10 رستوران گرانقیمت تهران
خانه متفرقه گردشگری 10 رستوران گرانقیمت تهران
گردشگری - 13/05/1398

10 رستوران گرانقیمت تهران

10 رستوران گرانقیمت تهران :

تجربه ی یک غذای خاص در گرانترین رستوران های تهران، از تفریحاتی است که فقط عده ی کمی قادر به انجام آن هستند. رستوران های لوکس در تهران کم نیستند و همین موضوع انتخاب لوکس ترین رستوران ها را مشکل میکند. برای امتحان کردن گرانترین رستوران های تهران، قطعا هم باید پول زیادی خرج کنید؛ برای همین چه بهتر قبل از خرج زیاد کمی راجب به این رستوران ها بدانید تا انتخاب بهتری داشته باشید.

 

10. رستوران تاج محل

10 رستوران گرانقیمت تهران
10 رستوران گرانقیمت تهران

لیست لوکس ترین رستوران های تهران را با رستوران تاج محل، واقع در ونک، خیابان شیخ بهایی شروع میکنیم.غذای هندی به خاطر خاص بودن آن، یکی از گرانترین غذاهای تهران هم به حساب میاید. تعداد رستوران های هندی تهران زیاد نیست، ولی رقابتی زیاد دارند. رستوران تاج محل، سالهای سال یکی از رستوران های لوکس در تهران به حساب می آید. تجربه ی یک رستوران لوکس تهران را به محض ورود به این رستوران تا سفارش غذا و خروج از رستوران را میتوانید حس کیند.

 

9. رستوران عالی قاپو

10 رستوران گرانقیمت تهران
10 رستوران گرانقیمت تهران

رستوران عالی قاپو واقع در وَنَک، ابتدای خیابان گاندی، یکی از لوکس ترین رستوران های تهران میباشد که اگر میخواهید حال و هوای تهران قدیم را تجربه کنید، جای مناسبی است. تابلوهای قدیمی و بسیار نفیس و گرانقیمت این رستوران را در هیچ جایی نمیتوانید ببینید. عالی قاپو انواع غذاهای ایرانی را با کیفیتی عالی ارائه میکند. حس نوستالژیک غذا خوردن در عالی قاپو که یکی از گرانترین رستوران های تهران هم میباشد را نمیتوانید در هیچ رستورانی تجربه کنید.

 

8. رستوران شاندیز

10 رستوران گرانقیمت تهران
10 رستوران گرانقیمت تهران

شیشلیک یکی از گرانترین غذاهای تهران است و رستوران شیشلیک شاندیز بلوار صبا در تهران، معروف به این است که هر روز گوشت های خودش را از مشهد میاورد و شیشلیک را به سبک شاندیز مشهد یعنی شعبه ی اصلی خودش سرو میکند. البته شیشلیک به تنهایی باعث نمیشود که این رستوران را به یکی از رستوران های لوکس لیست ما تبدیل کرد ولی باید عنوان کرد که این رستوران سعی کرده که نه تنها در کیفیت غذا سطح بالایی را حفظ کند، بلکه در سرویس دهی هم پیشتاز باشد. همه ی این عوامل باعث باقی ماندن رستوران شاندیز در لیست گرانترین رستوران های تهران برای سالیان سال شده است.

 

7. رستوران آنتروکوت

10 رستوران گرانقیمت تهران
10 رستوران گرانقیمت تهران

در ادامه لیست لوکس ترین رستوران های تهران، به رستوران آنتروکورت واقع در اتوبان کردستان، خیابان شیراز جنوبی میرسیم. دکوراسیون داخلی رستوران آنتروکورت به گونه ای است که حس میکنیم به یکی از کشورهای اروپایی سفر کرده ایم. این رستوران انواع غذاها را سرو میکند و البته غذاهای دریایی خوشمزه تری و بهتری رو دارد. این رستوران از گرانترین رستوران های تهران به حساب می اید ولی غذاهای خوبی هم در ازای مبلغی دریافتی ارائه میدهد. استیک های این رستوران یکی از غذاهای محبوب این رستوران است.

 

6. رستوران مانسون

10 رستوران گرانقیمت تهران
10 رستوران گرانقیمت تهران

گرانترین غذاهای تهران فقط در رستوران های فرانسوی و بین المللی تهران دیده نمیشود. یک رستوران میتواند با فراهم آوردن یک محیط ویژه و ارائع غذا به سبک مدرن و خوشمزه در ارائه گرانتری غذاهای تهران رقابت کند. رستوران مانسون از اولین رستوران های نسل لوکس در تهران به حساب می آید و خیلی هم حرفه ای به فعالیت خودش ادامه میدهد. این رستوران واقع در مرکز خرید گاندی میباشد

 

5. رستوران بیستانگو

10 رستوران گرانقیمت تهران
10 رستوران گرانقیمت تهران

رستوران بیستانگو در هتل رامتین واقع در خیابان ولیعصر، یکی از رستوران های لاکچری تهران است. بر اساس توضیحاتی که در سایت این رستوران نوشته شده، منوی غذایی این رستوران، بین المللی است و سرآشپز این رستوران هم از سرآشپز های معروف خارجی است. قیمت غذاها بالا است و میتوانیم تضمین کنیم که جای دیگری نمیتوانید این غذاها را پیدا کنید؛ چرا که منوی خیلی خاصی دارد.

رستوران بیستانگو یکی از گرانترین رستوران های تهران هم به حساب می آید. فراموش نکنید که طراحی داخلی این رستوران بسیار ویژه است و برای گروه های بزرگ مهمان و مناسبت های خاص، بسیار ایده آل است.

 

4. رستوران البرز

10 رستوران گرانقیمت تهران
10 رستوران گرانقیمت تهران

در بین رستوران های لوکس در تهران همیشه اسم رستوران البرز را میبینید. رستوران البرز واقع در سهروردی شمالی، بالاتر از چهار راه شهید بهشتی، تا مدت ها گرانترین رستوران تهران به حساب می آمد. یکی از دلیل های آن وجود گرانترین غذاها در این رستوران بوده است.. البته باید اعتراف کرد که کباب های این رستوران در هیچ جای تهران پیدا نمیشود. احتمالا کباب های نیم متری رستوران البرز را قبلا امتحان کرده اید.

 

3. رستوران لوشاتو

10 رستوران گرانقیمت تهران
10 رستوران گرانقیمت تهران

رستوران لوشاتو، خیابان دربند رو به روی کاخ سفید از گرانترین رستوران های تهران و لوکس ترین رستوران های تهران به حساب می آید. لوشاتو در فرانسه به معنی قصر میباشد. اگر میخواهید بدانید که گرانترین غذاهای تهران چیست، کافی است که نگاهی به منوی این رستوران بیندازید. دهها نو پیش غذا و سوپ و بیست نوع غذای اصلی دارد که شامل غذاهای ایرانی و فرانسوی میشود.

 

2. رستوران گردان برج میلاد

10 رستوران گرانقیمت تهران
10 رستوران گرانقیمت تهران

رستوران گردان برج میلاد بی شک یک رستوران لوکس تهران به شمار می آید. و ایده گردان بودن آن در بلندترین بنای تهران برای این موضوع کافی است. رستوران گردی در بزرگ ترین رستوران گردان جهان، در حالی که کل شهر را میتوانید ببینید، قطعا ارزش خرج کردن برای گرانترین غذاهای تهران را دارد.

 

1. رستوران دیوان

10 رستوران گرانقیمت تهران
10 رستوران گرانقیمت تهران

این رستوران فضایی بسیار مدرن ولی با المان های ایرانی دارد. این رستوران بی شک یکی از لوکس ترین رستوران های تهران است. شما به محض ورود به رستوران دیوان متوجه تفاوت سرویس دهی این رستوران با سایر نقاط تهران میشوید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

دانستنی هایی از کشور اتریش

دانستنی هایی از کشور اتریش : با عرض سلام خدمت کاربران سایت تن تاپ. امروز در خدمت شما هستیم…