10 تا از دروغ های مردان به زنان
خانه سلامت و خانواده 10 تا از دروغ های مردان به زنان

10 تا از دروغ های مردان به زنان

10 تا از دروغ های مردان به زنان :

سلام خدمت تمامی کاربران سایت تن تاپ. در این پست قصد داریم تا 10 دروغ شایع مردان به زنان را برای شما بازگو کنیم. با ما همراه باشید.

 

10. اصلا چاق نیستی

حتما برای شما خیلی پیش آمده  که قبل از رفتن به مهمانی، بعد از ساعت ها از اتاق بیرون می آیید و از همسرتان میپرسید: “توی این لباس چاق به نظر نمیام؟” بهترین جواب همانی است که همسرتان میگوید ” نه اصلا، برعکس خیلی هم قشنگ شدی” و این تنها جوابی است که اقایان میتوانند با گفتن آن جان سالم به در ببرند.

آقایان از دادن پاسخ های متفرقه خودداری میکنند چون ممکن است که در اتاق با شدت بسته شده و به سر و صورتشان صدمه بزند 🙂

 

9. من از دیدن خانم های زیبا در فیلم لذت نمیبرم

دیدن خانم های زیبا در فیلم ها، از جمله مواردی است که کمتر مردی میتواند لذت دیدنش را انکار کند. این دروغ باعث میشود که احساس کنید همسرتان فقط شما را لایق تحسن میداند و دیگران در نظر او بی اهمیت جلوه میکنند.

 

8. درباره اش بعدا صحبت میکنیم

این عبارت کوتاه، همسر شما را از یک بگومگو و یک جر و بحث احتمالی خلاص میکند. در بسیاری از موارد همسر شما نمیخواهد در موردش بعدا صحبت کند. او هرگز نمیخواهد. این جمله باعث خواهد شد به خاطر مسائل کوچک و بی اهمیت مجادله و نزاع نگیرد. آقایان باید بدانند گرچه این یک ابزار قوی و کارآمد به حساب می آید ولی زیاد استفاده کردن از آن باعث برملا شدن موضوع و لو رفتن قضیه خواهد شد.

 

7. تو منو یاد جنیفر لوپز میندازی

نهایت تعریف همسرتان از شما، این دروغ بسیار بزرگ است. مقایسه شما با یکی از زیباترین ستاره های سینما میتواند اعتماد به نفس شما را بالا ببرد. اگر شما واقعا به این زیبایی هستید، باید به همسرتان تبریک گفت. قطعا همه ی خانم ها زیبا هستند، اما نباید نعنا داغش را زیاد کرد. چون ممکن است بیشتر ضرر برساند تا استفاده.

 

6. من عاشق دست پخت تو هستم

از آنجایی که بعضی از خانم پختن، حتی نیمرو را هم بدون کتاب آشپزی بلد نیستند، و همسر آنها اغلب با غذاهای سوخته سر و کله میزنند، و از طرفی مرتب سخن از هنر های آموخته از مادرشان به میان می آید، این دروغ تنها راه حل متصور است. همسر شما این دروغ را میگوید چون پیش خودش میگوید: ” حداقل خودش برای من غذا پخته “.

 

5. من به خانم های دیگر فکر نمیکنم

این هم یکی از انکار های احساس برانگیز مردان است. همسرتان دوست ندارد شما را اذیت کند، پس راه حلی جز این نیست که به دروغ و یا واقعیت بگوید که جز تو هیچ زنی توی فکرش نبوده. اگر همسرتان بگوید “تا حالا هیچ زنی به زیبایی تو ندیده ام” برای شما بسیار گوارا خواهد بود. البته آقایان باید این را بدانند که هیچگاه این دروغ را قبل از دروغ شماره 7 بیان نکنند.

 

4. من چیزی ندارم که از تو پنهان کنم

برخی اوقات از همسر خود گله میکنید که چرا با من حرف نمیزنی و یا چرا سکوت میکنی و این فکر به ذهن شما خطور میکند که او چیزی را مخفی میکند. معمولا آقایان مسائل کاری و مشکلات روزانه خود را دوست ندارند در خانه بازگو کنند تا موجب نگرانی و ناراحتی شما شود. بنابراین بیشتر با همسر خود صحبت کنید تا از افکار و مشغله های روزانه رها شود.

 

3. از خرید کردن با تو لذت میبرم

اگر بعد از یک روز طولانی، سر زدن به مغازه های متعدد،پوشیدن لباس های گوناگون، چانه زدن ها و ساعتها معطلی، به صورت نیمه افروخته همسرتان نگاه کنید حتما این جمله زیبا را از او خواهید شنید. ولی صدای فشرده شدن دندان های او نیز در این هنگام قابل تامل است.

 

2. عاشق معاشرت با مادرت هستم

بعضی اوقات کلید ورود به قلب یک زن، خانواده ای او است. ممکن است که مرد حتی از خانواده همسرش متنفر باشد، اما به دلیل عشق به همسر و حفظ رابطه اش، اینطور وانمود میکند که ناهار خوردن با مادر همسرش، برایش خیلی لذت بخش است. تاریخ نشان داده است که کمتر مردی علاقه واقعی به خانواده همسرش، بخصوص مادر همسرش دارد.

 

1. متاسفم

چنانچه همسر شما خواسته باشد از یک موقعیت خطرناک و بگو مگوی بیخ دار نجات پیدا کند، این جمله ی ساده خیلی مفید خواهد بود. با این جمله ی خیلی ساده میتوان اخم یک زن را به لبخند تبدیل کرد. کافی است تا به شما بگوید که متاسف است و قول بدهد که عوض میشود تا همه چیز به خوبی و خوشی، حداقل برای آن لحظه تمام شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بیماری هایی که به افراد قدرت ماورایی میدهد

بیماری هایی که به افراد قدرت ماورایی میدهد : بعضی وقتها رویای این رو میبینیم که مثل یکی از…