موجودی شیطانی این دختر را گاز میگیرد + عکس

این داستان عجیب، ماجرای دختری است که گاه گاه از فرو رفتن دندان های یک موجود نامرئی در بدنش، وحشت زده میشد و داد و فریاد میکرد. حتی زمانی که پلیس به کمکش شتافت، باز هم به فریاد زدن ادامه داد. هیچکس نمیدانست که این موجود ناشناخته  که دندان های خود را در بدن این دختر بیچاره فرو میکند چیست؟! کلاریتا ولانورا. دختری که موجود شیطانی همیشه او را گاز میگرفت. با ما همراه باشید.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک کنید

 

در شب دهم ماه می 1951 که شب آرام و گرمی بود، پلیس این دختر را که دچار هیجانات شدید عصبی شده بود، به مرکز فرماندهی کل آورد. پزشک مخصوص او را تحت معایناتی قرار داد و سپس در حالی که غرغر میکرد کلاهش را روی سرش جا به جا کرد و با اوقات تلخی گفت: این درست و منطقی نیست که برای معاینه یک دختر مصروح، نصف شب مرا از تخت بیرون کشیده اید. شهردار مانیل چیزی نگفت و با حیرت به پزشک عصبانی و دختر بیچاره که فریاد میزد نگاه میکرد.

تاول هایی که در محل دندان گرفتگی بود، روی بازویش دیده میشد. آیا این امکان وجود داشت که در موقع بروز حمله عصبی خودش بازویش را گاز گرفته باشد؟ و یا اینکه همانطور که ادعا میکرد موجودی نامرئی او را در اتاق در بسته اش وحشیانه او را مورد حمله قرار میداد. هر چه که بود، این مورد خاص آنقدر عجیب بود که آنها را وادار کرد تا پزشک را نیمه شب به آنجا بکشد.

تنها توضیحی که کلاریتا درمورد این موجود نامرئی میتوانست ارائه بدهد این بود که: این موجود شبیه به انسانی غول پیکر با چشمانی درشت و ترسناک و لباسی گشاد و سیاه رنگ بود و هر وقت که قصد حمله داشت، در هوا معلق میشد. پس از گذشت لحظاتی، دختر دوباره شروع به داد و فریاد کرد و میگفت که آن موجود وحشتناک بازگشته است و از میان میله های زندان او را مورد آزار قرار میدهد.

برای خواندن ضربه بزنید
فرمانروای جهنم کیست؟ همه چیز درباره شیطان!

پلیس که از این رفتار دختر خشمگین و در عین حال مضطرب شده بود، در زندان را باز کرد و دختر را در حالی که با صدای بلند فریاد میکشید به سالن زندان راهنمایی کرد. در آنجا پلیس آثار گاز گرفتگی های تازه ای را روی شانه و بازوی دختر مشاهده کرد. محل های کبودی به چیزی شبیه به آب دهان آغسته بود. مامورین ب عجله رئیس زندان را مطلع کردند. پس از رسیدن رئیس پلیس و شهردار، پزشک مخصوص دختر را معاینه کرد. نکته عجیب و شگفت آور اینجا بود که هیچکس قادر نیست تا پشت شانه و گردن خود را گاز بگیرد.

کلاریتا بقیه شب را روی نیمکت در جلوی اداره ی پلیس گذراند و آنقدر گریه کرد تا بالاخره خوابش برد. صبح روز بعد وقتی که پلیس آماده شد تا او را به جرم ولگردی به دادگاه ببرد، دوباره شروع به داد و فریاد کرد. آن چیز نامرئی برگشته بود و پشت او را گاز میگرفت. دو پلیس قوی هیکل او را گرفتند و دیگری نیز دست های او را نگه داشت. مامورین پلیس دربرابر چشمان حیرت زده ی خود علائم گازگرفتگی تازه ای را روی بازوها، کتف دست و گردن دختر بیچاره دیدند. این حمله حداقل 5 دقیقه ادامه داشت تا اینکه دختر از شدت درد از هوش رفت و روی زمین افتاد.

پزشک مخصوص زندان دوباره او را معاینه کرد و با تعجیب سر خود را به نشانه ی پاسخ منفی تکان داد. زیرا هیچگونه آثار غش و یا صرع در وی دیده نمیشد. محل های دندان گرفتگی واقعی بودند. پزشک بلافاصله شهردار و اسقف اعظم را خبر کرد. تقریبا سی دقیقه قبل از رسیدن آنها دختر به هوش آمده بود. آثار گاز گرفتی روی بازوهایش ورم کرده بود. و کف یکی از دستهایش نیز کبود و متورم شده بود. زمانی که شهردار و پزشک مخصوص، او را به بیمارستان زندان میبردند کلاریتا دوباره شروع به جیغ و داد کرد و گفت که آن موجود نامرئی دوباره به او حمله کرده است و اینبار او تنها نبود بلکه یک موجود چشم درشت دیگر نیز به کمکش آمده بود.

برای خواندن ضربه بزنید
آبالام کیست؟ شیطان یا اهریمن یا خدا؟

شهرداد بعدا تاکید کرد که علائم کبودی در اطراف گردن و سرانگشتان دختر دیده شده. سفر پانزده دقیقه ای به بیمارستان زندان برای شهردار مانیل، پزشک مخصوص، خود دختر و راننده اتومبیل، یک کابوس وحشتناک بود. اما این حملات یکباره متوقف شدند و کبودی ها و محل دندان گرفتگی ها به تدریج از بین رفت و دیگر هیچگاه چنین حادثه ای برای وی پیش نیامد.

پس از این ماجرا شهردار اظهار داشت که برای این واقعه ی شگفت اور، هیچ توجیح قابل قبولی وجود ندارد.

همچنین بخوانید: 5 تا از رازهای شیطان

مطالب مرتبط

2 دیدگاه‌

  1. ♡Ava☆ گفت:

    ای بابا با طلفک (همون طفلک) چیکار داشتن؟

    • ابوالفضل قلی نژاد گفت:

      دیگه شیاطین براشون فرقی نداره که اون طلفکه یا طفلک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.