معرفی بازی وحشتناک رولت روسی

سلام خدمت تمام کاربران سایت تن تاپ. در این پست قصد داریم تا شما را با خطرناک ترین سرگرمی ها و یا بازی های دنیای آشنا سازیم. پس با ما همراه باشید.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی تن تاپ کلیک کنید

 

رولت روسی

حتما با نام رولت روسی آشنا هستید که در اصل یک بازی مرگ با اسلحه است و اگر شما یک فیلمباز باشید حتما فیلم هایی که در آن از این بازی استفاده میکنند را مشاهده کرده اید. در این بازی همیشه یک نفر جان خود را از دست میدهد و به همین علت یکی از وحشتناک ترین سرگرمی های دنیا به حساب می آید.

رولت روسی نام یک شرط بندی بر روی زندگی و یا مرگ است که در طی آن شرکت کنندگان یک گلوله در هفت تیر قرار میدهند و بقیه را خالی میگذارند. سپس خشاب چندین بار چرخانده میشود تا نتوان فهمید که گلوله در کجای خشاب قرار دارد. سپس لوله ی هفت تیر را بر روی شقیقه ی خود میگذارند و ماشه را میکشند.

عبارت رولت روسی نخستین بار توسط یک نویسنده ی آمریکایی در سال 1937 به کار رفت. در حالت کلاسیک پس از هر بار فشردن ماشه و دادن هفت تیر به نفر بعدی، خشاب دوباره چرخانده میشود. در این حالت احتمال شلیک شدن گلوله در هر دور، یک ششم و یا تقریبا 16 درصد است.

در نوع بعدی که پس از هر بار فشردن ماشه، خشاب چرخانده نمیشود، احتمال اینکه نفر بعدی پس از فشردن ماشه جان خود را از دست بدهد طبق قوانین احتمال افزایش می یابد.

همچنین بخوانید: 9 تا از خطرناک ترین مامورهای مخفی 

تفنگ هفت تیر

دلیل این بازی میتواند بسیار متنوع باشد. از نشان دادن شجاعت تا بی حوصلگی و یا میل به خودکشی و یا حتی قمار و یا شکنجه.

به تازگی در روسیه بازی جدید ساخته شده که بنای آن از همان رولت روسی گرفته شده است با این تفاوت که در این بازی از گلوله های الکتریکی به جای گلوله ی جنگی استفاده میشود. البته باید این نکته را هم اشاره کنیم که هر کدام از این گلوله ها فشار ده هزار ولتی را به بدن وارد میکند.

این بازی با نام پریم شناخته میشود و هدفش باقی ماندن یکی از شرکت کننده ها در طول بازی است. یک تیر درون تفنگ قرار داده میشود و شرکت کننده ها آن را به سر یا بدنشان شلیک میکنند و اگر تیری به آنها برخورد نکرد با خوش شانسی از این مرحله گذشته اند.

شرکت کننده هایی که در این بازی مورد اصابت گلوله قرار گرفته اند حس آن را به یک مشت بسیار محکم تشبیه میکنند و تا مدت ها محل آن درد میکند. این بازی به هیچ وجه قانونی نیست و پلیس جمع این افراد را چندین بار به هم زده است.

همچنین بخوانید: 10 تا از بزرگترین مافیاهای جهان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *