7 مدرک برای اثبات وجود ماشین زمان + عکس

اگر یک ماشین زمان داشتید چیکار میکردید؟ به نظر شما هیجان انگیز نبود اگر میتوانستید در زمان سفر کنید؟ به نظر من که خلی باحال هستش و باید بدانید که طبق نظر خیلی از داشنمندان، سفر در زمان از لحاظ علمی امکانپذیر است.

اما خب تا حالا کسی برای ساخت ماشین زمان اقدام نکرده. یا اینکه کرده و جایی مخفی هستش و ما از آن بیخبریم. چرا این حرف رو میزنم؟ به خاطر اینکه شواهد و سندهای زیادی پیدا شده که نشان میدهد که سفر در زمان آنجام شده. امروز در خدمت شما هستیم با 7 مدرک برای اثبات وجود ماشین زمان. با ما همراه باشید.

 

 

7. تلفن همراه مسافر زمان

تلفن همراه مسافر زمان

خیلی ها بر این عقیده هستند که مسافرهای زمانی را پیدا کرده اند که یک تلفن همراه را حمل میکردند.

در عکس بالا شما یک مسافر زمان با موبایل را میبینید که در خیابانهای ایسلند و در سال 1948 در حال صحبت کردن با موبایل است. البته مواردی دیگری هم از مشاهده افرادی با تلفن همراه در زمان قبل از اختراعش دیده شدند.

در سال 1908 یک زن که گفته میشود که یک مسافر زمان است، در یک کلیپ از اکران فیلم چارلی چاپلین، نزدیک یک سیرک دیده میشود. این زن یک شی شبیه به تلفن همراه را روی گوشش نگه داشته بود و ظاهرا داشته با آن صحبت میکرده.

همچنین بخوانید: پروژه فیلادلفیا :همه چیز درباره داستان سفر در زمان تسلا! 

زنی از آینده در اکران چارلی چاپلین

اولین تلفن همراه در سال 1973 ساخته شد. پس چیجوری این خانم توانسته در سال 1928 تلفن همراه داشته باشد؟ خیلی از افراد میگویند که این زن، مسافر زمان است که سعی داشته تا چارلی چاپلین را از نزدیک ببیند.

خبر کامل این خانم را میتوانید در پست مسافر زمان در سال 1928 بخوانید.

همینطور صد سال قبل از میلاد، هنرمند ناشناس یونانی یک مجسمه را ساخت که یک لپتاپ مدرن امروز در ان به چشم میخورد و زن در حال تماشا به صفحه ی نمایش آن است.

برای خواندن ضربه بزنید
تعبیر خواب سفر در زمان :چرا من این خواب رو میبنیم؟ + دلایل

لپ تاپ در یونان باستان

خیلی ها هم ممکن است بگویند که این یک جعبه ی جواهرات باشد اما چون سوراخ هایی در پایین جسم هستند که آن را به پورت های یو اس بی تشبیه میکند. پس این احتمال هم حتی وجود دارد که لپ تاپ در یونان باستان وجود داشته است!

 

6. مومیایی مسافر زمان

مومیایی مسافر زمان

در سال 2016 یک کشف عجیب در آسیای مرکزی اتفاق افتاد. یک مویایی با هزار و صد سال قدمت کشف شد که کفش هایی داشت که خیلی شبیه به کتونی های نایک امروزی هستند.

کفش مومیایی مسافر زمان

اگر به دقت نگاه کنید میفهمید که این مومیایی یک جفت کفش نایک ساق بلند خط دار را پوشیده است.

دانشمندان تخمین زدند که این زن در زمان مرگش 30 تا 40 ساله بوده و بر اثر ضربه به سرش جانش را از دست داده. خیلی ها میگویند که او یک مسافر زمان بدشانس بوده که گیر یک عده آدم ماقبل تاریخ افتاده و آنها هم او را کشتند.

 

5. مسافر زمان سال 1941

مسافر زمان سال 1941

در سال 1941 عکسی در بازگشایی یک پل در کانادا گرفته شد. در این عکس فردی دیده میشود که عینک آفتابی به چشم زده و در کل طرز لباس پوشیدنش با طرز لباس پوشیدن در آن زمان، کاملا متفاوت بود. این فرد به صورت شگفت آوری، مدرن و امروزی لباس پوشیده و همانطور که در عکس دیده میشود با بقیه افراد کاملا متفاوت است و خلاصه از این فرد به عنوان یک مسافر زمان یاد میشود که تئوری سفر در زمان یا تایید میکند.

بعضی ها هم احتمال می دهند که این فرد نامش جان تیتور بوده و از سال 2036 آمده. یعنی او یکی از کسانی است که سفر در سفر در زمان را تجربه کرده.

پست مسافر زمان سال 1941 مربوط به همین موضوع است و پیشنهاد میشود که آن را هم بخوانید.

 

برای خواندن ضربه بزنید
نشانه های خودکشی

4. مسافر زمان طرفدار بوکس

مسافر زمان طرفدار بوکس

در یک کلیپ از مسابقه بوکس مایک تایسون در سال 1995 دیده میشد که فردی که گفته میشود مسافر زمان است در ردیف اول نشسته و در حال استفاده از یک تلفن هوشمند است تا مسابقه مایک تایسون را فیلمبرداری کند.

این شی دقیقا به مانند تلفن های هوشمند امروزی است و چون هیچ تلفنی که دوربین داشته باشد تا سال 2000 تولید نشده بود، میشود نتیجه گرفت که این بنده خدا با ماشین زمان به اینجا امده تا بوکس را از نزدیک ببیند.

برای خواندن خبر کامل گوشی هوشمند در مسابقه مایک تایسون به پست مربوطه مراجعه کنید.

 

3. شواهد باستانی

شواهد باستانی

در معبد ستی در شهر ابیدوس در کشور یونان، نوشته ها و علامت هایی بر روی سقف معبد دیده شده که تمام دانشمندان را به تعجب واداشته است.

در این سند تاریخی اشکالی وجود دارد که خیلی شبیه به وسایل مدرن امروزی است. در این اشکال، شکل های وجود دارد که یکی آن شبیه به هلیکوپتر است و دیگری شبیه به سفینه فضایی و هواپیمای جنگی و تانک هم در این اثر باستانی به چشم میخورد.

چگونه ممکن است اینهمه سند در یک اثر تاریخی که متعلق 4000 تا 5000 سال قبل است پیدا شود؟ در آن زمان مردم حتی روحشان هم از وجود این وسیله ها خبر نداشته است و تنها تئوری که میتوانیم خودمان را با آن قانع کنیم، سفر در زمان است.

 

2. فضانورد قرن هفدهم

فضانورد باستانی

همه ی مردم جهان میدانند که فضانورد اتحاد جماهیر شوروی، آقای یوری گاگارین اولین انسانی بوده که در سال 1961 به فضا رفته است. اما خب پس چرا نقش یک فضانورد باستانی روی ستون یک کلیسایی در اسپانیا که برای قرن شانزدهم است وجود دارد؟

چیزی که همه را به تعجب وامیدارد این است که این نقش دقیقا شبیه به یک فضانورد امروزی است و خیلی جای تعجب دارد که چطور کسی میتوانسته همچین چیزی را در آن زمان به ذهنش خطور دهد؟ مگر اینکه آن شخص یک مسافر زمان بوده باشد.

برای خواندن ضربه بزنید
10 تا از معروف ترین زندان های جهان + عکس زندان

 

1. ساعت مچی باستانی

ساعت سوئیسی باستانی

این ساعت سوئیسی باستانی در سال 2008 معبد سیگوین در روستای شانزی در چین کشف شد. در حال گشتن برای کشف های بیشتر، باستان شناسان چیزی را در اطراف معبد پیدا کردند. یک شی کوچک که با طلا ساخته شده بود آن هم در مکانی با قدمت چندین قرن.

این شی بسیار زیاد شبیه به یک ساعت مچی بود و در کمال تعجب لغت سوئیس در پشت ساعت حکاکی شده بود و زمان آن بر روی ده و شش دقیقه متوقف شده بود.

اولین ساعت مچی در سال 1800 ساخته شده بود. پس چطور ممکن است که یک ساعت مچی از چندین قرن پیش وجود داشته باشد؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.