10 تا از مکانهای تسخیر شده بر روی زمین + عکس

همه ی ما داستان های ترسناکی را در گذشته شنیده ایم و از آنها هراس داریم. ولی مطمئنا آشنا شدن با نقاط تسخیر شده ی دنیا، شبیه به هیچکدام از داستان هایی که قبلا شنیده ایم نیست. با تن تاپ همراه باشید تا مکانهای تسخیر شده بر روی زمین را با هم مرور کنیم.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک کنید

 

10. دژ بهانگار – هندوستان

دژ بهانگار

یکی از مکان های ترسناک و اسرارآمیز دژ بهانگار است.دژ بهانگار تسخیر شده ترین مکان در سرتاسر هندوستان به شمار میرود. این مکان که به دژ ارواح معروف است، شامل مجتمع دفاعی از خانه ها و قلعه هایی است که صدها سال متروکه شده اند. شایعاتی مبنی بر این است که این مکان خانه ی جادوگری شیطانی بوده است. هیچکس حتی نزدیک این خرابه ی ساخته شده در قرن هفدهم، زندگی نمیکند.

نشانه هایی توسط شهرداری در این مکان نصب شده است که از بازدیدکنندگان درخواست میکند که تا قبل از تاریکی هوا، این مکان را ترک کنند. بازدیدکنندگانی که سعی در چادر زدن و گذراندن شب در این مکان را داشته اند، دیگر هیچوقت پیدا نشدند.

همچنین بخوانید: عمیق ترین تونل های حفر شده + عکس 

 

9. قلعه درگهلم – دانمارک

قلعه درگهلم

قدیمی‌ترین ساختمان صد سال اخیر دانمارک، خانه‎‌ی سه روح سرگردان است. زن خاکستری رنگ و زن سفیدپوش، در سالن موسیقی و راهروی مارپیچ آن سرگردان هستند.

ولی زنی دیگر با سوار شدن بر کلاسکه و دو اسب سفیدش، عجیب‌ترین اتفاق تمام کشور دانمارک را رقم می‌زند.

 

8. قلعه شتودوبیسک – فرانسه

قلعه شتودوبیسک

بلند‌ترین قلعه‌ی فرانسه شاهد دسیسه و توطئه‌چینی، کشتار دسته‌جمعی و نقاطی سمی و زهرآلود بوده است، ولی ناشناخته‌ترین ترور این مکان تسخیر شده، ترور زن سبز بوده است. اکثر بازدیدکنندگان با ناله‌های شبانه این زن روبرو شده‌اند.

اگر هم بدشانس باشید ممکن است هنگام پرسه زدن در تالار جلویتان سبز شود. زنی سبز رنگ را فرض کنید که ناگهان بایستد و به شما خیره شود. سپس چهره‎ی جوان و پریشانش با صدای فریاد و جیغ جلوی چشم شما آب شود.

 

7. قلعه آرکشوس – نروژ

قلعه آرکشوس

قلعه‌ی آرکشوس، حدود ۷۰۰ سال مرکز دفاعی اسلو است. در قرن هجده‌ام از این قلعه به‌عنوان زندانی برای دشمن‌ها استفاده می‌شد و در حین جنگ جهانی دوم، این قلعه مکان مورد علاقه‌ی شکنجه‌ی نازی‌ها هم بوده است. صدها نفر در این نقطه جان خود را از دست داده‌اند و خیلی‌ها نیز شکنجه شده‌اند. پس تعجبی ندارد اگر این مکان تسخیر شده است.

تقریبا تمامی ارواح این مکان اسم دارند!. مانند  دختری که هر شب با ساعتی جیبی در دست به قدم زدن در سلول‌های زندان می‌پردازد یا سگی شیطانی که حتی خود ارواح نیز از دیدنش خوشحال نمی‌شوند.

 

6. هتل فیرمونت – کانادا

هتل فیرمونت

این هتل عظیم نیز سهم زیادی از مناطق روح‌نشین دنیا دارد. هتلی که میزبان خانواده‌ای به قتل رسیده است. اگر به این هتل سفر کنید عروسی که توسط ساقدوش خود از پله‌ها پایین افتاده و مراسم ازدواج خودش را از دست داده یا خدمتکاری که وسایل شما را تا دم در اتاقتان همراهی می‌کند و وقتی می‌خواهید به او انعامی دهید، غیب می‌شود، میزبان شما خواهند بود. سفر خوش!

 

5. برج لندن – انگلستان

برج لندن

این ساختمان تسخیر شده‌ترین مکان در تمام انگلستان است. این برج ساخته شده در قرن یازدهم، میزبان دسته‌ای از غول‌ها است که برای قرن‌ها در این مکان دیده شده‌اند.

سالنی را فرض کنید که در آن غولی بدون سر قدم می‌زند. البته خانم‌های به مراتب مهربان‌تری هم هستند که از پنجره برای شما دست تکان می‌دهند. همچنین دو شاهزاده کوچک که در بچگی در زیر آوار مدفون شده‌اند و هر از چندگاهی هم بیرون می‌آیند و چرخی می‌زنند. اگر اینجا شبیه جهنم نیست پس کجاست؟

همچنین بخوانید: 7 تا از مکانهای دیدنی ولی ممنوع + عکس 

 

4. جنگل آوکیگارا – ژاپن

جنگل آوکیگارا

این جنگل که با نام جنگل خودکشی شناخته می‌شود، بدون شک تسخیر شده است. افراد محلی این جنگل را خانه‌ی روح عصبانی یورای می‌دانند. هر ساله در این جنگل جستجو برای پیدا کردن جسد، آمار مردگان را بالا می‌برد. تقریبا هر سال ۱۰۰ خودکشی در این جنگل اتفاق می‌افتد.

 

3. تپه مونتپلر – ایرلند

تپه مونتپلر

این تپه قبرستانی بزرگ دارد. بعد از اینکه ساختمانی روی این قبرستان ساخته شد، در یک شب طوفانی ارواح عصبانی سقف این ساختمان را جدا کردند. بعد از تعمیر سقف، ارواح ساختمان را به آتش کشیدند. بعد از مدت کوتاهی جلسه‌ای برای ارتباط با ارواح صورت گرفت. جدا از این موارد، در این مکان روح گربه‌ای سیاه‌رنگ نیز پرسه می‌زند و از ورود افراد به این خرابه و مواجه شدنشان با ارواح جلوگیری می‌کند.

 

2. قلعه اشرافی واول – لهستان

قلعه اشرافی واول

این قلعه بهترین و عجیب‌ترین مکان تسخیر شده در کره‌ی زمین است. بستر سنگی این قلعه با انواع غارها پر شده است. بسیاری از غارها از دیرباز توسط بشر استفاده می‌شدند. این غارها پر از گور و جسد افرادی است که در گذشته قربانی شده‌اند. گفته شده که نه تنها این قلعه توسط خدایان عصر حجر که در این منطقه فرمانروایی کرده‌ اند، تسخیر شده، بلکه روح تمامی شاهانی که در این قلعه نگهداشته شده‌اند نیز در این مکان حضور دارند.

هر ساله در ۲۴ دسامبر تمامی ارواح منطقه دور هم جمع می‌شوند.

 

1. متل رَم گلوستیشر – لندن

متل رَم گلوستیشر

حتی قبل از اینکه این متل ساخته شود، این زمین تسخیر شده بود. مشرک و کافری ۵۰۰۰ ساله اخیرا بسیار دردسر ساز شده است. طبق شنیده‌ها این نقطه مرکز انرژی و پلی ارتباطی بین این دنیا و جهنم است. در گذشته در این مکان به پرستش شیطان می‌پرداختند و جنایاتی فجیعی را نیز مرتکب می‌شدند.

مطالب مرتبط

5 دیدگاه‌

 1. 1000 عنوان برتر تبلیغاتی ویژه وب مستران گفت:

  چگونه آمار بازدید کنندگان سایتتان را 2 برابر کنید ؟

  چگونه درآمد سایتتان را 2 برابر کنید ؟

  چگونه در نتایج گوگل بیشتر دیده شوید ؟

  دیوید اگیلوی (پدر علم تبلیغات ) می گوید :
  95 درصد افراد فقط عناوین را می خوانند .
  اگر عنوان قانعشان کرد ، سراغ متن می روند و محتویان صفحه شما را می خوانند
  جمله مهم دیگر دیوید اگیلوی در مورد عنوان :
  افرادی که عناوین را می خوانند ، 5 برابر بیشتر از افرادی هستند که متن کامل را می خوانند .

  جمله دیگر از دیوید اگیلوی :
  وقتی که عنوان را نوشتید ، 80 درصد کار را انجام دادید

  البرت لاسکر (پدر تبلیغات مدرن ) می گوید :
  عنوان 90 درصد تاثیر یک آگهی یا مطلب را شامل می شود .

  جان کاپلر در مورد عنوان نویسی می گوید :
  عنوان شما در مطالب و آگهی ها ، باعث موفقیت و شکستتان می شود .

  برای مطالعه و دانلود 965 عنوان برتر تبلیغاتی
  که باعث افزایش بازدید و افزایش درآمد سایتتان می شود
  روی لینک زیر کلیک کنید

 2. محمدی گفت:

  هزار سایت وردپرسی هک شدند
  خطر حمله به سایت های وردپرسی
  اطلاعیه :
  به اطلاع کلیه دارندگان سایت های وردپرسی می رساند
  هرچه سریعتر نسبت به امن کردن وردپرس خود اقدام نمایند تا دچار آسیب نشوند

 3. محمدی گفت:

  ?? سلام ??

  ✅ همین که من سایت شما رو از نتایج گوگل پیدا کردم معنیش اینه که :
  خیلی خوب دارید بازدید کننده جذب می کنید و این خیلی عالیه

 4. احمدی گفت:

  از نظر من هتله از همه وحشتناک تره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.