10 سیگار گران قیمت دنیا
خانه متفرقه 10 سیگار گران قیمت دنیا
متفرقه - 20/10/2019

10 سیگار گران قیمت دنیا

10 سیگار گران قیمت دنیا :

سیگار کشیدن برای بسیاری از مردم، بدون توجه به سن، جنسیت و موقعیت اجتماعی، نوعی سرگرمی محسوب میشود و اغلب سیگاری ها سیگارهای نرمال و کلاسیک دود میکنند که ارزانتر از بقیه هستند.

سیگار معمولا به قدرت و ثروت ربط داده میشود و البته ثروتمندان در این مورد، انتخاب های خاص خودشان را دارند. در واقع این سرگرمی میتواند بسیار گران تمام شود و افرادی که برای اولین بار برچسب قیمت بعضی برند ها را میبینند، شوکه میشوند.

بدون شک سیگار کوبایی در لیست گرانترین سیگارها جای میگیرد. ولی باید توجه داشت که بیشتر محصولات کوبا در ایالت متحده، غیرقانونی هستند. با ما همراه باشید تا 10 سیگار گران قیمت دنیا را با هم مرور کنیم.

 

10. سیگار پادرون سری 1926 ( Padron Serie 1926 )

پادرون سری 1926
10 سیگار گران قیمت دنیا

وقتی خوزه اورلاندو، موسس این کمپانیِ تولید سیگار به سن هشتاد سالگی رسید، این سری از سیگارها به افتخار او معرفی شدند. هر جعبه از این سیگارها هشت نخ سیگار دارد و به قیمت 30 دلار فروخته میشود.

 

9. سیگار کوهیبا اسپلندیدو ( Cohiba Esplendido )

سیگار کوهیبا اسپلندیدو
10 سیگار گران قیمت دنیا

این برند مشهور کوبایی در دهه ی شصت پایه گذاری شد و محصولات آن در هاوانای کوبا تولید میشوند. محصولات آن در جعبه ها 25 تایی یا بسته های سه تایی موجود است. قیمت جعبه ها از 92 دلار تا 750 دلار است.

 

8. سیگار استرادیواریوس ( Stradivarius )

سیگار استرادیواریوس
10 سیگار گران قیمت دنیا

این سیگار معمولاً در جعبه های 10 تایی موجود است. در کارخانه تنباکوی مکان های مختلف مانند مکزیک و جمهوری دومینیکن را با هم مخلوط می کنند و محصولی با طعم متمایز تهیه می کنند. قیمت این سیگار 34 دلار است.

 

7. سیگار لوئیکس ( Louixs )

سیگار لوئیکس
10 سیگار گران قیمت دنیا

منتقدین این سیگار را مرغوب ترین سیگاری که می توان با پول خرید می دانند. کمپانی سازنده آن، گلدوین متروپولیتن است و معمولاً به صورت تک نخ فروخته می شود. طول این سیگار 15 سانتیمتر است. قیمت این سیگار 50 دلار است.

 

6. سیگار آرتورو فوئنته اوپوس ( Arturo Fuente Opus X BBMF )

سیگار آرتور فوئنته اوپوس
10 سیگار گران قیمت دنیا

این سیگار قطعاً مخصوص کلکسیونرها است. بخاطر تقاضای بالا معمولاً هر جایی پیدا نمی شود. قیمت این سیگار 55 دلار است.

 

5. سیگار پادشاه دانمارک ( King of Denmark )

سیگار پادشاه دانمارک
10 سیگار گران قیمت دنیا

این سیگار معمولاً سفارشی درست می شود. کمپانی آن روزانه فقط 30 نخ سیگار تولید می کند و آن را با فویل طلایی و به نام مشتری می پیچد. این سیگارها را می توان با تاج الماس، طلا و نقره به قیمت 4500 دلار، شخصی سازی کرد. قیمت این سیگار 75 دلار است.

 

4. سیگار دون آرتورو گران انیورزاریو ( Don Arturo Gran AniverXario )

سیگار دون آرتورو گران انیورزاریو
10 سیگار گران قیمت دنیا

این سیگار در سال 2001 اختراع شد ولی در سال 2008 توزیع شد. رئیس کمپانی آن که کارلیتو فوئنته نام دارد، این برند سیگار را به یاد پدرش آرتورو پایه گذاری کرد. قیمت این سیگار 78 دلار است.

 

3. سیگار آرتورو فوئنته اوپوس مدل اِی ( Arturo Fuente Opus X A )

سیگار آرتورو فوئنته اوپوس مدل اِی
10 سیگار گران قیمت دنیا

این کلکسیون سیگار یکی از نایاب ترین های بازار است. قد هر نخ آن 23 سانتیمتر است. مدل A آن به صورت تک نخ و در فروشگاه های منتخب دنیا فروخته می شود. قیمت این سیگار 79 دلار است.

 

2. سیگار کوهیبا بهیکه ( Cohiba Behike )

سیگار کوهیبا بهیکه
10 سیگار گران قیمت دنیا

این سیگار اولین بار در سال 2006 وارد بازار شد و کمپانی آن فقط 100 نخ از آن تولید کرد. در حال حاضر قرار است مدل های مختلفی از همین سیگار تولید شود که قیمت ارزانتری داشته باشند. قیمت این سیگار 470 دلار است.

 

1. سیگار اژدهای سیاه گورکا ( Gurkha Black Dragon )

سیگار اژدهای سیاه گورکا
10 سیگار گران قیمت دنیا

این برند گرانترین سیگارهای دنیا را دارد. طول هر نخ آن 21.5 سانتیمتر است. جعبه های استخوانی آن با دست کنده کاری می شوند. بسیار نایاب است و فقط در فروشگاه های برگزیده دنیا پیدا می شود. نام گورکا، لقب مردم نپال است. قیمت این سیگار 1150 دلار است.

 

 

 

منبع:

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

10 ساعت گران قیمت دنیا

10 ساعت گران قیمت دنیا : لوکس، شیک، گران، عجیب و کلی صفت دیگر که میتوان به این شگفتی ساخته…