معرفی کتاب رستاخیز مردگان

معرفی کتاب رستاخیز مردگان

مطالعه و خواندن کتاب همیشه نوعی مفیدی از یادگیری و گذراندن وقت محسوب میشود. اما در مورد کتاب رستاخیز مردگان، قضیه کاملا فرق میکند. خواندن این کتاب شیطانی، تمام باورهای شما را از بین میبرد و میتواند شما را دیوانه کند. برای آشنایی بیشتر با این کتاب، با ما همراه باشید.

 

رستاخیز مردگان و یا کتاب دیوانه کننده نام هایی است که بر روی این کتاب عجیب گذاشته اند. این کتاب در سال 699 توسط فردی بدوی اهل شام نوشته شد که نام او عبدالله حضرت بود. بعد از نوشتن این کتاب توسط عبدالله حضرت، بدن تکه تکه شده اش پیدا شد و هنوز هم دلیل مرگ و یا نحوه ی مرگ او مشخص نشده است.

کتاب اصلی شامل هفت جلد است و درباره آینده بشریت، پیشگویی هایی در آن گنجانده شده است. بنا به ادعایی، تعدادی از پیشگویی های نوستراداموس از این کتاب است.

از سال 1487 تا به امروز، مدرکی توسط راهب وارمیوس به جا مانده. او در نوشته اش از کتابی بسیار خطرناک یاد میکند که خواننده را تحت تاثیر خود قرار میدهد. راهب وارمیوس در داخل نوشته های دیگرش اظهار داشته که وقتی ترجمه ی کتاب به دستم رسید، مقداری از آن را مطالعه کردم و به صورت سراسیمه وار کتاب را آتش زدم و از بین بردم. زیرا حقایق وحشتناکی در آن فاش میشد که هنوز هیچکس قادر به درک کامل آن نیست و به زمان بیشتری محتاجیم.

همچنین بخوانید: بررسی دست نوشته های ووینیچ در 500 سال! بدون نتیجه! 

اما ترجمه ای که راهب وارمیوس ادعا داشته که در آتش سوزانده و از بین برده، در سال 1586 در پراگ، پیدا شد. اما در دستان کسی که همه آن را جادوگر میشناختند. آن افراد دکتر جان دی و دستیارش ادوارد کلی بودند که طبق روایات گفته میشود که این دو بعد از پیدا کردن کتاب، سعی در زنده کردن مردگان داشتند. این دو فرد مردند اما ترجمه ای که در دست آنها بود نیز ناپدید شد.

برای خواندن ضربه بزنید
خرید کتاب بشقاب پرنده های هیتلر: راهنمایی برای دیسک های پرنده ی آلمان از جنگ جهانی دوم

جان دی

در حال حاضر هیچکسی ترجمه ی این کتاب را ندارد و هیچوقت هم نمیشود بر روی ترجمه ی این کتاب قیمت گذاشت. به این دلیل که خیلی بیشتر از ثروت های موجود بر روی کل کره ی زمین ارزش دارد. نسخه ی اصلی و نامفهوم این کتاب توسط فردی کلکسیونر به نام الیاس اشمول پیدا شد و به کتابخانه بودلین آکسفورد هدیه داده شد. دو نسخه دیگر هم از این کتاب در موزه بریتانیا و واتیکان نیز موجود است.

الیاس اشمول

الیاس اشمول

همانطور که پیش تر گفتیم بعد از مرگ دکتر جان دی و دستیارش ادوارد کلی، ترجمه ی این کتاب دیگر یافت نشد اما شایعاتی هم وجود دارد که آدولف هیتلر ترجمه ی آن کتاب را پیدا کرده و میخواهد از طلسم های این کتاب به عنوان قدرت نظامی استفاده کند. هیتلر به دلیل علاقه ی بی اندازه اش به متافیزیک، کتاب های نایاب زیادی داشت و هر کدام از آنها یک گنج بزرگ به حساب می آمدند.

همچنین بخوانید: کشف دفترچه خاطرات هیتلر 

آدولف هیتلر

نسخه ی موجود در موزه ی بریتانیا در سال 1940 از فهرست خارج و به انبار منتقل شد. سپس همراه جواهرات سلطنتی خانواده پادشاهی، در گالری قلعه حافظت شده قرار گرفت.

آنچه این کتاب را خطرناک جلوه میدهد، تنها بخش دیوانه کننده ی آن، یعنی بخش صدمات فیزیکی اش نیست. بلکه حقایق نوشته شده در کتاب آنقدر بی پرده و بی رحمانه است که باعث فروریختن تمامی باورها و ذهنیت فرد در ارتباط با زندگی میشود و تنها برای انسانی که کتاب را مطالعه میکند، تاریکی و یک هیچ بزرگ به ارمغان می آورد. یعنی اگر فرد با خواندن این کتاب به مرز جنون نرسد، مجبور است در بی هدفی و تاریکی مطلق زندگی کند.

مطالب مرتبط

2 دیدگاه‌

  1. علی گفت:

    مشتاقانه میخواندمش .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.