10 سیگار گران قیمت دنیا + عکس

همیشه از سیگار به عنوان خطرناک ترین محصولات جهان نام برده می شود. چیزی که از فقط یک بار در لای انگشتان شما قرار بگیرد، کلیه پول خوردهای شما را از آن خودش میکند.

اگر شما هم اهل سیگار باشید، معمولا به سراغ سیگارهای کلاسیک و نسبتا ارزان می روید. ولی آیا میدانید که سیگار گران قیمت دنیا چه نام دارد؟

آیا میدانید که سیگارهایی وجود دارد که فقط برای ثروتمندان و سلطنتی ها ساخته شده؟ آنهم به تعداد محدود؟ در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی این موارد بپردازیم.

 

10. سیگار پادرون سری 1926 ( Padron Serie 1926 )

سیگار پادرون سری 1926

وقتی خوزه اورلاندو، موسس این کمپانیِ تولید سیگار به سن هشتاد سالگی رسید، این سری از سیگارها به افتخار او معرفی شدند. هر جعبه از این سیگارها هشت نخ سیگار دارد و به قیمت 30 دلار فروخته میشود.

 

9. سیگار کوهیبا اسپلندیدو ( Cohiba Esplendido )

سیگار کوهیبا اسپلندیدو

این برند مشهور کوبایی در دهه ی شصت پایه گذاری شد و محصولات آن در هاوانای کوبا تولید میشوند. محصولات آن در جعبه ها 25 تایی یا بسته های سه تایی موجود است. قیمت جعبه ها از 92 دلار تا 750 دلار است.

 

8. سیگار استرادیواریوس ( Stradivarius )

سیگار استرادیواریوس

این سیگار معمولاً در جعبه های 10 تایی موجود است. در کارخانه تنباکوی مکان های مختلف مانند مکزیک و جمهوری دومینیکن را با هم مخلوط می کنند و محصولی با طعم متمایز تهیه می کنند. قیمت این سیگار 34 دلار است.

همچنین بخوانید: 10 تا از سیگاری ترین کشورهای جهان 

 

7. سیگار لوئیکس ( Louixs )

سیگار لوئیکس

منتقدین این سیگار را مرغوب ترین سیگاری که می توان با پول خرید می دانند. کمپانی سازنده آن، گلدوین متروپولیتن است و معمولاً به صورت تک نخ فروخته می شود. طول این سیگار 15 سانتیمتر است. قیمت این سیگار 50 دلار است.

 

6. سیگار آرتورو فوئنته اوپوس ( Arturo Fuente Opus X BBMF )

سیگار آرتورو فوئنته اوپوس

این سیگار قطعاً مخصوص کلکسیونرها است. بخاطر تقاضای بالا معمولاً هر جایی پیدا نمی شود. قیمت این سیگار 55 دلار است.

 

5. سیگار پادشاه دانمارک ( King of Denmark )

سیگار پادشاه دانمارک

این سیگار معمولاً سفارشی درست می شود. کمپانی آن روزانه فقط 30 نخ سیگار تولید می کند و آن را با فویل طلایی و به نام مشتری می پیچد. این سیگارها را می توان با تاج الماس، طلا و نقره به قیمت 4500 دلار، شخصی سازی کرد. قیمت این سیگار 75 دلار است.

همچنین بخوانید: ماده مخدر فلاکا چیست؟ خطرناکترین ماده مخدر جهان فلاکا یا زامبی!

 

4. سیگار دون آرتورو گران انیورزاریو ( Don Arturo Gran AniverXario )

سیگار دون آرتورو گران انیورزاریو

این سیگار در سال 2001 اختراع شد ولی در سال 2008 توزیع شد. رئیس کمپانی آن که کارلیتو فوئنته نام دارد، این برند سیگار را به یاد پدرش آرتورو پایه گذاری کرد. قیمت این سیگار 78 دلار است.

همچنین بخوانید: 14 نکته شگفت آور درباره ماریجوانا 

 

3. سیگار آرتورو فوئنته اوپوس مدل اِی ( Arturo Fuente Opus X A )

سیگار آرتورو فوئنته اوپوس مدل اِی

این کلکسیون سیگار یکی از نایاب ترین های بازار است. قد هر نخ آن 23 سانتیمتر است. مدل A آن به صورت تک نخ و در فروشگاه های منتخب دنیا فروخته می شود. قیمت این سیگار 79 دلار است.

 

2. سیگار کوهیبا بهیکه ( Cohiba Behike )

سیگار کوهیبا بهیکه

این سیگار اولین بار در سال 2006 وارد بازار شد و کمپانی آن فقط 100 نخ از آن تولید کرد. در حال حاضر قرار است مدل های مختلفی از همین سیگار تولید شود که قیمت ارزانتری داشته باشند. قیمت این سیگار 470 دلار است.

 

1. سیگار اژدهای سیاه گورکا ( Gurkha Black Dragon )

سیگار اژدهای سیاه گورکا

سیگار اژدهای سیاه گورکا جزو گرانترین سیگارهای دنیاست که طول هر نخ آن 21.5 سانتیمتر است. جعبه های استخوانی آن با دست کنده کاری می شوند. بسیار نایاب است و فقط در فروشگاه های برگزیده دنیا پیدا می شود. نام گورکا، لقب مردم نپال است. قیمت این سیگار 1150 دلار است.

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. سادات گفت:

    سیگار هم اینقدر گرون شده که دیگه پول اینم نداریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.