وحشتناک ترین تمرین های نظامی در بین کشورهای جهان

همه ی ما میدانیم که اکثرا در دوره های آموزشی نظامی، در تمام کشورها افراد تحت فشار تمرین های بسیار سختی قرار میگیرند. اما خب چیزی که شاید از آن بی خبر باشید این است که بعضی از این تمرینات نظامی به طرز وحشتناکی سخت و طاقت فرسا هستند. البته که در تمرینات نظامی باید شنا بروید، بدوید و به هدف ها شلیک کنید. اما خب بعضی کشور ها هستند که بیشترین فشار را به کسانی که آموزش نظامی میبینند میاورند و این تمرینات گاهی آنقدر سخت و طاقت فرسا میشود که میتواند فرد را بکشد. با ما همراه باشید تا چند نمونه از این تمرینات سخت را برای شما معرفی کنیم.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک کنید

 

8. تفنگداران دریایی تایوان

تفنگداران دریایی تایوان

احتمالا این درد را تجربه کردید که اگر با پای برهنه بر روی زمینی پر از سنگ راه بروید چقدر درد دارد!  حالا تصور کنید که روی یه عالمه سنگ آن هم با ب*دن ل*خ*ت و آن هم بدون استفاده از دست، به صورت سینه خیز بروید. تازه این تمرین به مسافت 50 متر است و برای اینکه برای افراد لذت بخش تر هم بکنند، سنگریزه های نوک تیز را بین سنگ های بزرگ میریزند و به این ترتیب یکی از وحشتناک ترین تمرین های نظامی در جهان را رقم میزنند.

همچنین بخوانید: 10 تا از قویترین ارتش های جهان 

 

7. سپاه طوفان کره ی شمالی

سپاه طوفان کره ی شمالی

اطلاعات زیادی از اینکه داخل کره ی شمالی دیکتاتور چه میگذرد در دست نیست اما بعضی وفتا کسانی که از آنجا فرار میکنند اطلاعات کمی را در اختیار جهانیان میگذارند. یکی از همین گزارش ها برای یک گروه خیلی مخصوص و گلچین شده از سربازهاست که به سپاه طوفان کره ی شمالی مشهورند.

قسمتی از تمرینات این گروه این است که سربازها پشت سرهم به درختان و قوطی های آهنین دندانه دار تا اینکه دستان آنها پاره و پر از خون شود. و بعد از این تمرین دوباره شروع به مشت زدن به تعداد زیادی گونی نمک ضربه میزنند که حس درد و سوزش وحشتناکی را برای آنها به ارمغان میاورد و اینکارها به عقیده کره شمالی، به سربازها برتری ذهنی و بدنی را در نبرد میدهد.

 

6. گروه عملیات های ویژه فیلیپین

گروه عملیات های ویژه فیلیپین

همه ی ما و یا شاید هم بعضی از ما میدانیم که چقدر سخت است که حتی یک کار ساده را وقتی که م*س*ت هستیم انجام دهیم. حالا تصور کنید که مجبورتان کنند که تمرینات سخت نظامی را وقتی که در حال خود نیستید انجام دهید. اما خب گروه عملیات های ویژه فیلیپین، دقیقا همینکار را میکنند. آنها را میتوانند سربازها را م*س*ت میکنند و بعد تمرین های سخت نظامی را انجام میدهند تا سربازهایی که شخصیت درونی درستی ندارند را شناسایی کنند.

خوب شاید به نظر باحال بیاید. اما اگر شما هم مجبور باشید بالای 15 کیلومتر شنا کنید و به هدفها شلیک کنید و بالای ده کلیومتر بدوین، آن هم زمانی که م*س*ت هستید و دنیا دور سرتان میچرخد، آنوقت شاید بگویید که چندان هم باحال نیست.

 

5. نیروی ویژه کره ی جنوبی

نیروی ویژه کره ی جنوبی

اگر چه جنگ سرد خیلی وقت است که تمام شده، اما نیروی ویژه کره ی جنوبی معنی جنگ سرد را عوض کرده است. به این دلیل که آنها تمرین های سخت و طاقت فرسایی را در برفها انجام میدهند. فکر هم نکنید که این سربازها با هم برف بازی میکنند. آنها بدون پیراهن در هوای زیر صفر درجه در برفها تمرینات سخت نظامی را انجام میدهند. جنگ تن به تن و تمرین های دیگر، به خودی خود مشکل هستند. اما خب اگر برف و سرما را هم به آن اضافه کنید، این کار به شدت سخت و طاقت فرسا میشود.

 

4. ارتش مردمی آزادی در چین

ارتش مردمی آزادی در چین

اگر یک گروه نظامی بخواهد کار گروهی و اعتماد را در بین سربازها بسازد، باید از این گروه یاد بگیرد. یک نفر یک بمب دستی را فعال میکند و یک گروه از سرباز ها دور یک چاله باید آن را دست به دست کنند و وقتی این بمب نزدیک به مرحله ی انفجار شد، اخرین سربازی که آن را میگیرد به داخل چاله میندازد و بعد همه پناه میگیرند و اگر این کار درست انجام نشود، میتواند دست فرد را از بین ببرد.

 

3. تکاور های نیروی دریایی آمریکا

تکاور های نیروی دریایی آمریکا

تمرینات تکاورهای نیروی دریایی آمریکا خیلی سخت است. این را با دیدن مهارت های آنها میشود فهمید. اما خب یک تمرین وجود دارد که خیلی از افراد را به مرگشان نزدیک میکند. آن هم بستن دست و پای افراد و انداختن آنها به داخل استخر پر از آب است و بعد به آنها میگویند که یک سری کار خاص را در همان حالت دست و پا بسته انجام بدهند. این تمرین به منظور قوی کردن کنترل تنفس در زیر آب و همچنین تقویت قوا در مقابله با شرایط سخت و ترسناک است. بعضی وقتها هم مربی ها به افراد در آب حمله میکنند تا کار را برای آنها سخت تر کنند.

همچنین بخوانید: جنگ با آمریکا چگونه است؟ 

 

2. ارتش اندونزی

ارتش اندونزی

ارتش اندونزی زیاد با بقیه تمرین ها فرقی ندارد. آنها میدوند، به اهداف شلیک میکنند و باید از موانع سخت عبور کنند. اما یک مرحله وجود دارد که ممکن است سربازها را به ان دنیا بفرستد. وقتی گروه در حال سینه خیز رفتن هستند، مربی ها به نزدیک ترین نقطه ی ممکن، به سمت آنها شلیک میکنند و آن هم با گلوله های واقعی.

 

1. نیروی ویژه روسیه

نیروی ویژه روسیه

تمرین های نظامی میتواند خیلی سخت باشید و مربی دوست دارند بیشتر تمرین هایی را اجرا کنند که به واقعیت جنگ نزدیک تر باشد. نیروی ویژه روسیه هم این را خوب میداند و برای همین یک تمرین دارند که افراد را تا یک سانتی متری مرگ میبرد. سرباز ها جلیقه ی ضدگلوله میپوشند و مربی های آنها از قصد به سمت س*ی*ن*ه ی آنها شلیک میکنند. اگر چه افراد به این خاطر که جلیقه ضد گلوله پوشیدند نمیمیرند. اما درد غیر قابل تصوری را تجربه میکنند. این تمرین هم برای این است که سربازها را برای مواقع گلوله خوردن آماده کنند و به آنها یاد بدهند که در این مواقع چطور عکس العمل نشان دهند که با درد بینهایتی همراه است.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.