7 دلیل که نشان میدهد غول ها وجود داشتند + عکس

بر اساس باور دانشمندان، نسل انسان در طول تاریخ،  تکامل زیادی یافته. بعضی ها با جثه کوچک و بعضی ها با جثه بزرگتر. اما خب اگر به شما بگوییم که انسانهایی با سایز دو یا سه یا چهار برابر سایز انسان های امروزی وجود داشتند چی؟ در این پست ما 7 دلیل که نشان میدهد غول ها وجود داشتند را برای شما آماده کردیم. با ما همراه باشید.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی تن تاپ کلیک کنید

 

7. ردپای غول چینی

ردپای غول چینی

در آگوست سال 2016 یک کشف عجیب و حیرت انگیز در گوئیژو چین اتفاق افتاد. یک عکاس وقتی که در حال کوهنوردی بود، ردپاهایی رو پیدا کرد که درست شبیه درپاهای انسان بودند. اما با این تفاوت که بیش از دو برابر سایز پای انسان از طول و عرض داشت و حدود سه سانتی متر به درون زمین فرو رفته بود. دانشمندان تخمین زدند که باید این ردپا برای کسی بوده باشد که تقریبا چهارمتر قد داشته.

خیلیها میگویند که داستان این ردپا دروغ است که کاملا هم قابل درک است اما خب این حقیقت را نمیشود نادیده گرفت که این اولین بار نیست که همچین چیزی کشف میشود.

در سال 1912 یک ردپای 120 سانتی متری در آفریقای جنوبی پیدا شد و قدمت آن به 200 میلیون سال میرسید که گفته میشود برای تمدن باستانی غول ها است که داستان و ریشه هایی در فرهنگ های هندی، انجیل و اسلام را دارد. چیزی که خیلی جالب است این است که این ردپای سال 1912 برای کسی بوده است که تقریبا بیش از 8 متر قد داشته و میتواند یک غول خیلی بزرگ بوده باشد.

 

6. نبش قبر برادران فیلیپس

نبش قبر برادران فیلیپس

یک مقاله خبری در سال 1912 از جزئیات یک نبش قبر در قبرستان کوهستانی خبر داد که توسط برادران فیلیپس انجام شده بود. این قبرستان در ویسکانسین آمریکا بود و به نقل از نیویورک تایمز در چهارم می سال 1912 تعداد 18 اسکلت غول پیکر که در این قبرستان کوهستانی به دقت دفن شده بودند کشف شد. این استخوان ها کمی شبیه اسکلت میمون ها بودند اما خب از خیلی جهات هم شبیه اسکلت انسان ها بودند و بعد از نظر کارشناسی این استخوان ها استخوان انسان شناسایی شد.

برای خواندن ضربه بزنید
کتابخانه سری واتیکان و ارتباط با ماشین زمان! رازهای ترسناک!!!

قبل از آن هم اسکلت غول ها در ویسکانسین پیدا شده بود که اولین آن به نقل از نیویورک تایمز در سال 1881 توسط یک سری محقق پیدا شده بود و دومی هم یک غول تقریبا سه متری در سال 1897 بود که این تئوری را به وجود آورد که امکان داشته که ویسکانسین تمدن قدیمی برای غول ها بوده باشد.

همچنین بخوانید: انسانهایی با قدرت ماورایی که برای آمریکا کار می کنند

 

5. بقایای غول ها در اکوادور

بقایای غول ها در اکوادور

در سال 1964 چندین فرد محلی با پدر کارلوس واکا در تماس میگیرند. کارلوس یک کشیش بود که با بیمارستان های محلی کار میکرد. محلی ها یک عالمه استخوان های عجیب و غریب در مناطق کوهستانی پیدا کرده بودند و بعد از بررسی این کشیش فهمید که این استخوان ها برای انسان ها هستند اما سایز آنها چندین برابر بزرگتر از سایز استخوان های معمولی است.

بعد این استخوان ها پیش یک متخصص باستان شناس برده شد. او به همراه چندین متخصص دیگر، استخوان ها را بررسی کرد و به این نتیجه رسیدند که این استخوان برای انسانی بوده که تقریبا 8 متر قد داشته و محققان تخمین زدند که این استخوان ها که این استخوان ها حداقل 10000 سال قدمت دارند.

این متخصص باستان شناس ادعا کرده که منطقه ای که این استخوان ها در آن پیدا شده به قبرستان غول ها در میان محلی ها معروف است اما این ادعا هرگز اثبات نشد.

 

4. غول های وارنا

غول های وارنا

این استخوان ها در شهر وارنا در کشور بلغارستان اتفاق افتاده. باید بدانید که وارنا قبلا شهر باستانی یونان به نام اودسوس بوده که به داشتن هزاران راز و رمز در مورد غول ها مشهور است و جای تعجب ندارد که در ژانویه سال 2015 یک اسکلت بزرگ انسان در آنجا کشف شده.

این اسکلت به صورت خیلی جالبی دفن شده بود و دست های این اسکلت به کمرش بوده. بعضی ها که خیلی تردید داشتند گفتند که این اسکلت برای یک انسان خیلی قدبلند بوده اما یک سری دیگر میگفتند که این غول همان غول باستانی اودسوس است.

برای خواندن ضربه بزنید
22 نکته درباره دزدان دریایی

 

3. غول غارنشین

غول غارنشین

در سال 1911 دو کارگر معدن تصمیم گرفتن تا یک نوع خفاش را شکار کنند که از آن در تهیه باروت اسلحه استفاده میشد. برای همین برای شکار به یک غار رفتند اما در آنجا یک کشف باستانی عجیب کردند و بعد از آن آلفرد کروبر که رئیس هیئت باستان شناسی در دانشگاه کالیفرنیا بود را خبر کردند.

آنها چندین مومیایی با سایز نرمال را پیدا کردند اما در کنارش چند اسکلت را پیدا کردند که به صورت شگفت آوری بزرگ بودند و بالای 3 متر قد داشتند و حتی جای دستی بزرگی را در همان غار پیدا کردند که اصلا شبیه به یک انسان معمولی نبود.

 

2. رودخانه ی کلرادو

رودخانه ی کلرادو

در سال 1905 جی ای کینکی در رودخانه ی کلورادو در حال قایق سواری بود که یک تونل بزرگ را پیدا کرد که 1.5 کیلومتر به زیر زمین میرفت. او تونل را دنبال کرد و یک مجسمه ی بودا را پیدا کرد. چندین وسیله ی تاریخی دیگر مانند نیزه و شمشیر را هم پیدا کرد اما کشف شگفت آور، اسکلت انسان هایی بود که دو تا سه متر قد داشتند.

چیزی که قضیه را بیشتر مشکوک میکرد این بود که بعد از این کشف دولت آمریکا این منطقه را کاملا مسدود کرد و هیچ خبری دیگری از آن بیرون نیامد.

 

1. غول های دره ی مرگ

غول های دره ی مرگ

در سال 1931 یک فیزیکدان، غارها و تونل هایی را در دره ی مرگ در آمریکا پیدا کرد و تصمیم گرفت تا این تونل ها را با فردی به نام دنیل اس آو وی بگردد.

وقتی به آنجا برگشتند فهمیدند که آن مکان یک غار معمولی نیست بلکه محیطی به اندازه ی 289 کیلومتر مربع در زیر آن وجود دارد.

اولین چیزی که پیدا کردند یک جای تقریبا مذهبی بود و پر از نشانه ها و علامت های مختلف بود. اما در کنار آنها یک چیز عجیب و غریب و بزرگی که کشف شد اسکلت انسانی بود که دو تا سه متر قد داشته و این داستان اولین بار در یک روزنامه چاپ شد اما گفته میشود که این اسکلت ها توسط دولت آمریکا جمع آوری شده و بعد از آن هیچ نشانه ای از آن به جا نماند.

برای خواندن ضربه بزنید
امپراطوری پارسی! بزرگترین امپراطوری جهان!

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.