قتل وحشتناک کوهنوردان توسط موجودات فضایی در روسیه

سلام خدمت تمامی کاربران سایت تن تاپ. در این پست مورد عجیبی را بررسی میکنیم که باعث مرگ مرموز و وحشتناک 9 کوهنورد در کوهستان شده است. 9 قتلی که توسط کارشناسان و محققان قابل توصیف نیست. برای بررسی این موضوع با ما همراه باشید.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک کنید

 

در فوریه سال 1959 گروهی متشکل از 9 کوهنورد، عازم یک سفر زمستانی به کوه اورال روسیه شدند. مقصد آنها کوهی بود به نام اوتورتون که در زبان مانسی یعنی به آنجا نروید. سه مهندس مجرب همراه آن گروه بود و بقیه دانشجو بودند و همه هم جوان بودند. مسن ترین آنها 37 سال داشت.

این گروه یک مسیر پر زحمت دیگری را انتخاب کرده بودند تا به قله برسند. همه با تجربه بودند و افرادی با اراده های قوی.

در چهارمین شب، هوای بد کوهنوردان را واداشت تا در قله ی منطقه ای به نام خلاط سیاه خال اردو بزنند که در زبان مانسی یعنی کوه مرگ. جای بسیار غیرمطبوع و بسیار بدی برای ماندن بود. برف، سرما، باد سرد با موجوداتی بسیار اندک در محیط. آنها تصمیم گرفتن تا شب اول فوریه را در یک منطقه ی باز بگذرانند که خیلی هم دور از قله ی کوه نبود. نمیخواستند به جنگلی در یک و نیم کیلومتری منطقه برگردند چون وقت زیادی میبرد و انها روز را هم از دست میدادند.

10 روز بعد وقتی 9 کوهنورد به مقصد نرسیدند تیم مامورین نجات ارتش، شروع به جستجوی منطقه کرد. انها کمپ کوهنوردان را خالی یافتند درحالی که چادر به شدت صدمه دیده بود.

کارآگاهان اعلام کردند که چادر دچار پارگی هایی از داخل شده بود و به نظر میرسید که کوهنوردان با جوراب و پای برهنه فرار کردند. چادرها از داخل با چاقو پاره شده بود و کاملا واضح بود که نه حیوان و نه کسی از بیرون به چادر حمله نکرده است. یعنی چیزی زمینی به آنها نزدیک نشده. یک چیزی مجبورشان  کرده بود تا فرار کنند. بدون هیچ لباسی؛ بدون هیچ لوازمی؛ رفتارشان طوری بوده که انگار گیج و منگ بودند.

واقعه دیاتلوف

کاراگاهان ردپا را تا حاشیه ی جنگل دنبال کردند. اما آنچه یافتند باورکردنی نبود. هر 9 کوهنورد مرده بودند. گروه های روسی انها را پیدا کردند. به شکل های مختلفی میشود گفت که نقص عضو شده بودند؛ بدنشان سوخته بود؛ بعضی از آنها دچار سم رادیواکتیو شده بودند؛ در یک مورد زبان یک کوهنورد مفقود شده بود. به شکلی غیرطبیعی پیر شده بودند؛ پوستشان نارنجی شده بود و موهایشان سفید شده بود. سه نفر از آنها چنان زخمی شده بودند که انگار با یک ماشین مسابقه برخورد کرده باشند. فقط این جراحات داخلی بود. دنده هایشان شکسته بود؛ مانند پوست تخم مرغ، بعضی از این صدمات به قلبشان هم وارد شده بود؛ اما هیچ اثری بر روی پوستشان نبود.

همچنین بخوانید: ملاقات بتی و بارنی با موجودات فضایی 

اینطور به نظر میرسید که یک فشاری مستقیما به همه ی آنها وارد شده است. یک نیروی ناشناخته به آنها حمله کرده بود و در حمله به کوهنوردان هم خیلی انتخاب شده عمل کرده بود. برف ها و درختها و همه چیز های محیط، دست نخورده مانده بودند.

توضیح مقامات رسمی این بود که هر نه نفر از بی حرارتی مردند اما رئیس تحقیقات از امضای این گزارش خودداری کرد و به جای آن دست به یک استعلام زد.

وقتی تحقیقات به وسیله مقامات رسمی آغاز شد یکی از مسئولین آن به سرعت از کار تحقیقات کنار گذاشته شد چون او بسیار دقیق بود و مقامات رسمی نمیخواستند که این خبر منتشر شود. مقامات بهترین تلاش خود را کردند تا روی همه چیز سرپوش بگذارند. در واقع اشاره کردن به آن ممنوع شده بود.

در نهایت اجساد را در تابوتی از جنس روی دفن کردند تا کسی آنها را نبیند. اما به اندازه ی کافی تحقیقات در کار بود و افرادی به اندازه کافی شاهد بودند که چه اتفاقی افتاده و به شدت از آنچه که پیدا کرده بودند حیرت زده بودند. مانند تغییر رنگ اجساد پیدا شده و چیزهای دیگر که خبر آن منتشر شد.

آنها با هیچ چیزی که ما میشناسیم کشته نشدند. آنها با یک نیروی ناشناخته به قتل رسیدند. سالها بعد اعضای تیم جستجو لب به سخن گشودند. بر اساس شهادت آنها در زمان وقوع این اتفاق، صفحه ی چرخان یا جسم کروی نارنجی شکلی در هوا دیده شده بود. اینها مشاهدات بعضی از مردم محلی بود که اشیاء پرنده ای را در شب کشته شدن کوهنوردها دیده بودند. ظاهرا ربط کاملا روشنی در اینجا وجود دارد. جسم کروی خودش میتوانسته یک فرم حیاط بوده باشد.

بر اساس تحقیقات انجام شده در بخش های مختلفی از تاریخ روسیه، شمار زیادی از اجسام کروی در مناطق دور افتاده ای، مانند همین مکان ظاهر شدند. بومی ها میدانند که آنها وجود دارند. انگار که بخشی از زندگی هستند. خیلی به آن توجه نمیکنند و امیدوارند و دعا میکنند که اجسام کروی آتشین به آنها آزاری نرسانند. چون در طول این اعصار، اغلب این برخوردها در همه جا صلح جویانه بوده است. اما هر از چند گاهی مانند این مورد، یک اتفاق بد میفتد.

چه چیزی ممکن است که 9 کوهنورد باتجربه را واداشته باشد تا کمپ خود را ترک کنند و برای نجات زندگیشان فرار کنند؟ و چه نیروی عجیبی توانسته بود چنین مرگ وحشیانه ای را رقم بزند؟ آیا ممکن است که کوهنوردان همانطور که تئوریسین های فضانوردان باستانی به آن معتقدند، مورد حمله ی فرازمینی ها قرار گرفته باشند؟ فیلیپو این برونو ستاره شناس و نویسنده در این مورد میگوید:

” در طول تحقیقات سی و چند ساله ی من، به خصوص پیرامون مشاهدات یوفوها من فقط با چند مورد برخورد کردم که در آن بیگانگان در واقع به مانند یک حیوان وحشی حمله کرده باشند. بعضی از این موجودات مجهز به چنگ و دندان بودند و توانسته اند روی مردم بپرند و آنها را خراش بدهند و روی آنها زخم ایجاد کنند. اما اغلب اوقات این برخورد های خارجی یا موجودات ذکر شده، خواهان دور ماندن از انسان ها بودند تا هیچ برخوردی در کار نباشد.”

کوهنوردان روسی قبل از مرگ

بیل برنز نویسنده و محقق یوفولوژیست نیز در این رابطه میگوید:

” ممکن است که این یک اتفاق غیرعمد بوده باشد. شاید این اشیاء در حال کاوش در منطقه ای بودند که این افراد در آنجا حضور داشتند و خسارتی ایجاد کردند. شاید اصلا قصد آزار انسانی را نداشتند. شاید به جای یک حمله، این قدرت انرژی آن اجسام بوده که باعث یک موجود انسانی را ناگهان پیر کند و سوختی رادیواکتیو و همه نوع امراض زیستی کشتنده دیگری کرده باشد.”

 

بر اساس افسانه های باستانی مانسی، نام این کوه برگرفته از اتفاق مشابه دیگری است که در آن 9 مرد مانسی در حال جستجوی بقایای یک سیل باستانی، مرده پیدا شدند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *