آرون رمزی و گل های مرگ آورش

آیا فوتبالی هستید؟ اگر طرفدار فوتبال هستید حتما باشگاه آرسنال را میشناسید و اگر یک فوتبالی پروپاقرص هستید،حتما آرون رمزی را هم میشناسید و اگر خبر های فوتبال را دنبال میکنید پس باید در مورد طلسم مرگ آرون رمزی شنیده باشید.

این طلسم سیاه که سالها است که این فوتبالیست را احاطه کرده، همه را به تعجب و حیرت واداشته است. 14 انسان مشهور و یا سلبریتی، اندکی بعد از گلزنی این بازیکن جان خودشان را از دست داده اند.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک کنید

 

 

وقتی قصه ده سال پیش شروع شد، همه فکر کردند که این یک تصادف است اما الان هیچ کس مطمئن نیست. این تئوری مرگ، ماه به ماه با گلزنی آرون رمزی بیشتر خودش را تایید کرد.

همه چیز از سال 2009 شروع شد. وقتی که روزنامه نگار معروف اسپانیایی، به طور ناگهانی، یک روز بعد از گلزنی آرون رمزی، جان خودش را از دست داد. از شانس خوب سلبریتی ها، رمزی اون زمان گلزن خوبی نبود اما در سال 2011 رمزی کم کم خودش را به عنوان یک گلزن کشف کرد. در آن سال آرون رمزی چهار گل برای آرسنال زد که بعد به صورت حیرت آوری اُسامه بن لادن، استیو جابز، محمد قذافی و کیم جون ایل، همه یک یا دو روز بعد از گلزنی آرون رمزی جان خودشان را از دست دادند.در آن زمان همه فقط به این قضیه میخندیدند و کسی انتظار نداشت که این طلسم سیاه بیشتر شود.

رهبران جهان

در یازدهم فوریه سال 2012 آرون رمزی در مقابل ثاندرلند گل زد و دوباره این اتفاق افتاد. سلبریتی معروف یعنی ویتنی هوستون بر اثر اوردوز به کام مرگ کشیده شد. در 30 نوامبر سال 2015 هافبک آرسنالی یک گل دیگه زد. همه منتظر بودند تا ببینند که باز هم این طلسم سیاه ادامه پیدا میکند یا نه. فقط چند ساعت بعد، پاول واکر که یکی از بازیگران محبوب سری فیلم های سریع و خشن بود، جان خودش را در یک تصادف رانندگی وحشتناک از دست داد.

پاول واکر

دیگر کسی نمی خندید و بعد از آن شبکه های اجتماعی پر شدند از خبر ها و کامنتهایی در مورد طلسم آرون رمزی. چند ماه بعد رابین ویلیامز، بعد از یک گل دیگر آرون رمزی، بر اثر خودکشی درگذشت. در هجدهم سپتامبر بعد از سال 2013 بعد از یک گل دیگر کن نورتون، بوکسور معروف آمریکایی جان خودش را بر اثر عارضه قلبی از دست داد.

رابین ویلیامز و کن نورتون

بعد از آن خوشبختانه طلسم کم کم رو به از بین رفتن کرد و حتی وقتی که رمزی سه گل در یک بازی زد و هتریک کرد، هیچ اتفاقی نیفتاد اما بعد از دو سال و نیم دیگر طلسم دوباره به سمت آرون رمزی برگشت.

در دهم ژانویه سال 2016 دیوید بویی، خواننده و بازیگر انگلیسی از دنیا رفت. آن هم بعد از یک گل دیگر از آرون رمزی.

دیوید بویی

آلن ریکمن هم بازیگر نقش پروفسور اسنیپ در سری فیلم های هری پاتر، جان خودش را به همین منوال بعد از چهار روز از گلزنی آرون رمزی از دست داد.

آلن ریکمن

و همینطور نانسی ریگان، بانوی اول سابق آمریکا که در ماه مارچ 2016 بعد از گلزنی آرون رمزی از دنیا رفت.

نانسی ریگان

و در زمان های کمی نزدیک تر مک میلرِ رپر و بورت رینولدز بازیگر، هر دو بعد از چند ساعت از گل رمزی در مقابل ایرلند جان خودشان را از دست دادند.

قبلا خیلی ها به این قضیه میخندیدند و میگفتند که خرافات است اما بعد از مرگ تعداد زیادی از افراد مشهور، آن هم بعد از گلزنی آرون رمزی، دیگر چیزی نگفتند و ساکت ماندند. همینطور که به نظر میرسد این قضیه کمی ترسناک است و از الان به بعد، سلبریتی ها این تهدید را جدی میگریند

همچنین بخوانید: اسطوره های فوتبال جهان

مطالب مرتبط

2 دیدگاه‌

  1. JavadEmpire CR7 گفت:

    از وقتی اومده یوونتوس گلزنی کرده مارادونام دارفانی و وداع کرد???

    ممنون از سایت خوبتون?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.