افرادی که سر مرگ را کلاه گذاشتند

آیا قبول دارید که بعضی از افراد به صورت خدادادی و یا شانسی خیلی سخت جان و خوش شانس هستند؟ خیلی سخت است که از هواپیما سقوط کنین و یا از حمله ی خرس جان سالم به در ببرید اما خب استثنا پیدا میشود و افرادی هستند که از موقعیت ها و حادثه هایی جان سالم به در بردند که باورش خیلی سخت است. در این پست قصد داریم تا افرادی را برای شما معرفی کنیم که حتی از مرگ هم جان سالم به در بردند. با ما همراه باشید.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک کنید

 

8. Ben Nyaumbe

Ben Nyaumbe

انسان قوی ترین موجود بر روی زمین است اما خب طبیعت بعضی وقتها به ما یادآوری میکند که زیاد به خودمان مغرور نشویم و این اتفاق برای آقای Ben Nyaumbe افتاده است.

او گیر یک مار پیتون افتاد و این مار چهارمتری این مرد بیچاره را به داخل یک تنه ی درخت برد و بدنش را به دور او حلقه کرد و سعی کرد تا او را ببلعد. Ben سه ساعت تمام با مار جنگید و با کشیدن تیشرتش بر روی سرش، نمیگذاشت که مار سر او را ببلعد و این کشاورز با آخرین نفس هایی که داشت، دم مار را گاز گرفت و مار او را رها کرد و بعد هم گریخت.

 

7. Todd Orr

Todd Orr

با دانستن داستان این مرد، متوجه خواهید شد که اصلا نباید سمت کودکان حیوانات وحشی شویم. یک فرد محلی در مونتانا در آمریکا در حال کوهنوردی بود که به یک خرس و توله هایش برخورد کرد. بعد از آن خرس مادر به سمت او حمله کرد و او را زخمی کرد. اما تاد فرار کرد و با یه عالمه زخم و مصدومیت، پنج کیلومتر را دوید و خودش را به ماشینش رساند. اما از شانس بدش، همان خرس قبلی دوباره سر وقتش آمد و دوباره به او حمله کرد و این حمله از حمله ی قبلی خیلی بدتر بود.

خرس چندین استخوان او را شکست و زخم های عمیقی به او زد اما از روی خوش شانسی هیچ یک از شاهرگ های اصلی او پاره نشده بود و تاد به طرز معجزه آسایی زنده ماند.

همچنین بخوانید: مرگ خودخواسته دختری به نام آریلیا بروورز 

 

6. Hiroo Onoda

Hiroo Onoda

جنگ جهانی دوم یک فاجعه بود و جان 60 میلیون نفر را گرفت و سرباز های زیادی در آن جنگ، جنگیدند. یکی از این سرباز ها Hiroo Onoda بود و برای ژاپن خدمت میکرد. او که در فیلیپین بود دستور گرفته بود که باید تا پایان جنگ در یک جنگل مقاومت کند و جالب این است که خبردار نشد که جنگ تمام شده و تا سی سال بعد از جنگ در جنگل ها بود و مردم محلی را میکشت و دام ها و یا غذاهایشان را میدزدید و تا اینکه دستور رسمی از ژاپن به دست او نرسید، تسلیم نشد و بعد از گرفتن دستور، جنگش را خاتمه داد.

 

5. Slavomir Rawicz

Slavomir Rawicz

در سال 1940 سرنوشت Slavomir Rawicz را به زندان اتحاد جماهیر شوروی انداخت. آنهم در یک زندان در یک جای پرت و دورافتاده در سیبری که فرار از آن زندان را ممکن میکرد ولی زنده ماندن در آن شرایط را غیرممکن. اما خب بالاخره این آقا به همراه یک گروه از زندانی ها، در سال 1941 از زندان فرار کرد. باورش خیلی سخت است اما در طول یک سال، او از جنگل های سیبری گذشت و حتی از رشته کوه های هیمالیا هم گذر کرد و بعد از 6473 کیلومتر سفر و کشته شدن سه تن از افراد گروهش، بالاخره خودش را به هندوستان رساند. هالیوود هم که دید این داستان خیلی جالب است، آن را تبدیل به یک فیلم به نام راه برگشت کرد.

 

4. Anna Bagenholm

Anna Bagenholm

اگر در دمای زیر صفر درجه یخ بشکند و داخل دریاچه یخ زده بیفتید، زندگی آدم به خطر میفتد و اگر کسی در زیر آن یخ ها گیر بیفتد، به احتمال زیاد کارش تمام است. خانم Anna Bagenholm در حال اسکیت بازی با رفیقانش بود که به درون یک دریاچه ی یخ زده و بین یخ ها و صخره ها گیر افتاد. اما او به طرز معجزه آسایی، چهل دقیقه هوشیار و زنده بود. به خاطر اینکه در یک نقطه بین یخ و صخره ها هوای گیر افتاده پیدا کرد. اما خب سردی آب در نهایت به او غلبه کرد و چهل دقیقه ی دیگر هم طول کشید تا گروه نجات او را بیرون بیاورند.

وقتی او را بیرون آوردند هیچ نبضی نداشت و تمام بدنش منجمد شده بود. اما با تلاش دکترها او به زندگی برگشت و به طرز کاملا معجزه آسایی زنده ماند.

همچنین بخوانید: 5 تا از عجیب ترین مرگ های جهان 

 

3. Harrison Okene

Harrison Okene

آقای Harrison Okene آشپز یک قایق تفریحی بود و با حادثه ای که برای او اتفاق افتاد او نباید زنده میماند اما خب زنده ماند. در یک صبح زود در خلیج نیجریه، یک قایق تفریحی در یک دریای طوفانی غرق میشود. متاسفانه 11 نفر غرق میشوند اما یک سقف بالای سر خود پیدا میکند و چندین تشک را روی هم میگذارد تا روی آب بایستد و مخزن هوایی را برای خودش درست کند و جالب این است که سه روز آنجا طاقت آورده و وقتی که غواص ها برای بررسی لاشه رفته بودند، با دیدن هریسون که از تاریکی بیرون آمده بود، کاملا شوکه شده بودند.

 

2. Vesna Vulovic

Vesna Vulovic

تا حالا شده که بشنوید که یک نفر از یک حمله ی تروریستی جان سالم به در برده است و یا از یک سقوط هواپیما. اما کمتر شنیدیم که کسی از هر دوی انها جان سالم به در برده باشد. اما خب این خانم این کار را انجام داده است.

در سال 1972 این خانم که یک خدمه ی پرواز در پرواز JAT 367 بود. در ارتفاع 33 هزار پایی یک بمب منفجر شد و هواپیما را متلاشی کرد و این خانم به طرز معجزه آسایی از بمب و سقوط هواپیما، جان سالم به در برد و کاملا از مصدومیت هایش هم بهبود پیدا کرد و جالب این است که رکورد گینس بالاترین پرش بدون چتر را هم به نام خودش ثبت کرد.

 

1. Poon Lim

Poon Lim

در نوامبر سال 1942 آقای Poon Lim سوار یک کشتی باربری شد و از آفریقای جنوبی به سورینام در آفریقای شمالی میرفت. اما در طول سفر کشتی با یک موشک زیرآبی زده شده و غرق شد. آقای لی موفق شد تا از زیر آب بالا بیاید و خودش را تکه های چوبی برساند که آن را نجات داد. اما خب تازه این اول داستان او بود. او از طوفان های زیادی جان سالم به در برد. ماهی و مرغ های دریایی را خورد و برای 133 روز، روی آب زنده ماند. او حتی یک کوسه را که میخواست قایقش را خراب کند را نیز کشت و در نهایت توسط ماهیگیرهای برزیلی نجات یافت.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *