10 تا از مکانهای ممنوعه ی جهان + عکس

با سلام خدمت تمامی کاربران سایت تن تاپ. در این پست قصد داریم تا مکانهای ممنوعه ی جهان را به شما معرفی کنیم.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک کنید

 

10. RAF Menwith Hill

RAF Menwith Hill

یکی از پایگاه های نیروی سلطنتی بریتانیاست. این مرکز مسئولیت جمع آوری اطلاعات مخابراتی و ارتباطی و عملیات جاسوسی برای بریتانیا و ایالات متحده را انجام میدهد. بدین معنا که اگر توطئه ای در کار باشد و یا و موشکی در هر جایی شلیک شود، پیش از همه RAF خبر دار میشود.

 

9. مرکز داده های گوگل

مرکز داده های گوگل

این دیتاها در کارولینای شمالی قرار دارد. این اولین مرکز داده های گوگل است که حاوی اطلاعات حساس در مورد خیلی از انسان ها است و به شدت از آن محافظت میشود.

 

8. Bohemian Grove

Bohemian Grove

این باشگاه خصوصی، اعضای خود را از بین افراد قدرتمند انتخاب میکند و اعضای خود را از بین افراد قدرتمند انتخاب میکند و افراد معمولی جایی در آن ندارند. اعضای آن معمولا از بین رئیس جمهور ها و مدیران کمپانی های بسیار بزرگ نفتی و اقتصادی هستند. این باشگاه هر سال یک جشن بزرگ راه میندازد که خوانندگان معروف در این جشن به هنرنمایی میپردازند و فقط مخصوص اعضاست.

همچنین بخوانید: 5 تا از ترسناک ترین درهای جهان + عکس 

 

7. آرشیو سری واتیکان

آرشیو سری واتیکان

در این آرشیو تمام لیست مکاتبات و اسناد مربوط به دولت واتیکان و شخص پاپ نگه داری میشود. این آرشیو در یک کتابخانه ی بسیار بزرگ قرار دارد و گفته میشود که اگر قفسه های این کتابخانه را در کنار هم قرار دهیم، طول آن به هشتاد و پنج کیلومتر میرسد. در این آرشیو از زمان بسیار قدیم نگه داری میگردد ولی اسنادی که بعد از سال 1939 جمع آوری و نگه داری میگردد،فوق سری بوده و هیچ کس اجازه بازدید از آن را ندارد. فقط افراد خاصی میتوانند از اسنادی قدیمی تر بازدید نمایند.

 

6. Lascaux

Lascaux

نام مجموعه ای از غار های مختلف در جنوب غربی فرانسه است. به گفته ی بعضی تعدادی از بهترین آثارها با قدمت 17000 هزار سال وجود دارد. این غارها قبلا برای دیدن مردم و کارشناسان باز بوده ولی در حال خاضر هیچ کسی حق بازدید از آنها را ندارد. حتی کارشناسان علمی و باستانی.

 

5. ایستگاه زمینی پاین پگ

ایستگاه زمینی پاین پگ

این ایستگاه در استرالیا قرار دارد. این ایستگاه سری توسط آمریکا و دولت استرالیا اداره میگردد و میگویند که اداره کننده اصلی این ایستگاه کسی نیست جز CIA.

 

4. Metro 2

Metro 2

این مترو در روسیه قرار دارد که در زمان ژوزف استالین ساخته شده. این مترو قبلا توسط ک گ ب شوروی استفاده میشده و گمان میرود در حال حاضر این مکان توسط سازمان برنامه های خاص، هیئت مدیره ریاست جمهوری و وزارت دفاع روسیه اداره میشود.

 

3. Pyongyang

Pyongyang

اتاق شماره 39 در پیونگ یانگ یک دفتر مخفی رهبر کره شمالی است که گمان میرود در ان اتاق عملیات پولشویی ارزهای خارجی برای رهبر کره شمالی انجام میگردد و طبق بعضی گفته ها، رهبر کره شمالی از این اتاق، عملیا قاچاق مواد مخدر را نیز هدایت میکند.

 

2. Mezhgorye

Mezhgorye

این شهر در روسیه واقع شده است که یک شهر ممنوعه میباشد. گفته میشود پایگاه سری اتمی روسیه در این مکان است. دو گردان نظامی در این شهر مستقر است تا چشم کنجکاوان را دور نگه دارد.

 

1. منطقه 51

منطقه 51

این منطقه در ایالت نوادا قرار دارد. میگویند اکثر آزمایشات نظامی سیستم های نوین پروازی و جنگ افزارهای فوق پیشرفته آمریکا در این مکان انجام میگردد. هیچ کس نمیداند که در این مکان چه میگذرد. چون حتی کارکنان آنجا هم با دنیای بیرون هیچ تماسی ندارند. خیلی ها باور دارند که در منطقه ی 51، بقایای یک سفینه فضایی کرات دیگر وجود دارد که در سال 1947 در ایالت نیومکزیکو سقوط کرده و به این مکان آورده شده است.

همچنین بخوانید: معرفی منطقه 51 جایی برای موجودات فضایی 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.