داستان قتل مرموز الینور میلز + عکس

پرونده های قتل زیادی در دنیا وجود دارند که پس از گذشت سالیان دراز، هنوز حل نشده باقی مانده اند. در این پست به پرونده ای عجیب و مرموز میپردازیم که در زمان وقوع قتل های آن، با هیاهوی بسیار زیادی توسط پلیس و عموم مردم دنبال میشد. پرونده ی قتل مرموز الینور میلز. با ما همراه باشید.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک کنید

 

ادوارد هال و الینور میلز

در تاریخ 16 سپتامبر 1922، گروهی نوجوان که اطراف نیوجرسی پرسه میزدند، تصادفا جسد زن و مردی را کشف کردند؛ کلاه مرد صورتش را پنهان کرده بود و یک کارت پستال روی کفش او گذاشته شده بود و سر زن روی شانه ی راست مرد بود.

تکه هایی از کاغذ بر روی آن دو ریخته شده بود که بعدا مشخص شد که کاغذ های تکه پاره شده، نامه های عاشقانه بوده است. واضح بود که قاتل و یا فاتلان از عمد، مقتول ها را در این پوز*ی*شن قرار دادند.

پلیس متوجه شد که مرد از ناحیه سر، هدف شلیک یک گلوله قرار گرفته و زن بر اثر اصابت سه گلوله در سرش جان باخته است. به علاوه اینکه گلویش بریده و زبانش کنده شده بود.

ادوارد هال و الینور میلز

پلیس سریعا عملیات احراز هویت را انجام داد و معلوم شد که آن مرد ادوارد هال، واعظ کلیسای نیوبرانزویک است و زن الینور میلز خواننده گروه کُر کلیسا بوده است. هر دوی آنها با اینکه متاهل بودند، اما مدتی به صورت پنهانی در ارتباط بودند. خبرنگاران و جمعیت، پیشاپیش از انتقال نعش ها در صحنه حاضر شدند و بر اثر اذحام مدارک احتمالی زیادی مخدوش شد.

کارت پستال بین گزارشگران، پلیس و افراد کنجکاو دست به دست شد. بدین ترتیب اثر انگشت مجرمین محو گردید. پلیس بلافاصله به همسران مقتولین شک کرد که آنها ادعا کردند در آن روز در خانه به سر میبردند و زمانی که همسران آنها بازنگشته به دنبال گشتند ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدند. دو تن از برادران خانم الینور میلز نیز در لیست مظنونین قرار داشتند. بعدا نوبت گروهی از کارگران محلی بود که اظهار داشتند در شب مورد نظر صدای شلیک ها را شنیده اند و همسر کشیش و چندین مرد را در صحنه ی جرم دیده اند.

مامورین پلیس به دلیل شواهد ضد و نقیضی که در دست داشتند، سر در گم شده بودند. برجسته ترین شاهد که به سوژه ی داغ رسانه ها تبدیل شده بود، یک زن پرورش دهنده خوک بود که به او پیک لیدی هم میگفتند. ولی هر بار اظهارات متفاوتی ارائه میداد.

همسر هال و برادرانش دستگیر شدند و محاکمه ی آنها و محاکمه ی انها در تاریخ 3 نوامبر 1926 آغاز شد و عده ی کثیری به عنوان شاهد فراخوانده شدند. شاهد داغ ماجرا یعنی خانم پیک لیدی به حدی ناخوش بود که روی تخت بیمارستان در دادگاه حاضر شد. اظهارات پیک لیدی به قدری بی اعتبار و غیر موثق بود که مادرش ناگهان وسط جلسه ی دادگاه از جا برخواست و فریاد زد که دخترش دروغ میگوید. اظهارات شاهدان دیگیر نیز به نظر غیرقابل استناد بود و بازجویان قادر به حل پرونده نبودند.

برخی معتقد بودند که جوانانی که این جنازه ها را یافتند، مقصر این قتل ها بودند. حتی برخی معتقد بودند که خانم هال و برادرانش قاتل هستند. برخی دیگر پیک لیدی را مقصر میدانستند.

با تمام پیچیدگی های موجود ، این پرونده تا به امروز هنوز هم حل نشده. با استناد به مدارک به دست آمده از حالات قرار گرفتن مقتولین  و نامه های عاشقانه ای که تکه تکه شده بودند، گلوی بریده شده و زبان قطع شده ی خانم میلز، میتوان برداشت کرد که قتل از روی غیرت بوده. اما شک پلیس نسبت به افراد مرموز دیگر نیز در جای خودش قابل توجه و قابل تامل است.

به نظر شما فاتل یا قاتلین این پرونده چه کسانی بودند. نظر خودتان را در کامنتها برای ما ارسال کنید.

همچنین بخوانید: پرونده هینترکایفک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *