب، این شکل را به خود میگیرند. این افراد معمولا روشنفکر، بدگمان و مشکوک هستند. آنها وقتی تصمیمی بگیرند در پی انجام آن ثابت قدم هستند.

 

3. خوابیدن به پشت

خوابیدن به پشت

شخصیت شما بر اساس 6 نوع خوابیدن شما

افرادی که به پشت میخوابند و اصطلاحا وضعیت سرباز به خود میگیرند. 8 درصد افراد دوست دارند که در این وضعیت بخوابند. این افراد معمولا آرام و خوددار هستند و از هیاهو پرهیز میکنند. البته آنها احتمال دارد که در هنگام خواب خروپف کنند. این افراد همچنین روشنفکر و در عین حال بدگمان و مشکوک، اما ثابت قدم هستند.

 

2. خوابیدن به حالت دَمَر

خوابیدن به حال دمر

شخصیت شما بر اساس 6 نوع خوابیدن شما

افرادی که به حالت دمر میخوابند و دستهایشان را زیر بالشت میبرند. 7 درصد افراد در هنگام خواب به حالت دمر میخوابند. آنها عجوب و بی پروا هستند و از انتقادهایی که در مورد آنها میشود استقبال نمیکنند.

 

1. خوابیدن به حالت ستاره دریایی

خوابیدن به حالت ستاره دریایی

شخصیت شما بر اساس 6 نوع خوابیدن شما

الف افرادی که به پشت میخوابند، دستهایشان را بالا میگیرند و نزدیک سر و بالشت میبرند. پنج درصد افراد این موقعیت را دوست دارند. این افراد شنوندگان خوب و کمک رسان دیگران هستند. آنها دوست ندارند که در مرکز توجه دیگران قرار بگیرند. آنها بیشتر از دیگران خروپف میکنند و بیشتر از بقیه دچار اختلال خواب میشوند

 

 

ابوالفضل قلی نژاد

ابوالفضل قلی نژاد

تخصص در زمینه ارز های مجازی ، ادیتور و متخصص تولید محتوی ساکن شمال کشور با 5 سال سابقه

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *